WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

AC Fiorentina - PAOK Saloniki na żywo

Data:24.11.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadio Artemio Franchi
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
AC Fiorentina
PAOK Saloniki
razem głosów:
Mecz pomiędzy AC Fiorentina a PAOK Saloniki odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadio Artemio Franchi. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports MAX 7, OTE Sport 2, Sport TV3, Match TV Football 2, Sky Calcio 2, Sky Sport 3 HD Italia. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, Sky Go Deutschland, NTV+ Sport Online, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Arabia, TeleClub Sport Live, Watch ESPN. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 18:00 Koniec UEF ACF Fiorentina 2 : 3 PAOK Saloniki
2016-09-15 19:05 Koniec UEF PAOK Saloniki 0 : 0 ACF Fiorentina
2014-11-06 20:05 Koniec UEF ACF Fiorentina 1 : 1 PAOK Saloniki
2014-10-23 17:00 Koniec UEF PAOK Saloniki 0 : 1 ACF Fiorentina

Ostatnie mecze

2017-10-15 10:30 Koniec SER Udinese Calcio
2 : 1
2017-10-01 13:00 Koniec SER Chievo Werona
1 : 2
2017-09-24 18:45 Koniec SER Atalanta Bergamo
1 : 1
2017-09-20 18:45 Koniec SER Juventus Turyn
0 : 1
2017-09-16 16:00 Koniec SER FC Bologna
2 : 1
2017-09-10 13:00 Koniec SER Hellas Verona
5 : 0
2017-08-27 18:45 Koniec SER Sampdoria Genua
1 : 2
2017-08-23 20:45 Koniec CLF Real Madryt
1 : 2
2017-08-20 18:45 Koniec SER Inter Mediolan
0 : 3
2017-08-06 14:00 Koniec CLF VfL Wolfsburg
2 : 0
PAOK SALONIKI
2017-10-15 13:00 Koniec SUP Lamia 4 : 0
2017-09-30 17:30 Koniec SUP AEL Larissa 1 : 1
2017-09-24 13:00 Koniec SUP PAS Giannina 1 : 0
2017-09-20 15:15 Koniec GRE Levadiakos 2 : 1
2017-09-16 15:15 Koniec SUP Panetolikos 1 : 0
2017-09-11 16:30 Koniec SUP Apollon Smirnis 0 : 0
2017-08-27 16:15 Koniec SUP AOK Kerkyra 3 : 1
2017-08-24 17:00 Koniec UEF Oestersunds FK 0 : 2
2017-08-20 16:15 Koniec SUP Levadiakos 0 : 0
2017-08-17 18:00 Koniec UEF Oestersunds FK 3 : 1

Statystyki drużyn

ACF FIORENTINA PAOK SALONIKI
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
2 2 4 wygrane 1 2 3
0 1 1 remisy 1 0 1
1 0 1 porażki 1 1 2
10 5 15 bramki zdobyte 2 5 7
4 2 6 bramki stracone 1 5 6
3.33 1.67 2.50 śr. bramek zdob. 0.67 1.67 1.17

