WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mecze na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

13.12 17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
13.1217:30
13.12 17:30
Zenit Kazań - Shanghai Volleyball Club (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
13.1217:30
13.12 18:00
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.1218:00
13.12 18:00
Zagłębie Lubin - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.1218:00
13.12 18:15
Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
13.1218:15
13.12 19:00
Katie Taylor - Jessica McCaskill (Boks)
Boks
13.1219:00
13.12 19:00
Juli Giner - Martin J. Ward (Boks)
Boks
13.1219:00
13.12 20:30
Cracovia - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.1220:30
13.12 20:30
Wisła Płock - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.1220:30
13.12 20:30
PGE Skra Bełchatów - Personal Bolivar (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
13.1220:30
14.12 19:00
Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
14.1219:00
14.12 19:00
THW Kiel - TSV GWD Minden (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
14.1219:00
15.12 15:30
Zawody Pucharu Świata - Engelberg - kwalifikacje (Skoki narciarskie)
Skoki narciarskie
15.1215:30
15.12 22:00
BELLATOR 191 (MMA)
MMA
15.1222:00
15.12 22:00
15.12 22:00
15.12 22:00
Lewis Monarch - Jeremy Petley (MMA)
MMA
15.1222:00
16.12 01:00
New York Rangers - Los Angeles Kings (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
16.1201:00
16.12 15:30
Engelberg (Skoki narciarskie)
Skoki narciarskie
16.1215:30
17.12 01:00
Ottawa Senators - Montreal Canadiens (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
17.1201:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

11.12 22:00
Maritimo - Sporting Braga (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
11.1222:00
11.12 21:00
Espanyol Barcelona - Girona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
11.1221:00
11.12 21:00
Lazio Rzym - Torino (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
11.1221:00
11.12 21:00
Reading FC - Cardiff City (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
11.1221:00
11.12 21:00
Huddersfield Town - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
11.1221:00
11.12 21:00
Crystal Palace - Watford (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
11.1221:00
11.12 20:45
Burnley - Stoke City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
11.1220:45
11.12 20:30
Fortuna Düsseldorf - Nürnberg (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
11.1220:30
11.12 20:30
Hiszpania - Norwegia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.1220:30
11.12 20:00
Vitória Guimarães - Feirense (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
11.1220:00
11.12 18:00
Giacomini Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
11.1218:00
11.12 18:00
Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
11.1218:00
11.12 17:30
Rosja - Korea Południowa (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.1217:30
11.12 14:00
Polska - Brazylia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.1214:00
11.12 13:00
Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
11.1213:00
11.12 12:00
Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1212:00
10.12 22:00
Detroit Pistons - Boston Celtics (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
10.1222:00
10.12 21:15
Vitoria Setubal - FC Porto (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
10.1221:15
10.12 21:00
Olympique Marsylia - AS Saint-Etienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
10.1221:00
10.12 20:45
Villarreal CF - FC Barcelona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
10.1220:45

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Górnik Zabrze 19 10 6 3 40:27 36
2 Legia Warszawa 19 11 2 6 27:19 35
3 Jagiellonia 19 9 6 4 24:22 33
4 Lech Poznań 19 8 8 3 27:15 32
5 Korona Kielce 19 8 6 5 30:22 30
6 KGHM Zagłębie Lubin 19 7 7 5 29:23 28
7 Arka Gdynia 19 7 7 5 25:19 28
8 Wisła Kraków 19 8 4 7 25:23 28
9 Wisła Płock 19 8 2 9 22:25 26
10 Lechia Gdańsk 19 6 6 7 27:28 24
11 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 24:29 24
12 Cracovia 19 4 7 8 23:28 19
13 Piast Gliwice 19 4 7 8 21:29 19
14 Sandecja Nowy Sącz 19 4 7 8 16:26 19
15 Bruk-Bet Nieciecza 19 4 6 9 20:29 18
16 Pogoń Szczecin 19 2 5 12 17:33 11
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports 2
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /
Finał
siatkówka rosja niemcy
03.09.2017 / ~zbyszek /
blogfcb.com reprezentacja Argentyny Pierwszy Polski Serwis Fanów Parmy