WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka ręczna na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.09 18:00
Chorwacja - Szwajcaria (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0918:00
27.09 18:00
Polska - Włochy (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0918:00
27.09 18:00
Dinamo Bukareszt - Kadetten Schaffhausen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
27.0918:00
27.09 18:00
Węgry - Kosowo (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0918:00
27.09 18:15
Norwegia - Ukraina (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0918:15
27.09 18:30
SG Flensburg-Handewitt - Eulen Ludwigshafen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
27.0918:30
27.09 18:30
HBC Nantes - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
27.0918:30
27.09 18:30
THW Kiel - Aalborg Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
27.0918:30
27.09 19:00
Rumunia - Austria (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0919:00
27.09 19:00
HSG Wetzlar - SC DHfK Lipsk (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
27.0919:00
27.09 19:00
Hannover-Burgdorf - HC Erlangen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
27.0919:00
27.09 19:00
TuS N-Lubbecke - SC Magdeburg (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
27.0919:00
27.09 19:00
VfL Gummersbach - Füchse Berlin (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
27.0919:00
27.09 19:30
Holandia - Białoruś (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0919:30
27.09 20:00
Niemcy - Litwa (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0920:00
27.09 20:00
Hiszpania - Turcja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0920:00
27.09 20:10
Czechy - Islandia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0920:10
27.09 21:00
Dania - Słowenia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
27.0921:00
28.09 17:00
Czarnogóra - Słowacja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
28.0917:00
28.09 18:00
Serbia - Wyspy Owcze (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy (Q)
28.0918:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

24.09 18:00
TSG Friesenheim - FRISCH AUF! Göppingen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
24.0918:00
24.09 17:00
Paris Saint-Germain Handball - HC Meshkov Brest (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0917:00
24.09 12:30
SC DHfK Lipsk - TSV Hannover-Burgdorf (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
24.0912:30
23.09 19:55
RK Prvo plinarsko drustvo Zagrzeb - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0919:55
23.09 17:29
Telekom Veszprém - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0917:29
23.09 12:45
Wybrzeże Gdańsk - KS Azoty-Puławy (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
23.0912:45
21.09 19:00
MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
21.0919:00
20.09 20:30
FC Barcelona Lassa - Ángel Ximénez-Avia Puente Genil (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
20.0920:30
20.09 18:30
Rhein-Neckar Löwen - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.0918:30
17.09 19:30
HBC Nantes - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0919:30
17.09 19:30
Rhein-Neckar Löwen - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0919:30
17.09 19:00
Orlen Wisła Płock - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0919:00
17.09 17:15
THW Kiel - PSG (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0917:15
17.09 17:00
Gorenje Velenje - Ademar Leon (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0917:00
17.09 16:50
Skjern Handbold - Dinamo Bukareszt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0916:50
17.09 12:30
TBV Lemgo - MT Melsungen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
17.0912:30
16.09 17:30
RK Celje Pivovarna Lasko - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0917:30
16.09 17:30
SG Flensburg-Handewitt - Aalborg Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0917:30
16.09 17:30
Montpellier HB - HC Metalurg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0917:30
16.09 16:00
IFK Kristianstad - RK Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0916:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka ręczna - Liga Mistrzów

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 HC Vardar Skopje 2 2 0 0 53:45 4
2 Rhein-Neckar Loewen 2 1 1 0 62:58 3
3 FC Barcelona 2 1 1 0 62:60 3
4 MOL-Pick Szeged 2 1 0 1 54:53 2
5 HBC Nantes 2 1 0 1 53:53 2
6 IFK Kristianstad 2 0 1 1 57:59 1
7 PPD Zagrzeb 2 0 1 1 51:56 1
8 Orlen Wisła Płock 2 0 0 2 49:57 0
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Telekom Veszprem 2 2 0 0 67:58 4
2 PSG Handball 2 2 0 0 57:50 4
3 PGE VIVE Kielce 2 1 0 1 57:49 2
4 Flensburg-Handewitt 2 1 0 1 57:55 2
5 Aalborg Handball 2 1 0 1 59:60 2
6 Mieszkow Brześć 2 1 0 1 56:57 2
7 Celje Pivovarna 2 0 0 2 61:71 0
8 THW Kiel 2 0 0 2 43:57 0
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Skjern Handbold 2 2 0 0 71:55 4
2 Gorenje Velenje 2 2 0 0 50:48 4
3 Kadetten 2 1 0 1 64:59 2
4 Ademar Leon 2 1 0 1 51:51 2
5 Elverum IL 2 0 0 2 57:68 0
6 Dynamo Bukareszt 2 0 0 2 54:66 0
Play Offs 1/16 finals
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 HC Motor Zaporoże 2 2 0 0 67:46 4
2 Montpellier HB 2 2 0 0 60:46 4
3 Beşiktaş Mogaz HT 2 1 0 1 57:57 2
4 Sporting Clube 2 1 0 1 53:57 2
5 HC Metalurg Skopje 2 0 0 2 49:63 0
6 Czech. Miedwiedi 2 0 0 2 47:64 0
Play Offs 1/16 finals

OSTATNIE DYSKUSJE

Turcja - Francja
XD
28.08.2017 / ~gregor234 /
Vfl Wolfsburg - AC Fiorentina
ohne Komentar
06.08.2017 / ~Zenon /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /