WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzów na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

30.04 19:00
Zenit Kazań - Sir Safety Perugia (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
30.0419:00
29.04 19:30
Sir Safety Perugia - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
29.0419:30
29.04 16:30
Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
29.0416:30
13.04 20:30
Cucine Lube Citanova - Modena Volley (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
13.0420:30
13.04 18:00
Belogorie Biełgorod - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
13.0418:00
04.04 18:30
Zenit Kazań - Biełogorje Biełogrod (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
04.0418:30
22.03 20:30
Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
22.0320:30
22.03 17:00
Zenit Kazań - Knack Roeselare (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
22.0317:00
21.03 19:30
Berlin Recycling Volleys - Istanbul BBSK (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
21.0319:30
21.03 17:00
Dynamo Moskwa - Arkas Izmir (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
21.0317:00
16.03 17:00
Arkas Izmir - Dynamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0317:00
15.03 20:30
Assecco Resovia Rzeszów - Azimut Modena (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0320:30
15.03 18:00
PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Citanova (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0318:00
15.03 17:00
Biełogorje Biełogrod - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0317:00
14.03 20:30
Knack Roeselare - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
14.0320:30
01.03 20:00
PGE Skra Bełchatów - SCMU Craiova (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
01.0320:00
01.03 18:00
Asseco Resovia Rzeszów - Dukla Liberec (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
01.0318:00
01.03 16:00
Istanbul BBSK - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
01.0316:00
01.03 16:00
Biełogorje Biełogrod - Knack Roeselare (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
01.0316:00
15.02 19:00
Paris Volley - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0219:00

OPINIE I KOMENTARZE

Siatkówka - Liga Mistrzów

Grupa A - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 ZAKSA Kędzierzyn K. 6 5 1 16:5 531 469 62 15
2 Dynamo Moskwa 6 4 2 14:10 563 552 11 11
3 Istanbul BBSK 6 2 4 9:14 506 534 -28 7
4 Noliko Maaseik 6 1 5 7:17 512 557 -45 3
Play Offs
Grupa B - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Lube Civitanova 6 5 1 16:4 485 397 88 15
2 Berlin RV 6 4 2 14:9 504 487 17 12
3 Asseco Resovia 6 3 3 11:14 522 530 -8 8
4 Dukla Liberec 6 0 6 4:18 436 533 -97 1
Play Offs
Grupa C - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 VC Zenit Kazań 6 6 0 18:1 489 355 134 18
2 Arkas Spor Izmir 6 4 2 12:13 517 560 -43 9
3 VfB Friedrichshafen 6 1 5 10:17 572 601 -29 5
4 Paris Volley 6 1 5 8:17 503 565 -62 4
Play Offs
Grupa D - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Modena Volley 6 5 1 17:8 583 526 57 15
2 PGE Skra Bełchatów 6 3 3 12:11 533 509 24 9
3 SCM Craiova 6 2 4 9:14 498 544 -46 7
4 ACH Volley Ljubljana 6 2 4 11:16 569 604 -35 5
Play Offs
Grupa E - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Sir Safety Perugia 6 5 1 17:8 556 519 37 14
2 Belogorie Biełgorod 6 3 3 15:12 570 567 3 11
3 Knack Roeselare 6 3 3 12:12 542 524 18 9
4 Halkbank Ankara 6 1 5 5:17 467 525 -58 2
Play Offs

OSTATNIE DYSKUSJE

Turcja - Francja
XD
28.08.2017 / ~gregor234 /
Vfl Wolfsburg - AC Fiorentina
ohne Komentar
06.08.2017 / ~Zenon /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /