WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzów na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.11 16:55
MOL-Pick Szeged - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
19.1116:55
19.11 18:00
Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
19.1118:00
19.11 19:00
Montpellier HB - Chekhovskie Medvedi (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
19.1119:00
23.11 19:00
HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.1119:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

18.11 14:00
Besiktas Mogaz HT - HC Metalurg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
18.1114:00
16.11 20:10
Kadetten Schaffhausen - ABANCA Ademar León (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.1120:10
12.11 19:00
FC Barcelona Lassa - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.1119:00
12.11 17:00
Paris Saint-Germain Handball - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.1117:00
12.11 17:00
THW Kiel - RK Celje Pivovarna Lasko (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.1117:00
11.11 16:00
IFK Kristianstad - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
11.1116:00
11.11 14:00
Chekhovskie Medvedi - HK Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
11.1114:00
08.11 18:55
Elverum Handball - Kadetten Shaffhausen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
08.1118:55
06.11 19:00
Györi Audi ETO KC - Rostov-Don (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
06.1119:00
05.11 18:40
Orlen Wisła Płock - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
05.1118:40
05.11 16:55
Paris Saint-Germain Handball - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
05.1116:55
01.11 18:30
SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
01.1118:30
01.11 18:30
SG BBM Bietigheim - Vipers Kristiansand (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
01.1118:30
15.10 19:00
Sporting CP - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.1019:00
15.10 19:00
VIVE Tauron Kielce - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.1019:00
15.10 18:30
THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.1018:30
15.10 17:00
Elverum Handball - Gorenje Velenje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.1017:00
15.10 17:00
Dynamo Bukareszt - ABANCA Ademar León (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.1017:00
15.10 16:50
Aalborg Handbold - PSG (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.1016:50
14.10 19:00
RK Celje Pivovarna Lasko - HC Meshkov Brest (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1019:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka ręczna - Liga Mistrzów

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 HC Vardar Skopje 7 6 1 0 189:162 13
2 Rhein-Neckar Loewen 7 4 3 0 214:187 11
3 FC Barcelona 7 4 2 1 212:190 10
4 HBC Nantes 7 4 1 2 203:195 9
5 MOL-Pick Szeged 7 3 1 3 210:200 7
6 IFK Kristianstad 7 1 1 5 179:214 3
7 PPD Zagrzeb 7 0 2 5 169:204 2
8 Orlen Wisła Płock 7 0 1 6 188:212 1
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 PSG Handball 7 6 0 1 217:192 12
2 Telekom Veszprem 7 5 1 1 212:197 11
3 Flensburg-Handewitt 7 4 2 1 198:185 10
4 PGE VIVE Kielce 7 2 2 3 203:200 6
5 Mieszkow Brześć 7 2 1 4 190:194 5
6 Celje Pivovarna 7 2 1 4 209:222 5
7 THW Kiel 7 2 1 4 165:182 5
8 Aalborg Handball 7 1 0 6 185:207 2
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Skjern Handbold 7 5 0 2 225:181 10
2 Gorenje Velenje 8 5 0 3 224:215 10
3 Ademar Leon 8 5 0 3 214:214 10
4 Elverum IL 7 4 0 3 203:206 8
5 Kadetten 8 3 0 5 215:222 6
6 Dynamo Bukareszt 8 1 0 7 220:263 2
Play Offs 1/16 finals
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Montpellier HB 7 7 0 0 217:180 14
2 HC Motor Zaporoże 7 3 3 1 201:182 9
3 Sporting Clube 7 3 0 4 206:208 6
4 Beşiktaş Mogaz HT 7 2 1 4 195:210 5
5 HC Metalurg Skopje 7 2 1 4 184:200 5
6 Czech. Miedwiedi 7 1 1 5 189:212 3
Play Offs 1/16 finals

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /
Finał
siatkówka rosja niemcy
03.09.2017 / ~zbyszek /