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Kalinić Nikola 5
2 Babacar Khouma 4
3 Bernardeschi F. 2
4 Zárate Mauro 2
5 Cristóforo S. 1
PAOK SALONIKI
Lp. Strzelcy Bramki
1 Rodrigues Garry M. 2
2 Athanasiadis S. 2
3 Campos Djalma 1
4 Pelkas Dimitris 1
5 Shakhov Evgeniy 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
2 : 3
(1:2)
PAOK SALONIKI
PAOK SALONIKI
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 3 1 2 0 4:3 5
2 Villarreal CF 3 1 2 0 5:3 5
3 FC Astana 3 1 1 1 6:4 4
4 Maccabi Tel Aviv 3 0 1 2 0:5 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 3 2 1 0 8:5 7
2 Young Boys Berno 3 0 3 0 4:4 3
3 FK Partizan Belgrad 3 0 2 1 3:4 2
4 Skenderbeu Korce 3 0 2 1 2:4 2
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Łudogorec Razgrad 3 2 1 0 4:1 7
2 Sporting Braga 3 2 0 1 4:4 6
3 TSG 1899 Hoffenheim 3 1 0 2 5:5 3
4 İstanbul Başakşehir 3 0 1 2 2:5 1
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 3 2 1 0 8:3 7
2 AEK Ateny 3 1 2 0 4:3 5
3 HNK Rijeka 3 1 0 2 6:6 3
4 Austria Wiedeń 3 0 1 2 4:10 1
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 7:2 7
2 Olympique Lyon 3 1 2 0 4:3 5
3 Apollon Limassol 3 0 2 1 4:6 2
4 Everton FC 3 0 1 2 3:7 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 3 1 2 0 4:1 5
2 FC Kopenhaga 3 0 3 0 1:1 3
3 Sheriff Tiraspol 3 0 3 0 1:1 3
4 Fastav Zlín 3 0 2 1 1:4 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 3 3 0 0 7:2 9
2 Viktoria Pilzno 3 1 0 2 5:7 3
3 FC Lugano 3 1 0 2 5:6 3
4 Hapoel Beer Szewa 3 1 0 2 4:6 3
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 3 3 0 0 8:3 9
2 BATE Borysów 3 1 1 1 4:5 4
3 Crvena Zvezda 3 1 1 1 2:2 4
4 1. FC Koln 3 0 0 3 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 3 2 1 0 4:1 7
2 Olympique Marsylia 3 2 0 1 3:2 6
3 Konyaspor 3 1 0 2 2:4 3
4 Vitoria Guimaraes 3 0 1 2 3:5 1
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 3 2 1 0 5:2 7
2 Zoria Ługańsk 3 2 0 1 3:3 6
3 Athletic Bilbao 3 0 2 1 2:3 2
4 Hertha Berlin 3 0 1 2 1:3 1
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 3 3 0 0 8:3 9
2 OGC Nice 3 2 0 1 9:4 6
3 Vitesse Arnhem 3 0 1 2 3:7 1
4 Zulte Waregem 3 0 1 2 2:8 1
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 3 3 0 0 11:2 9
2 Real Sociedad 3 2 0 1 11:3 6
3 Rosenborg Trondheim 3 1 0 2 4:8 3
4 FK Wardar Skopje 3 0 0 3 1:14 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 5 3
2 Jose Willian Real Sociedad 4 3
3 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 3
4 Pléa Alassane OGC Nice 4 3
5 Silva Andre AC Milan 4 3
6 Assale Djapone R. Young Boys Berno 3 3
7 Budescu Constantin FCSB 3 3
8 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 3
9 Llorente Diego Real Sociedad 3 3
10 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 2
11 Allan Saint-Maximin OGC Nice 2 2
12 Bakos Marek Viktoria Pilzno 2 3
13 Balotelli Mario OGC Nice 2 3
14 Bottani Mattia FC Lugano 2 3
15 Caicedo Felipe Lazio Rzym 2 3
16 Dabbur Munas Red Bull Salzburg 2 3
17 Gavranovic Mario HNK Rijeka 2 2
18 Gero Alhaji Oestersunds FK 2 3
19 Giroud Olivier Arsenal Londyn 2 3
20 Gnohéré Harlem FCSB 2 3
21 Gomez Alejandro Atalanta 2 3
22 Immobile Ciro Lazio Rzym 2 3
23 Josip Elez HNK Rijeka 2 3
24 Kabananga Junior FC Astana 2 2
25 Livaja Marko AEK Ateny 2 3
26 Mbokani D. Dynamo Kijów 2 2
27 Milinkovic-Savic S. Lazio Rzym 2 3
28 Sardinero Adrián Apollon Limassol 2 3
29 Tomáš Necid Slavia Praga 2 3
30 Traore Bertrand Olympique Lyon 2 3
31 Twumasi Patrick FC Astana 2 3
32 Walcott Theo Arsenal Londyn 2 3