WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka ręczna na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.01 12:45
MKS Kalisz - Zagłębie Lubin (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
20.0112:45
23.01 18:15
Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
23.0118:15
24.01 18:15
Zagłębie Lubin - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
24.0118:15
26.01 19:30
CSM BUCURESTI - Györi Audi ETO KC (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
Piłka ręczna,Liga Mistrzyń
26.0119:30
27.01 15:00
FTC-Rail Cargo Hungaria - Buducnost (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
Piłka ręczna,Liga Mistrzyń
27.0115:00
27.01 17:30
HC Vardar Skopje - Metz Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
Piłka ręczna,Liga Mistrzyń
27.0117:30
27.01 19:00
RK Krim Mercator - FC Midtjylland (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
Piłka ręczna,Liga Mistrzyń
27.0119:00
28.01 14:00
Thüringer HC - SG BBM Bietigheim (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
Piłka ręczna,Liga Mistrzyń
28.0114:00
08.02 19:00
SC Magdeburg - VfL Gummersbach (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
08.0219:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

16.01 20:20
Chorwacja - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0120:20
16.01 18:16
Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
16.0118:16
16.01 18:15
Francja - Białoruś (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0118:15
16.01 18:00
Serbia - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0118:00
15.01 20:20
Czarnogóra - Macedonia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.0120:20
15.01 18:00
Węgry - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.0118:00
14.01 20:00
Islandia - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
14.0120:00
14.01 19:00
Portugalia - Polska (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q)
14.0119:00
13.01 21:30
Polska - Cypr (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q)
13.0121:30
13.01 20:30
Dania - Węgry (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0120:30
13.01 19:30
Macedonia - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0119:30
13.01 18:15
Hiszpania - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0118:15
13.01 17:15
Niemcy - Czarnogóra (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0117:15
12.01 20:30
Francja - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
12.0120:30
12.01 20:30
Chorwacja - Serbia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
12.0120:30
12.01 20:10
Portugalia - Cypr (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q)
12.0120:10
12.01 18:00
Polska - Kosowo (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q)
12.0118:00
11.01 18:30
Słowacja - Rosja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q)
11.0118:30
11.01 18:00
Grecja - Holandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q))
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata (Q)
11.0118:00
07.01 17:30
Hiszpania - Polska (Piłka ręczna,Towarzyski)
Piłka ręczna,Towarzyski
07.0117:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka ręczna - Liga Mistrzów

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 HC Vardar Skopje 10 8 2 0 271:224 18
2 HBC Nantes 10 7 1 2 292:277 15
3 FC Barcelona 10 5 2 3 297:274 12
4 Rhein-Neckar Loewen 10 4 4 2 287:268 12
5 MOL-Pick Szeged 10 4 1 5 297:286 9
6 IFK Kristianstad 10 2 2 6 252:302 6
7 Orlen Wisła Płock 10 1 2 7 268:293 4
8 PPD Zagrzeb 10 1 2 7 250:290 4
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 PSG Handball 10 9 0 1 307:273 18
2 Flensburg-Handewitt 10 6 2 2 295:275 14
3 Telekom Veszprem 10 6 1 3 293:281 13
4 THW Kiel 10 5 1 4 259:262 11
5 PGE VIVE Kielce 10 3 2 5 286:288 8
6 Mieszkow Brześć 10 3 1 6 272:288 7
7 Celje Pivovarna 10 2 1 7 287:309 5
8 Aalborg Handball 10 2 0 8 269:292 4
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Skjern Handbold 10 8 0 2 326:252 16
2 Ademar Leon 10 6 0 4 270:270 12
3 Gorenje Velenje 10 6 0 4 271:271 12
4 Elverum IL 10 5 0 5 287:304 10
5 Kadetten 10 4 0 6 263:274 8
6 Dynamo Bukareszt 10 1 0 9 278:324 2
Play Offs 1/16 finals
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Montpellier HB 10 8 0 2 309:267 16
2 HC Motor Zaporoże 10 6 3 1 294:263 15
3 Beşiktaş Mogaz HT 10 5 1 4 293:296 11
4 Sporting Clube 10 4 0 6 293:297 8
5 HC Metalurg Skopje 10 2 1 7 262:293 5
6 Czech. Miedwiedi 10 2 1 7 271:306 5
Play Offs 1/16 finals

OSTATNIE DYSKUSJE

Juli Giner - Martin J. Ward
Gol tv
13.12.2017 / ~Zibi /
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports 2
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /