WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Copa Libertadores na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

09.08 02:45
River Plate - Club Guaraní (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.0802:45
25.05 02:46
Palmeiras - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.0502:46
27.04 00:30
Atlético Mineiro Belo Horizonte - Club Libertad (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
27.0400:30
21.04 02:45
Club Guaraní - Gremio FB Porto Alegrense (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.0402:45
20.04 02:45
Independiente Santa Fe - Santos FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0402:45
20.04 00:30
Estudiantes de La Plata - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0400:30
08.02 01:15
El Nacional - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0201:15
08.02 01:15
Unión Española - Club Atlético Cerro (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0201:15
08.02 01:00
Club Deportivo Junior - Carabobo FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0201:00
21.07 02:45
Independiente Del Valle - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.0702:45
14.07 02:45
Atlético Nacional - São Paulo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
14.0702:45
08.07 02:45
Independiente Del Valle - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0702:45
07.07 02:45
São Paulo - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
07.0702:45
25.05 02:45
Pumas UNAM - Independiente Del Valle (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.0502:45
20.05 03:45
Atlético Nacional - Rosario Central (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0503:45
20.05 01:15
Boca Juniors Buenos Aires - Nacional Montevideo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0501:15
19.05 02:45
Atlético Mineiro - São Paulo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
19.0502:45
18.05 02:45
Independiente Del Valle - Pumas UNAM (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
18.0502:45
13.05 02:45
Rosario Central - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
13.0502:45
13.05 00:30
Nacional Montevideo - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
13.0500:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Copa Libertadores

Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Botafogo-RJ 6 3 1 2 6:5 10 3:5
2 Barcelona SC 6 3 1 2 8:8 10 5:8
3 Estudiantes La Plata 6 3 0 3 7:8 9 5:8
4 Atletico Nacional 6 2 0 4 8:8 6 1:8
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12 2:4
2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9 1:5
3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8 4:6
4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2 1:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 3 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 River Plate 6 4 1 1 14:9 13 8:9
2 Emelec 6 3 1 2 8:5 10 3:5
3 Indep. Medellin 6 3 0 3 8:8 9 4:8
4 FBC Melgar 6 1 0 5 6:14 3 2:14
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 4 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10 4:8
2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10 5:10
3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9 2:7
4 Universidad Catolica 6 1 2 3 8:11 5 4:11
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 5 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Palmeiras-SP 6 4 1 1 13:9 13 6:9
2 Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12:10 9 1:10
3 Atletico Tucuman 6 2 1 3 8:10 7 3:10
4 Penarol 6 2 0 4 11:15 6 5:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 6 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13 6:6
2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11 6:8
3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6 4:9
4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2 3:19
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 7 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Lanus 6 4 1 1 13:3 13 5:3
2 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8 2:3
3 Chapecoense-SC 6 2 1 3 6:12 7 2:12
4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5 2:10
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 8 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Gremio-RS 6 4 1 1 15:6 13 4:6
2 Guarani 6 3 2 1 9:7 11 5:7
3 Deportes Iquique 6 3 1 2 12:9 10 6:9
4 Zamora FC 6 0 0 6 6:20 0 4:20
Play Offs
Copa Sudamericana

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Alonso Matías The Strongest 3
3 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
4 Escobar Pablo The Strongest 3
5 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
6 Zampedri Fernando Atletico Tucuman 3
7 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
8 Churín Diego Union Espanola 2
9 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
10 Estrada Michael Indep. del Valle 2
11 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
12 González Néstor Deportivo Capiata 2
13 Jaime Sebastian Union Espanola 2
14 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
15 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
16 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
Group Stage
Drużyna Bramki
1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
2 Barrios Lucas Gremio-RS 5
3 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
4 de Jesus Luan Gremio-RS 5
5 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
6 Chumacero Alejandro The Strongest 4
7 Gomes Willian Palmeiras-SP 4
8 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
9 Rodriguez Gaston Penarol 4
10 Sand Jose Lanus 4
11 Alario Lucas River Plate 3
12 Angulo Brayan Emelec 3
13 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
14 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
15 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
16 Driussi Sebastian River Plate 3
17 Garcia Epifanio Guarani 3
18 Garro Juan Godoy Cruz 3
19 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
20 Mina Yerry Palmeiras-SP 3
21 Preciado Eduar Emelec 3
22 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
23 Silva Santiago Universidad Catolica 3
24 Vitor Bueno Santos-SP 3

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /
Finał
siatkówka rosja niemcy
03.09.2017 / ~zbyszek /