WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FIBA Europe Cup na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

18.12 18:30
KK Cibona - Energia Rovinari (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
18.1218:30
16.12 20:30
FoxTown Cantu - BC Enisey (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1220:30
16.12 20:30
Pallacanestro Varese - Tsmoki-Minsk (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1220:30
16.12 20:00
ASVEL Basket - Kataja Basket (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1220:00
16.12 19:00
Güssing Knights - AEK BC (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1219:00
16.12 19:00
Telenet Oostende - Boras Basket (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1219:00
16.12 18:30
KK Krka - Maccabi R. Lez (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1218:30
16.12 18:15
Bakken Bears - Khimik Yuzhny (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1218:15
16.12 17:45
Turk Telekom - Śląsk Wrocław (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1217:45
16.12 00:00
CEZ Nymburk - BK Ventspils (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1200:00
16.12 00:00
CEZ Nymburk - BK Ventspils (Koszykówka,FIBA Europe Cup)
Koszykówka,FIBA Europe Cup
16.1200:00

OPINIE I KOMENTARZE

Koszykówka - FIBA Europe Cup

Grupa A - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Antwerp Giants 1 1 0 91:84 2
2 Donar Groningen 1 1 0 77:72 2
3 ESSM Le Portel 1 0 1 72:77 1
4 KK Bosna 1 0 1 84:91 1
Next Round
Grupa B - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Benfica Lisboa 1 1 0 88:83 2
2 Avtodor Saratov 1 1 0 76:73 2
3 Bakken Bears 1 0 1 73:76 1
4 Nevezis 1 0 1 83:88 1
Next Round
Grupa C - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Kataja 1 1 0 86:72 2
2 Mornar Bar 1 1 0 81:70 2
3 FC Porto 1 0 1 70:81 1
4 Kapfenberg Bulls 1 0 1 72:86 1
Next Round
Grupa D - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Keravnos 1 1 0 68:58 2
2 Egis Kormend 1 1 0 84:83 2
3 Balkan Botevgrad 1 0 1 83:84 1
4 Brussels Basketball 1 0 1 58:68 1
Next Round
Grupa E - Group Stage
M Z P B Pkt
1 U BT Cluj-Napoca 1 1 0 90:69 2
2 Lukoil Academic 1 1 0 73:70 2
3 Dinamo Tbilisi 1 0 1 70:73 1
4 Istanbul BBSK 1 0 1 69:90 1
Next Round
Grupa F - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Bnei Herzliya 1 1 0 93:74 2
2 Spirou Charleroi 1 1 0 78:76 2
3 Tsmokі Minsk 1 0 1 76:78 1
4 Alba Fehervar 1 0 1 74:93 1
Next Round
Grupa G - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Buyukcekmece 1 1 0 80:60 2
2 Prishtina 1 1 0 74:72 2
3 Belfius Mons Hainaut 1 0 1 72:74 1
4 Khimik Yuzhny 1 0 1 60:80 1
Next Round
Grupa H - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Szolnoki Olaj 1 1 0 94:73 2
2 Nizhny Novgorod 1 0 0 94:92 2
3 Szombathely 1 0 0 92:94 1
4 KK Karpos Sokoli 1 0 1 73:94 1
Next Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /
Finał
siatkówka rosja niemcy
03.09.2017 / ~zbyszek /