WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzyń na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

21.10 20:35
Imoco Volley Conegliano - Linamar-BEKESCSABAI RS KFT (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1020:35
21.10 20:00
Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel Kfar Saba (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1020:00
21.10 19:30
Asterix Avo BEVEREN - SLIEDRECHT Sport (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1019:30
21.10 16:00
Minchanka MINSK - Rocheville Le Cannet (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1016:00
19.10 18:00
Maritza PLOVDIV - LP SALO (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
19.1018:00
17.10 20:00
Rocheville Le Cannet - Minchanka MINSK (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
17.1020:00
17.10 18:30
Hapoel Kfar Saba - Developres SkyRes Rzeszów (kobiety) (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
17.1018:30
17.10 18:00
BEKESCSABAI Röplabda Sport Kft - Imoco Volley Conegliano (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
17.1018:00
23.04 18:00
Final Four - Final (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
23.0418:00
22.04 20:00
Dynamo Moskwa - Imoco Volley Conegliano (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
22.0420:00
21.04 17:00
Vakifbank Stambuł - Eczacibasi VitrA ISTANBUL (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.0417:00
05.04 18:00
Dinamo Moskwa - Liu Jo Nordmeccanica MODENA (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
05.0418:00
05.04 18:00
Vakifbank Stambuł - Volero Zurych (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
05.0418:00
04.04 18:00
Fenerbahce SK Stambuł - Eczacibasi Vitra Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
04.0418:00
23.03 20:00
Volero Zurich - Vakifbank Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
23.0320:00
22.03 20:30
Liu Jo Nordmeccanica MODENA - Dynamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
22.0320:30
22.03 18:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Biełogorje Biełogrod (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
22.0318:00
28.02 20:30
Liu Jo Nordmeccanica MODENA - Chemik Police (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
28.0220:30
28.02 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza - Azerrail Baku (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
28.0218:00
28.02 14:30
Eczacibasi Vitra Stambuł - Dresdner SC (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
28.0214:30

OPINIE I KOMENTARZE

Siatkówka - Liga Mistrzyń

Grupa A - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Liu Jo Nordmeccanica 6 5 1 17:7 570 510 60 15
2 Imoco Conegliano 6 4 2 16:10 566 525 41 12
3 Chemik Police 6 3 3 12:12 511 491 20 9
4 Telekom Baku 6 0 6 2:18 380 501 -121 0
Play Offs
Grupa B - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Dynamo Moskwa 6 6 0 18:8 592 508 84 15
2 Volero Zurych 6 4 2 16:7 522 462 60 14
3 Dynamo Krasnodar 6 1 5 6:16 436 521 -85 4
4 Volei Alba Blaj 6 1 5 6:15 431 490 -59 3
Play Offs
Grupa C - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Fenerbahçe Grundig 6 6 0 18:1 475 368 107 18
2 Azerrail Baku 6 4 2 12:10 458 474 -16 11
3 Dąbrowa Górnicza 6 2 4 10:13 510 497 13 7
4 AS Saint Raphael 6 0 6 2:18 386 490 -104 0
Play Offs
Grupa D - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Vakifbank (K) 6 6 0 18:5 545 415 130 17
2 Eczacibasi Vitra 6 4 2 15:8 524 473 51 13
3 Uralochka NTM 6 1 5 7:16 477 544 -67 3
4 Dresdner SC 6 1 5 5:16 382 496 -114 3
Play Offs

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /
Finał
siatkówka rosja niemcy
03.09.2017 / ~zbyszek /