WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka nożna na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.05 12:30
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
27.0512:30
27.05 12:30
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
27.0512:30
27.05 21:00
Toulouse - Ajaccio AC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
27.0521:00
28.05 16:00
Exeter City - Coventry City (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
28.0516:00
28.05 20:45
Turcja - Iran (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0520:45
28.05 20:45
Portugalia - Tunezja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0520:45
28.05 20:45
Włochy - Arabia Saudyjska (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0520:45
28.05 21:00
Francja - Irlandia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0521:00
29.05 00:30
USA - Boliwia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
29.0500:30

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

25.05 19:00
Szwajcaria U21 - Francja U21 (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
25.0519:00
24.05 18:00
Vfl Wolfsburg - Olympique Lyon (kobiety) (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
24.0518:00
23.05 20:45
Ajaccio AC - Toulouse (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
23.0520:45
22.05 19:00
Nigeria Super Eagles - Atletico Madryt (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
22.0519:00
22.05 18:15
Karlsruher SC - Erzgebirge Aue (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
22.0518:15
21.05 20:30
Holstein Kiel - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0520:30
20.05 20:45
FC Barcelona - Real Sociedad (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0520:45
20.05 20:45
Lazio Rzym - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:45
20.05 20:45
US Sassuolo - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:45
20.05 18:30
Atletico Madryt - Eibar (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0518:30
20.05 18:00
Korona Kielce - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0518:00
20.05 18:00
Lech Poznań - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0518:00
20.05 18:00
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0518:00
20.05 18:00
Górnik Zabrze - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0518:00
20.05 18:00
Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00
20.05 18:00
Chievo Werona - Benevento Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00
20.05 18:00
Udinese - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00
20.05 18:00
SSC Napoli - Crotone (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00
20.05 18:00
AC Milan - AC Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00
20.05 18:00
SPAL - Sampdoria Genua (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00

OPINIE I KOMENTARZE

10.07.2017 / ~ Bartłomiej /
Czemu nie pokazuje że jest mecz??????????????
10.02.2017 / ~ Miroslaw /
brawo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 30 15 10 5 49:23 55
2 Jagiellonia 30 16 6 8 45:36 54
3 Legia Warszawa 30 17 3 10 43:31 54
4 Wisła Płock 30 15 4 11 42:35 49
5 Górnik Zabrze 30 12 11 7 56:46 47
6 Korona Kielce 30 11 12 7 44:37 45
7 Wisła Kraków 30 12 8 10 41:36 44
8 KGHM Zagłębie Lubin 30 10 13 7 39:33 43
9 Arka Gdynia 30 10 10 10 38:32 40
10 Cracovia 30 10 9 11 40:40 39
11 Śląsk Wrocław 30 7 10 13 35:48 31
12 Pogoń Szczecin 30 8 7 15 34:48 31
13 Piast Gliwice 30 6 12 12 28:38 30
14 Lechia Gdańsk 30 7 10 13 39:51 30
15 Bruk-Bet Nieciecza 30 7 8 15 32:52 29
16 Sandecja Nowy Sącz 30 4 13 13 27:46 25
Championship Round
Relegation Round
Grupa A - Runda finałowa
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 37 22 4 11 55:35 70
2 Jagiellonia 37 20 7 10 55:41 67
3 Lech Poznań 37 16 12 9 53:34 60
4 Górnik Zabrze 37 16 12 9 68:54 60
5 Wisła Płock 37 17 6 14 53:45 57
6 Wisła Kraków 37 15 10 12 51:42 55
7 KGHM Zagłębie Lubin 37 13 13 11 45:42 52
8 Korona Kielce 37 12 13 12 49:54 49
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Grupa B - Runda finałowa
M Z R P B Pkt
9 Cracovia 37 13 11 13 51:52 50
10 Śląsk Wrocław 37 13 11 13 50:54 50
11 Pogoń Szczecin 37 12 9 16 46:54 45
12 Arka Gdynia 37 11 10 16 46:48 43
13 Lechia Gdańsk 37 9 13 15 46:58 39
14 Piast Gliwice 37 8 13 16 40:48 37
15 Bruk-Bet Nieciecza 37 9 9 19 39:66 36
16 Sandecja Nowy Sącz 37 6 15 16 34:54 33
Relegation

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /
Lech Poznań - Korona Kielce
Oglądamy Lech!!!
13.04.2018 / ~Piotr /
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
Witam! Poproszę link do powtórki.
29.01.2018 / ~Piotr /
Juli Giner - Martin J. Ward
Gol tv
13.12.2017 / ~Zibi /
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /