WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Puchar Narodów Afryki na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

05.02 20:00
Egipt - Kamerun (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
05.0220:00
04.02 20:00
Burkina Faso - Ghana (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
04.0220:00
02.02 20:00
Kamerun - Ghana (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
02.0220:00
01.02 20:00
Burkina Faso - Egipt (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
01.0220:00
29.01 20:00
Egipt - Maroko (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
29.0120:00
29.01 17:00
Demokratyczna Republika Konga - Ghana (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
29.0117:00
28.01 20:00
Senegal - Kamerun (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
28.0120:00
28.01 17:00
Burkina Faso - Tunezja (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
28.0117:00
25.01 20:00
Egipt - Ghana (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
25.0120:00
25.01 20:00
Uganda - Mali (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
25.0120:00
24.01 20:00
Maroko - Wybrzeże Kości Słoniowej (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
24.0120:00
24.01 20:00
Togo - Demokratyczna Republika Konga (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
24.0120:00
23.01 20:00
Senegal - Algieria (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
23.0120:00
23.01 20:00
Zimbabwe - Tunezja (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
23.0120:00
22.01 20:00
Kamerun - Gabon (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
22.0120:00
22.01 20:00
Gwinea Bissau - Burkina Faso (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
22.0120:00
21.01 20:00
Egipt - Uganda (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
21.0120:00
21.01 17:00
Ghana - Mali (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
21.0117:00
20.01 20:00
Maroko - Togo (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
20.0120:00
20.01 17:00
Wybrzeże Kości Słoniowej - Demokratyczna Republika Konga (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
20.0117:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Burkina Faso 3 1 2 0 4:2 5
2 Kamerun 3 1 2 0 3:2 5
3 Gabon 3 0 3 0 2:2 3
4 Gwinea Bissau 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Senegal 3 2 1 0 6:2 7
2 Tunezja 3 2 0 1 6:5 6
3 Algieria 3 0 2 1 5:6 2
4 Zimbabwe 3 0 1 2 4:8 1
Next Round
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 DR Kongo 3 2 1 0 6:3 7
2 Maroko 3 2 0 1 4:2 6
3 Wyb. K. Słoniowej 3 0 2 1 2:3 2
4 Togo 3 0 1 2 2:6 1
Next Round
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Egipt 3 2 1 0 2:0 7
2 Ghana 3 2 0 1 2:1 6
3 Mali 3 0 2 1 1:2 2
4 Uganda 3 0 1 2 1:3 1
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki

Group Stage
Drużyna Bramki
1 Kabananga Junior DR Kongo 3
2 Aubameyang P-E. Gabon 2
3 Mahrez Riyad Algeria 2
4 Mané Sadio Senegal 2
5 Slimani Islam Algeria 2
6 Sliti Naïm Tunezja 2
7 Hanni Sofiane Algeria 1
8 Khenissi T. Tunezja 1
9 Juary Gwinea Bissau 1
10 Saivet Henri Senegal 1
11 Khazri Wahbi Tunezja 1
12 Moukandjo Benjamin Kamerun 1
13 Bony Wilfried Wyb. K. Słoniowej 1
14 Musona Knowledge Zimbabwe 1
15 Dayo Issoufou Burkina Faso 1
16 Geoffrey Serey Die Wyb. K. Słoniowej 1
17 Ndoro Tendai Zimbabwe 1
18 Kebano Neeskens DR Kongo 1
19 M'Poku Paul-Jose DR Kongo 1
20 Mushekwi Nyasha Zimbabwe 1
21 Dossevi Mathieu Togo 1
22 Mubele N. DR Kongo 1
23 Mahachi Kudakwashe Zimbabwe 1
24 Bouhaddouz Aziz Maroko 1
25 Laba Kodjo Togo 1
26 M`Bengue Cheikh Senegal 1
27 Saiss Romain Maroko 1
28 Alioui Rachid Maroko 1
29 En Nesyri Youssef Maroko 1
30 Miya Faruku Uganda 1
31 Gyan Asamoah Ghana 1
32 Bissouma Yves Mali 1
33 Ayew André Ghana 1
34 Abdallah El Said Egipt 1
35 Salah Mohamed Egipt 1
36 Nakoulma P. Burkina Faso 1
37 Traore Bertrand Burkina Faso 1
38 Siani Sebastien Kamerun 1
39 Silva Brito Gwinea Bissau 1
40 Diop Papakouli Senegal 1
41 Ngadeu-Ngadjui M. Kamerun 1
42 Sow Moussa Senegal 1
43 Msakni Youssef Tunezja 1

OSTATNIE DYSKUSJE

Turcja - Francja
XD
28.08.2017 / ~gregor234 /
Vfl Wolfsburg - AC Fiorentina
ohne Komentar
06.08.2017 / ~Zenon /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /