WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Ajax Amsterdam - Legia Warszawa na żywo

Data:23.02.2017, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Amsterdam ArenA
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Ajax Amsterdam
Legia Warszawa
razem głosów:
Mecz pomiędzy Ajax Amsterdam a Legia Warszawa odbędzie się 23.02.2017 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Amsterdam ArenA. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 2 HD, BT Sport 3, FOX Sports 2 Cono Sur, Play Sports 1, 6'eren, beIN Sports MAX 6, OTE Sport 5, beIN Sports MAX 2, RTL 7, Fox Sports 3, eir Sport 2, Eurosport 1, TVP 1, Match TV Arena, Arena Sport 3, Sky Sports 1 Switzerland, beIN SPORTS CONNECT Arabia, Digi Sport 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, Sky Go Deutschland, Klik SPORT, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Statystyki drużyn

AJAX AMSTERDAM LEGIA WARSZAWA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
:
(:)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 3 1 2 0 4:3 5
2 Villarreal CF 3 1 2 0 5:3 5
3 FC Astana 3 1 1 1 6:4 4
4 Maccabi Tel Aviv 3 0 1 2 0:5 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 3 2 1 0 8:5 7
2 Young Boys Berno 3 0 3 0 4:4 3
3 FK Partizan Belgrad 3 0 2 1 3:4 2
4 Skenderbeu Korce 3 0 2 1 2:4 2
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Łudogorec Razgrad 3 2 1 0 4:1 7
2 Sporting Braga 3 2 0 1 4:4 6
3 TSG 1899 Hoffenheim 3 1 0 2 5:5 3
4 İstanbul Başakşehir 3 0 1 2 2:5 1
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 3 2 1 0 8:3 7
2 AEK Ateny 3 1 2 0 4:3 5
3 HNK Rijeka 3 1 0 2 6:6 3
4 Austria Wiedeń 3 0 1 2 4:10 1
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 7:2 7
2 Olympique Lyon 3 1 2 0 4:3 5
3 Apollon Limassol 3 0 2 1 4:6 2
4 Everton FC 3 0 1 2 3:7 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 3 1 2 0 4:1 5
2 FC Kopenhaga 3 0 3 0 1:1 3
3 Sheriff Tiraspol 3 0 3 0 1:1 3
4 Fastav Zlín 3 0 2 1 1:4 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 3 3 0 0 7:2 9
2 Viktoria Pilzno 3 1 0 2 5:7 3
3 FC Lugano 3 1 0 2 5:6 3
4 Hapoel Beer Szewa 3 1 0 2 4:6 3
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 3 3 0 0 8:3 9
2 BATE Borysów 3 1 1 1 4:5 4
3 Crvena Zvezda 3 1 1 1 2:2 4
4 1. FC Koln 3 0 0 3 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 3 2 1 0 4:1 7
2 Olympique Marsylia 3 2 0 1 3:2 6
3 Konyaspor 3 1 0 2 2:4 3
4 Vitoria Guimaraes 3 0 1 2 3:5 1
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 3 2 1 0 5:2 7
2 Zoria Ługańsk 3 2 0 1 3:3 6
3 Athletic Bilbao 3 0 2 1 2:3 2
4 Hertha Berlin 3 0 1 2 1:3 1
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 3 3 0 0 8:3 9
2 OGC Nice 3 2 0 1 9:4 6
3 Vitesse Arnhem 3 0 1 2 3:7 1
4 Zulte Waregem 3 0 1 2 2:8 1
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 3 3 0 0 11:2 9
2 Real Sociedad 3 2 0 1 11:3 6
3 Rosenborg Trondheim 3 1 0 2 4:8 3
4 FK Wardar Skopje 3 0 0 3 1:14 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 5 3
2 Jose Willian Real Sociedad 4 3
3 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 3
4 Pléa Alassane OGC Nice 4 3
5 Silva Andre AC Milan 4 3
6 Assale Djapone R. Young Boys Berno 3 3
7 Budescu Constantin FCSB 3 3
8 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 3
9 Llorente Diego Real Sociedad 3 3
10 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 2
11 Allan Saint-Maximin OGC Nice 2 2
12 Bakos Marek Viktoria Pilzno 2 3
13 Balotelli Mario OGC Nice 2 3
14 Bottani Mattia FC Lugano 2 3
15 Caicedo Felipe Lazio Rzym 2 3
16 Dabbur Munas Red Bull Salzburg 2 3
17 Gavranovic Mario HNK Rijeka 2 2
18 Gero Alhaji Oestersunds FK 2 3
19 Giroud Olivier Arsenal Londyn 2 3
20 Gnohéré Harlem FCSB 2 3
21 Gomez Alejandro Atalanta 2 3
22 Immobile Ciro Lazio Rzym 2 3
23 Josip Elez HNK Rijeka 2 3
24 Kabananga Junior FC Astana 2 2
25 Livaja Marko AEK Ateny 2 3
26 Mbokani D. Dynamo Kijów 2 2
27 Milinkovic-Savic S. Lazio Rzym 2 3
28 Sardinero Adrián Apollon Limassol 2 3
29 Tomáš Necid Slavia Praga 2 3
30 Traore Bertrand Olympique Lyon 2 3
31 Twumasi Patrick FC Astana 2 3
32 Walcott Theo Arsenal Londyn 2 3