WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mistrzostwa Europy na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

28.01 20:30
Finał (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
28.0120:30
28.01 18:00
Mecz o 3. miejsce (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
28.0118:00
26.01 20:30
Dania - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0120:30
26.01 18:00
Francja - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0118:00
26.01 15:30
Chorwacja - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0115:30
24.01 20:30
Chorwacja - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0120:30
24.01 18:01
Szwecja - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0118:01
24.01 16:00
Słowenia - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0116:00
23.01 20:30
Macedonia - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
23.0120:30
23.01 18:05
Słowenia - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
23.0118:05
22.01 20:20
Szwecja - Białoruś (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
22.0120:20
22.01 18:00
Serbia - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
22.0118:00
21.01 20:30
Macedonia - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
21.0120:30
20.01 20:20
Chorwacja - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
20.0120:20
19.01 20:20
Słowenia - Dania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
19.0120:20
18.01 20:20
Chorwacja - Białoruś (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
18.0120:20
18.01 18:15
Serbia - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
18.0118:15
17.01 20:30
Czarnogóra - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0120:30
17.01 20:15
Hiszpania - Dania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0120:15
17.01 18:15
Niemcy - Macedonia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0118:15

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy

Grupa A - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Serbia 3 2 1 0 91:87 5
2 Szwecja 3 1 1 1 78:74 3
3 Hiszpania 3 1 0 2 72:68 2
4 Słowenia 3 1 0 2 77:89 2
Promotion
Grupa B - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 0 1 70:60 4
2 Niemcy 3 2 0 1 73:71 4
3 Holandia 3 2 0 1 75:68 4
4 Polska 3 0 0 3 65:84 0
Promotion
Grupa C - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Dania 3 3 0 0 78:69 6
2 Czechy 3 1 0 2 83:83 2
3 Węgry 3 1 0 2 62:64 2
4 Czarnogóra 3 1 0 2 63:70 2
Promotion
Grupa D - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Norwegia 3 3 0 0 80:58 6
2 Rumunia 3 2 0 1 74:66 4
3 Rosja 3 1 0 2 70:71 2
4 Chorwacja 3 0 0 3 68:97 0
Promotion
Grupa 1 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Holandia 5 4 0 1 142:128 8
2 Francja 5 4 0 1 111:100 8
3 Niemcy 5 3 1 1 124:110 7
4 Szwecja 5 1 1 3 126:131 3
5 Serbia 5 1 1 3 122:142 3
6 Hiszpania 5 0 1 4 108:122 1
Promotion Play-off
5th-6th Places
Grupa 2 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Norwegia 5 5 0 0 127:109 10
2 Dania 5 3 1 1 123:113 7
3 Rumunia 5 3 0 2 119:110 6
4 Rosja 5 1 2 2 116:121 4
5 Czechy 5 1 0 4 132:146 2
6 Węgry 5 0 1 4 111:129 1
Promotion Play-off
5th-6th Places

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /
Lech Poznań - Korona Kielce
Oglądamy Lech!!!
13.04.2018 / ~Piotr /
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
Witam! Poproszę link do powtórki.
29.01.2018 / ~Piotr /
Juli Giner - Martin J. Ward
Gol tv
13.12.2017 / ~Zibi /
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /