WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mistrzostwa Europy na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.01 18:00
Serbia - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
22.0118:00
22.01 20:20
Szwecja - Białoruś (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
22.0120:20
23.01 18:05
Słowenia - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
23.0118:05
23.01 20:30
Macedonia - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
23.0120:30
24.01 16:00
Słowenia - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0116:00
24.01 18:01
Szwecja - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0118:01
24.01 20:30
Chorwacja - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0120:30

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

20.01 20:20
Chorwacja - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
20.0120:20
19.01 20:20
Słowenia - Dania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
19.0120:20
18.01 20:20
Chorwacja - Białoruś (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
18.0120:20
18.01 18:15
Serbia - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
18.0118:15
17.01 20:30
Czarnogóra - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0120:30
17.01 20:15
Hiszpania - Dania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0120:15
17.01 18:15
Niemcy - Macedonia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0118:15
17.01 18:15
Czechy - Węgry (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0118:15
16.01 20:20
Chorwacja - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0120:20
16.01 18:15
Francja - Białoruś (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0118:15
16.01 18:00
Serbia - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0118:00
15.01 20:20
Czarnogóra - Macedonia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.0120:20
15.01 18:00
Węgry - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.0118:00
14.01 20:00
Islandia - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
14.0120:00
13.01 20:30
Dania - Węgry (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0120:30
13.01 19:30
Macedonia - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0119:30
13.01 18:15
Hiszpania - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0118:15
13.01 17:15
Niemcy - Czarnogóra (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0117:15
12.01 20:30
Francja - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
12.0120:30
12.01 20:30
Chorwacja - Serbia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
12.0120:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy

Grupa A - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Serbia 3 2 1 0 91:87 5
2 Szwecja 3 1 1 1 78:74 3
3 Hiszpania 3 1 0 2 72:68 2
4 Słowenia 3 1 0 2 77:89 2
Promotion
Grupa B - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 0 1 70:60 4
2 Niemcy 3 2 0 1 73:71 4
3 Holandia 3 2 0 1 75:68 4
4 Polska 3 0 0 3 65:84 0
Promotion
Grupa C - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Dania 3 3 0 0 78:69 6
2 Czechy 3 1 0 2 83:83 2
3 Węgry 3 1 0 2 62:64 2
4 Czarnogóra 3 1 0 2 63:70 2
Promotion
Grupa D - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Norwegia 3 3 0 0 80:58 6
2 Rumunia 3 2 0 1 74:66 4
3 Rosja 3 1 0 2 70:71 2
4 Chorwacja 3 0 0 3 68:97 0
Promotion
Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Holandia 5 4 0 1 142:128 8
2 Francja 5 4 0 1 111:100 8
3 Niemcy 5 3 1 1 124:110 7
4 Szwecja 5 1 1 3 126:131 3
5 Serbia 5 1 1 3 122:142 3
6 Hiszpania 5 0 1 4 108:122 1
Promotion Play-off
5th-6th Places
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Norwegia 5 5 0 0 127:109 10
2 Dania 5 3 1 1 123:113 7
3 Rumunia 5 3 0 2 119:110 6
4 Rosja 5 1 2 2 116:121 4
5 Czechy 5 1 0 4 132:146 2
6 Węgry 5 0 1 4 111:129 1
Promotion Play-off
5th-6th Places

OSTATNIE DYSKUSJE

Juli Giner - Martin J. Ward
Gol tv
13.12.2017 / ~Zibi /
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports 2
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /