WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

I liga na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

17.09 12:30
Stal Mielec - GKS Katowice (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
17.0912:30
14.09 18:00
Ruch Chorzów - GKS Tychy (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
14.0918:00
13.09 18:00
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
13.0918:00
09.09 14:45
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
09.0914:45
05.09 20:45
Miedź Legnica - Bytovia Bytów (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
05.0920:45
02.09 15:00
Odra Opole - Chojniczanka Chojnice (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
02.0915:00
23.08 20:45
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
23.0820:45
22.08 20:45
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
22.0820:45
19.08 14:45
GKS Tychy - Bytovia Bytów (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
19.0814:45
18.08 20:45
Górnik Łęczna - Stal Mielec (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
18.0820:45
12.08 12:30
Odra Opole - Miedź Legnica (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
12.0812:30
05.08 17:45
GKS Tychy - Stal Mielec (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
05.0817:45
04.08 19:45
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
04.0819:45
29.07 15:30
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
29.0715:30
28.07 20:45
Stal Mielec - Ruch Chorzów (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
28.0720:45
28.05 12:30
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
28.0512:30
28.05 11:30
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
28.0511:30
17.05 20:30
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
17.0520:30
16.05 20:30
Górnik Zabrze - GKS Katowice (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
16.0520:30
13.05 17:45
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
13.0517:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Odra Opole 10 6 2 2 15:10 20
2 Chojniczanka 10 6 1 3 19:9 19
3 Miedź Legnica 10 5 3 2 15:10 18
4 Chrobry Głogów 10 5 3 2 13:9 18
5 Stal Mielec 10 5 2 3 14:12 17
6 Drutex-Bytovia Bytów 10 5 1 4 15:11 16
7 Górnik Łęczna 10 4 2 4 11:14 14
8 Podbeskidzie B-B 10 4 2 4 13:14 14
9 GKS Tychy 10 4 2 4 11:14 14
10 Puszcza Niepołomice 10 4 2 4 13:11 14
11 Olimpia Grudziądz 10 4 2 4 7:8 14
12 Stomil Olsztyn 10 4 1 5 13:16 13
13 Wigry Suwałki 9 3 2 4 6:9 11
14 Pogoń Siedlce 10 3 2 5 10:16 11
15 Raków Częstochowa 9 3 2 4 13:14 11
16 Zagłębie Sosnowiec 10 3 1 6 10:14 10
17 GKS Katowice 10 2 3 5 12:16 9
18 Ruch Chorzów 10 2 1 7 13:16 2
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Wodecki Marcin Odra Opole 6 10
2 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 5 10
3 Machaj Mateusz Chrobry Głogów 5 9
4 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 5 9
5 Patryk Szysz Górnik Łęczna 4 10
6 Ryczkowski Adam Chojniczanka 4 8
7 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 4 10
8 Bąk Jakub Chojniczanka 3 10
9 Błanik Dawid GKS Tychy 3 10
10 Cwielong Piotr GKS Tychy 3 10
11 Djermanović Dejan Stal Mielec 3 10
12 Drozdowicz Emil Chojniczanka 3 10
13 Lech Grzegorz Stomil Olsztyn 3 10
14 Lewicki Szymon Zagłębie Sosnowiec 3 9
15 Łobodziński Wojciech Miedź Legnica 3 8
16 Ryndak Dawid Puszcza Niepołomice 3 10
17 Skrzypczak Szymon Odra Opole 3 5
18 Tomczyk Pawel Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 10
19 Zjawiński Dariusz Pogoń Siedlce 3 10

OSTATNIE DYSKUSJE

Turcja - Francja
XD
28.08.2017 / ~gregor234 /
Vfl Wolfsburg - AC Fiorentina
ohne Komentar
06.08.2017 / ~Zenon /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /