WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka nożna na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.09 18:00
Cracovia - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
25.0918:00
25.09 20:30
Union Berlin - 1. FC Kaiserslautern (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
25.0920:30
25.09 21:00
Arsenal Londyn - West Bromwich Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.0921:00
25.09 21:00
Betis Sewilla - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
25.0921:00
25.09 21:00
Vitoria Setubal - Boavista Porto (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
25.0921:00
26.09 20:45
Sevilla FC - NK Maribor (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 20:45
APOEL Nikozja - Tottenham (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 20:45
Borussia Dortmund - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 20:45
Manchester City - Szachtar Donieck (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 20:45
SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
29.09 02:00
Trynidad i Tobago - Honduras (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
29.0902:00
30.09 20:45
Anglia - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
30.0920:45

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

24.09 14:15
Sheffield Wednesday - Sheffield United (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
24.0914:15
24.09 13:30
Vfl Bochum - Ingolstadt (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
24.0913:30
24.09 13:30
Darmstadt 98 - Dynamo Drezno (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
24.0913:30
24.09 13:30
SpVgg Greuther Fürth - Nürnberg (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
24.0913:30
24.09 12:30
Sampdoria Genua - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0912:30
24.09 12:30
FC Utrecht - PSV Eindhoven (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
24.0912:30
24.09 12:00
Espanyol Barcelona - Deportivo La Coruna (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
24.0912:00
23.09 21:30
Benfica Lizbona - Paços de Ferreira (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
23.0921:30
23.09 20:45
Girona - FC Barcelona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
23.0920:45
23.09 20:45
Juventus Turyn - Torino (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.0920:45
23.09 20:45
ADO Den Haag - Sparta Rotterdam (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
23.0920:45
23.09 20:30
Korona Kielce - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
23.0920:30
23.09 20:00
Girondins Bordeaux - Guingamp (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
23.0920:00
23.09 20:00
SM Caen - Amiens SC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
23.0920:00
23.09 20:00
Olympique Lyon - Dijon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
23.0920:00
23.09 20:00
FC Metz - Troyes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
23.0920:00
23.09 19:45
Feyenoord Rotterdam - NAC Breda (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
23.0919:45
23.09 19:15
Moreirense - Sporting Lizbona (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
23.0919:15
23.09 18:30
Leicester City - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
23.0918:30
23.09 18:30
Malaga - Athletic Bilbao (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
23.0918:30

OPINIE I KOMENTARZE

10.07.2017 / ~ Bartłomiej /
Czemu nie pokazuje że jest mecz??????????????
10.02.2017 / ~ Miroslaw /
brawo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Górnik Zabrze 10 5 4 1 22:14 19
2 Lech Poznań 10 5 3 2 15:6 18
3 KGHM Zagłębie Lubin 9 4 4 1 14:7 16
4 Legia Warszawa 9 5 1 3 12:9 16
5 Śląsk Wrocław 10 4 4 2 14:12 16
6 Wisła Kraków 10 5 1 4 13:14 16
7 Jagiellonia 9 4 3 2 13:12 15
8 Sandecja Nowy Sącz 9 4 2 3 9:8 14
9 Korona Kielce 10 4 2 4 12:12 14
10 Arka Gdynia 10 3 5 2 9:10 14
11 Wisła Płock 9 3 2 4 8:12 11
12 Lechia Gdańsk 10 2 4 4 14:15 10
13 Pogoń Szczecin 10 2 2 6 9:14 8
14 Bruk-Bet Nieciecza 10 2 2 6 8:13 8
15 Piast Gliwice 10 2 2 6 9:17 8
16 Cracovia 9 1 3 5 10:16 6
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Turcja - Francja
XD
28.08.2017 / ~gregor234 /
Vfl Wolfsburg - AC Fiorentina
ohne Komentar
06.08.2017 / ~Zenon /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /