WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzyń na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.12 20:00
Grot Budowlani Łódź - Dynamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1220:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

14.12 17:00
Vakifbank Stambuł - Galatasaray Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
14.1217:00
13.12 20:35
Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
13.1220:35
13.12 18:00
Developres SkyRes Rzeszów - ASPTT Mulhouse VB (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
13.1218:00
13.12 17:30
Maritza PLOVDIV - Dynamo Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
13.1217:30
12.12 18:00
Vizura Ruma - Chemik Police (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
12.1218:00
12.12 17:30
Agel Prostejov - Fenerbahce SK Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
12.1217:30
12.12 17:30
Agel Prostejov - Fenerbahce SK Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
12.1217:30
04.12 17:00
Dynamo Moskwa - Proton SARATOV (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
04.1217:00
12.11 18:00
Jihostroj CESKE BUDEJOVICE - Ford Store Levoranta SASTAMALA (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
12.1118:00
11.11 20:30
Imoco Volley Conegliano - SLIEDRECHT Sport (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
11.1120:30
11.11 18:25
Developres SkyRes Rzeszów - Nova KBM Branik Maribor (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
11.1118:25
11.11 11:00
Yenisei KRASNOYARSK - Maritza PLOVDIV (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
11.1111:00
07.11 18:00
Nova KBM Branik Maribor - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
07.1118:00
07.11 17:00
Maritza PLOVDIV - Yenisei KRASNOYARSK (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
07.1117:00
07.11 15:00
Minchanka MINSK - Vakifbank Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
07.1115:00
21.10 20:35
Imoco Volley Conegliano - Linamar-BEKESCSABAI RS KFT (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1020:35
21.10 20:00
Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel Kfar Saba (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1020:00
21.10 19:30
Asterix Avo BEVEREN - SLIEDRECHT Sport (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1019:30
21.10 16:00
Minchanka MINSK - Rocheville Le Cannet (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1016:00
19.10 18:00
Maritza PLOVDIV - LP SALO (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
19.1018:00

OPINIE I KOMENTARZE

Siatkówka - Liga Mistrzyń

Grupa A - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 SkyRes Rzeszów 1 1 0 3:1 95 74 21 3
2 Volei Alba Blaj 1 1 0 3:1 100 93 7 3
3 Volero Zurych 1 0 1 1:3 93 100 -7 0
4 ASPTT Mulhouse (K) 1 0 1 1:3 74 95 -21 0
Play Offs
Grupa B - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Imoco Conegliano 1 1 0 3:1 95 70 25 3
2 Fenerbahçe Grundig 1 1 0 3:1 95 79 16 3
3 VK Prostejov 1 0 1 1:3 79 95 -16 0
4 Novara (K) 1 0 1 1:3 70 95 -25 0
Play Offs
Grupa C - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Chemik Police 1 1 0 3:0 75 52 23 3
2 Dinamo Kazan (K) 1 1 0 3:0 75 65 10 3
3 Maritza Plovdiv 1 0 1 0:3 65 75 -10 0
4 OK Vizura (K) 1 0 1 0:3 52 75 -23 0
Play Offs
Grupa D - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Vakifbank (K) 1 1 0 3:1 99 89 10 3
2 Dynamo Moskwa 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 Grot Budowlani 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Galatasaray (K) 1 0 1 1:3 89 99 -10 0
Play Offs

OSTATNIE DYSKUSJE

Juli Giner - Martin J. Ward
Gol tv
13.12.2017 / ~Zibi /
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports 2
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /