WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Super League Rosja mężczyźni na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.09 18:00
Biełogorje Biełogrod - Zenit Sankt Petersburg (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
22.0918:00
23.09 13:00
Kuzbass KEMEROVO - NOVA Novokuybyishevsk (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
23.0913:00
23.09 17:00
Zenit Kazań - Lokomotiv NOVOSIBIRSK (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
23.0917:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

11.05 18:45
Finał (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
11.0518:45
08.05 18:00
Fakieł Nowy Urengoj - Dynamo Moskwa (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
08.0518:00
08.05 15:00
Yugra SURGUT REGION - Zenit Kazań (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
08.0515:00
07.05 15:00
Zenit Kazań - Lokomotiv NOVOSIBIRSK (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
07.0515:00
06.05 18:00
Biełogorje Biełogrod - Fakieł Nowy Urengoj (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
06.0518:00
23.04 15:30
Ural UFA - Fakieł Nowy Urengoj (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
23.0415:30
23.04 12:00
Yenisei KRASNOYARSK - Biełogorje Biełogrod (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
23.0412:00
18.03 15:00
Dynamo Moskwa - Kuzbass KEMEROVO (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
18.0315:00
11.03 16:00
Biełogorje Biełogrod - Neftyanik Orenburg (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
11.0316:00
11.03 15:00
Zenit Kazań - Yugra-Samotlor (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
11.0315:00
11.03 13:00
Ural UFA - Yugra SURGUT REGION (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
11.0313:00
25.02 15:00
Zenit Kazań - Lokomotiv NOVOSIBIRSK (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
25.0215:00
25.02 13:00
Ural UFA - Dynamo Moskwa (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
25.0213:00
19.02 16:00
Dynamo Moskwa - Zenit Kazań (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
19.0216:00
19.02 11:30
Lokomotiv NOVOSIBIRSK - Neftyanik Orenburg (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
19.0211:30
12.02 16:00
Dynamo Moskwa - Leningradka ST PETERSBURG (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
12.0216:00
12.02 13:00
Yugra-Samotlor - Lokomotiv NOVOSIBIRSK (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
12.0213:00
11.02 16:00
Zenit Kazań - Fakieł Nowy Urengoj (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
11.0216:00
11.02 13:00
Ural UFA - Kuzbass KEMEROVO (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
11.0213:00
11.02 13:00
Yenisei KRASNOYARSK - NOVA Novokuybyishevsk (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni
11.0213:00

OPINIE I KOMENTARZE

Siatkówka - Super League Rosja mężczyźni

Sezon zasadniczy
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 VC Zenit Kazań 2 2 0 6:0 151 103 48 6
2 Belogorie Biełgorod 2 2 0 6:1 169 141 28 6
3 Novosibirsk 2 2 0 6:2 187 155 32 6
4 Zenit St. Petersburg 2 2 0 6:2 189 170 19 6
5 Kuzbass Kemerovo 2 2 0 6:3 206 186 20 5
6 Novokuybyishevsk 2 2 0 6:4 216 209 7 4
7 Gazprom Ugra 2 1 1 4:4 172 182 -10 3
8 Yaroslavich Yaroslav 2 1 1 3:4 153 160 -7 3
9 Dynamo Moskwa 2 0 2 3:6 185 203 -18 1
10 VK Dinamo -Lo 2 0 2 3:6 189 205 -16 1
11 Novyi Urengoy 2 0 2 2:6 163 179 -16 1
12 Nizhnevartovsk 2 0 2 2:6 162 192 -30 0
13 Yenisey Krasnoyarsk 2 0 2 2:6 172 191 -19 0
14 Ural Ufa 2 0 2 1:6 135 173 -38 0
Championship Group
Possible Championship Group
Relegation

OSTATNIE DYSKUSJE

Turcja - Francja
XD
28.08.2017 / ~gregor234 /
Vfl Wolfsburg - AC Fiorentina
ohne Komentar
06.08.2017 / ~Zenon /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /