WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Serie B na żywo

ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.09 03:00
27.09 03:00
Alejandro Salinas - Duarn Vue (Boks)
Boks
27.0903:00
27.09 03:00
Ivan Jimenez - Bryan Figueroa (Boks)
Boks
27.0903:00
27.09 06:30
Turniej WTA w Wuhan (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
27.0906:30
27.09 12:30
VfL Gummersbach - HSG Wetzlar (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
27.0912:30
27.09 12:30
SC Magdeburg - TV 05/07 Hüttenberg (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
27.0912:30
27.09 15:30
Chojniczanka Chojnice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Piłka nożna,Puchar Polski)
Piłka nożna,Puchar Polski
27.0915:30
27.09 18:00
Chorwacja - Szwajcaria (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0918:00
27.09 18:00
Polska - Włochy (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0918:00
27.09 18:00
Anwil Włocławek - Stelmet BC Zielona Góra (Koszykówka,PLK)
Koszykówka,PLK
27.0918:00
27.09 18:00
Karabach Agdam - AS Roma (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0918:00
27.09 19:00
Rumunia - Austria (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0919:00
27.09 20:00
Niemcy - Litwa (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0920:00
27.09 20:10
Czechy - Islandia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0920:10
27.09 20:45
Atletico Madryt - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 20:45
Juventus Turyn - Olympiakos Pireus (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 20:45
FC Basel - Benfica Lizbona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 20:45
CSKA Moskwa - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 20:45
PSG - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 20:45
Anderlecht Bruksela - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

25.09 21:00
Arsenal Londyn - West Bromwich Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.0921:00
25.09 21:00
Betis Sewilla - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
25.0921:00
25.09 21:00
Vitoria Setubal - Boavista Porto (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
25.0921:00
25.09 20:30
Union Berlin - 1. FC Kaiserslautern (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
25.0920:30
25.09 20:30
Swindon Robins - Poole Pirates (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
25.0920:30
25.09 18:20
Turcja - Ukraina (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
25.0918:20
25.09 18:00
Cracovia - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
25.0918:00
25.09 15:50
Azerbejdżan - Niemcy (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
25.0915:50
25.09 13:20
Rosja - Bułgaria (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
25.0913:20
25.09 07:00
Turniej WTA w Tashkent (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
25.0907:00
25.09 06:30
Turniej WTA w Wuhan (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
25.0906:30
24.09 21:15
Desportivo Aves - Rio Ave (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
24.0921:15
24.09 21:00
Olympique Marsylia - Toulouse (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0921:00
24.09 20:45
Real Sociedad - Valencia CF (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
24.0920:45
24.09 20:45
AC Fiorentina - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0920:45
24.09 19:00
Tondela - Sporting Braga (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
24.0919:00
24.09 18:30
Eibar - Celta Vigo (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
24.0918:30
24.09 18:30
Las Palmas - Leganés (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
24.0918:30
24.09 18:20
Niemcy - Węgry (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
24.0918:20
24.09 18:15
Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
24.0918:15

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Serie B

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Perugia 6 4 1 1 14:5 13
2 Frosinone 6 4 1 1 11:7 13
3 US Palermo 6 3 3 0 9:5 12
4 Empoli FC 6 3 2 1 12:8 11
5 Carpi 6 3 2 1 5:4 11
6 Cittadella 6 3 1 2 10:6 10
7 Avellino 6 3 1 2 12:10 10
8 Bari 6 3 0 3 11:8 9
9 Parma 6 3 0 3 4:6 9
10 Cremonese 6 2 2 2 8:5 8
11 Pescara Calcio 6 1 4 1 14:12 7
12 Salernitana 6 1 4 1 8:7 7
13 Venezia 6 1 4 1 3:2 7
14 Spezia 6 2 1 3 3:6 7
15 Brescia 6 1 3 1 4:4 6
16 Novara 6 2 0 4 4:6 6
17 Virtus Entella 6 1 3 2 8:11 6
18 Ascoli 6 2 0 4 6:9 6
19 Foggia 6 1 3 2 9:15 6
20 Ternana 6 1 2 2 6:10 5
21 Cesena 6 1 1 4 3:11 4
22 Pro Vercelli 6 0 2 4 3:10 2
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - Serie B

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Pettinari Stefano Pescara Calcio 7 6
2 Caputo Francesco Empoli FC 6 6
3 Ardemagni Matteo Avellino 5 6
4 Han Kwang-Song Perugia 5 6
5 Improta Riccardo Bari 5 6
6 Nestorovski Ilija US Palermo 4 5
7 Castaldo Luigi Avellino 3 6
8 Ciofani Daniel Frosinone 3 5
9 Di Carmine Samuel Perugia 3 4
10 Kouame Christian Cittadella 3 6
11 Mbakogu Jerry Uche Carpi 3 5
12 Morosini Leonardo Avellino 3 5

OSTATNIE DYSKUSJE

Turcja - Francja
XD
28.08.2017 / ~gregor234 /
Vfl Wolfsburg - AC Fiorentina
ohne Komentar
06.08.2017 / ~Zenon /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /