WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzów na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

15.11 18:25
Rosa Radom - SIG Strasbourg (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
15.1118:25
14.11 20:25
Nanterre 92 - Stelmet BC Zielona Góra (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
14.1120:25
08.11 18:30
Rosa Radom - Banvit BK (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
08.1118:30
07.11 20:30
Telenet Oostende - Stelmet BC Zielona Góra (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
07.1120:30
18.10 20:30
JSF Nanterre - Sidigas Avellino (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
18.1020:30
18.10 20:30
Dinamo Sassari - EWE Baskets Oldenburg (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
18.1020:30
18.10 20:00
medi bayreuth - Strasbourg IG (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
18.1020:00
18.10 18:30
Banvit Bandirma - Olimpia Ljubljana (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
18.1018:30
18.10 18:30
PAOK Saloniki - Royal Hali Gaziantep (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
18.1018:30
18.10 18:00
Neptunas Kłajpeda - BC Ventspils (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
18.1018:00
18.10 14:30
Jenisiej Krasnojarsk - UCAM Murcia CB (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
18.1014:30
11.10 20:30
Dinamo Sassari - Pinar Karsiyaka (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
11.1020:30
11.10 20:30
Strasbourg IG - Olimpia Ljubljana (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
11.1020:30
11.10 20:00
EWE Baskets Oldenburg - Jenisiej Krasnojarsk (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
11.1020:00
11.10 18:30
Aris Saloniki - Stelmet BC Zielona Góra (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
11.1018:30
10.10 20:30
AS Monaco - Juventus Utena (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
10.1020:30
10.10 20:30
Umana Reyer Wenecja - Banvit Bandirma (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
10.1020:30
10.10 18:00
Neptunas Kłajpeda - Chalon (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
10.1018:00
30.04 20:15
Finał (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
30.0420:15
30.04 17:15
Mecz o 3. miejsce (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
30.0417:15

OPINIE I KOMENTARZE

Koszykówka - Liga Mistrzów

Grupa A - Group Stage
M Z P B Pkt
1 AS Monaco 6 6 0 501:381 12
2 Pinar Karsiyaka 6 4 1 551:524 11
3 Oldenburg 6 4 2 540:510 10
4 Sassari 6 2 3 492:504 8
5 UCAM Murcia 6 2 3 458:485 8
6 Enisey Krasnoyarsk 6 2 4 465:502 8
7 Juventus 6 1 4 468:521 8
8 Hapoel Holon 6 1 5 457:505 7
Play Offs
EuropeCup Play-offs
Grupa B - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Neptunas 6 5 1 531:450 11
2 Iberostar Tenerife 6 5 1 481:401 11
3 Ludwigsburg 6 5 1 523:444 11
4 Ventspils 6 3 3 446:449 9
5 Chalon/Saone 6 2 4 427:436 8
6 Gaziantep 6 2 4 462:545 8
7 PAOK 6 1 5 419:482 7
8 Capo d'Orlando 6 1 5 363:445 7
Play Offs
EuropeCup Play-offs
Grupa C - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Umana Reyer Venezia 6 4 0 514:475 11
2 SIG Strasbourg 6 4 1 461:444 10
3 Banvit 6 3 1 477:464 10
4 Movistar Estudiantes 6 2 3 484:471 9
5 medi Bayreuth 6 2 2 493:481 9
6 AEK Athens 6 1 3 517:507 9
7 Rosa Radom 6 1 4 422:473 7
8 Olimpija Ljubljana 6 1 4 449:502 7
Play Offs
EuropeCup Play-offs
Grupa D - Group Stage
M Z P B Pkt
1 Beşiktaş 6 5 1 449:393 11
2 JSF Nanterre 6 5 1 486:441 11
3 Nymburk 6 2 3 473:460 9
4 Avellino 6 3 3 448:438 9
5 Aris 6 3 3 399:439 9
6 Stelmet Zielona Góra 6 2 4 447:460 8
7 Telenet Oostende 6 2 4 408:448 8
8 Bonn 6 1 4 432:463 7
Play Offs
EuropeCup Play-offs

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /
Finał
siatkówka rosja niemcy
03.09.2017 / ~zbyszek /