WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Snooker na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 01:00
Buffalo Sabres - Vancouver Canucks (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
21.1001:00
21.10 01:00
Grand Prix Austrii - 3. trening (Sporty motorowe,Moto3)
Sporty motorowe,Moto3
21.1001:00
21.10 02:00
Grand Prix Austrii - 3. trening (Sporty motorowe,MotoGP)
Sporty motorowe,MotoGP
21.1002:00
21.10 03:00
Bellator 185 (MMA)
MMA
21.1003:00
21.10 03:00
Anaheim Ducks - Montreal Canadiens (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
21.1003:00
21.10 03:00
Grand Prix Austrii - 3. trening (Sporty motorowe,Moto2)
Sporty motorowe,Moto2
21.1003:00
21.10 12:30
Raków Częstochowa - GKS Tychy (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
21.1012:30
21.10 13:00
Levante - Getafe CF (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
21.1013:00
21.10 13:00
Eintracht Brunszwik - Vfl Bochum (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
21.1013:00
21.10 13:00
Union Berlin - SpVgg Greuther Fürth (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
21.1013:00
21.10 13:00
Holstein Kiel - Arminia Bielefeld (Piłka nożna,2. Bundesliga)
Piłka nożna,2. Bundesliga
21.1013:00
21.10 13:30
Chelsea Londyn - Watford (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1013:30
21.10 14:45
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
21.1014:45
21.10 15:30
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.1015:30
21.10 15:30
RB Lipsk - Vfb Stuttgart (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.1015:30
21.10 15:30
Borussia M'gladbach - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.1015:30
21.10 15:30
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.1015:30
21.10 15:30
Augsburg - Hannover 96 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.1015:30
21.10 16:00
Minchanka MINSK - Rocheville Le Cannet (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1016:00
21.10 16:00
Huddersfield Town - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1016:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

20.10 04:00
Grand Prix Austrii - 1. trening (Sporty motorowe,Moto2)
Sporty motorowe,Moto2
20.1004:00
20.10 03:00
Grand Prix Austrii - 1. trening (Sporty motorowe,MotoGP)
Sporty motorowe,MotoGP
20.1003:00
20.10 02:00
Oklahoma City Thunder - New York Knicks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
20.1002:00
20.10 02:00
Grand Prix Austrii - 1. trening (Sporty motorowe,Moto3)
Sporty motorowe,Moto3
20.1002:00
20.10 00:00
Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
20.1000:00
19.10 21:05
Atalanta Bergamo - Apollon Limassol (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
Austria Wiedeń - HNK Rijeka (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
Dynamo Kijów - BSC Young Boys (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
Everton - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
TSG Hoffenheim - Istanbul Başakşehir (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
AC Milan - AEK Ateny (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
FK Sheriff Tyraspol - Lokomotiw Moskwa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
Skënderbeu Korçë - Partizan Belgrad (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
Sporting Braga - FK Ludogorec Razgard (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
Villarreal CF - Slavia Praga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:05
FC Zlin - FC Kopenhaga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 21:00
Real Madryt - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1021:00
19.10 20:45
Olimpia Mediolan - Fenerbahçe SK (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1020:45
19.10 20:15
Panathinaikos BC - Brose Baskets Bamberg (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1020:15
19.10 20:05
Maccabi Tel Aviv - Laboral Kutxa Baskonia (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1020:05

OPINIE I KOMENTARZE

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Ok
01.10.2017 / ~Adam /
Eleven Sports
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /
Śląsk Wrocław - lech
czm nie moge ogladac
22.09.2017 / ~kamil /
Finał
siatkówka rosja niemcy
03.09.2017 / ~zbyszek /