WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mecze na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.12 01:00
Ottawa Senators - Montreal Canadiens (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
17.1201:00
17.12 01:30
Cleveland Cavaliers - Utah Jazz (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.1201:30
17.12 01:30
New York Knicks - Oklahoma City Thunder (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.1201:30
17.12 02:00
UFC on Fox 26 (MMA)
MMA
17.1202:00
17.12 02:00
17.12 02:00
Ricardo Lamas - Josh Emmett (MMA)
MMA
17.1202:00
17.12 02:00
17.12 03:40
17.12 03:40
17.12 09:15
Puchar Świata - Alta Badia (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
17.1209:15
17.12 10:30
Puchar Świata - Val d'Isere (kobiety) (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
17.1210:30
17.12 11:15
Puchar Świata - Toblach (kobiety) (Sporty zimowe,Biegi narciarskie )
Sporty zimowe,Biegi narciarskie
17.1211:15
17.12 11:45
Puchar Świata - Annecy (kobiety) (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
17.1211:45
17.12 12:00
Girona - Getafe CF (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.1212:00
17.12 12:15
Puchar Świata - Alta Badia (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
17.1212:15
17.12 12:30
SV Hannover Burgdorf - TV Huttenberg (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
17.1212:30
17.12 12:30
MT Melsungen - FA Goppingen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
17.1212:30
17.12 12:30
HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
17.1212:30
17.12 12:30
Hellas Werona - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1212:30
17.12 12:30
Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
17.1212:30

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

16.12 20:30
Legia Warszawa - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
16.1220:30
16.12 20:00
SM Caen - Guingamp (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1220:00
16.12 20:00
Dijon - OSC Lille (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1220:00
16.12 20:00
Montpellier - FC Metz (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1220:00
16.12 20:00
Strasbourg - Toulouse (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1220:00
16.12 20:00
Troyes - Amiens SC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1220:00
16.12 19:45
PSV Eindhoven - ADO Den Haag (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
16.1219:45
16.12 18:30
Manchester City - Tottenham (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.1218:30
16.12 18:30
Eibar - Valencia CF (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
16.1218:30
16.12 18:30
Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
16.1218:30
16.12 18:30
Cardiff City - Hull City (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
16.1218:30
16.12 18:00
Real Madryt - Grêmio (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1218:00
16.12 18:00
Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
16.1218:00
16.12 18:00
Torino - SSC Napoli (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
16.1218:00
16.12 17:30
Sada Cruzeiro - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1217:30
16.12 17:00
Rennes - PSG (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1217:00
16.12 16:30
1. FC Kaiserslautern - Nürnberg (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
16.1216:30
16.12 16:30
Jahn Regensburg - Arminia Bielefeld (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
16.1216:30
16.12 16:15
Athletic Bilbao - Real Sociedad (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
16.1216:15
16.12 16:00
Watford - Huddersfield Town (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.1216:00

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 20 12 2 6 28:19 38
2 Górnik Zabrze 20 10 6 4 40:28 36
3 Jagiellonia 21 10 6 5 29:24 36
4 Lech Poznań 20 8 9 3 27:15 33
5 Arka Gdynia 21 8 7 6 26:20 31
6 Wisła Kraków 20 9 4 7 29:24 31
7 Korona Kielce 21 8 7 6 32:28 31
8 KGHM Zagłębie Lubin 20 7 8 5 29:23 29
9 Wisła Płock 20 8 3 9 24:27 27
10 Śląsk Wrocław 21 7 6 8 26:31 27
11 Lechia Gdańsk 21 6 7 8 30:33 25
12 Bruk-Bet Nieciecza 20 5 6 9 22:30 21
13 Sandecja Nowy Sącz 21 4 9 8 20:30 21
14 Piast Gliwice 21 4 8 9 22:31 20
15 Cracovia 20 4 7 9 24:32 19
16 Pogoń Szczecin 21 4 5 12 21:34 17
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports 2
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /
Finał
siatkówka rosja niemcy
03.09.2017 / ~zbyszek /
blogfcb.com reprezentacja Argentyny Pierwszy Polski Serwis Fanów Parmy