WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

APOEL Nikozja - Athletic Bilbao na żywo

Data:23.02.2017, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Neo GSP
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
APOEL Nikozja
Athletic Bilbao
razem głosów:
Mecz pomiędzy APOEL Nikozja a Athletic Bilbao odbędzie się 23.02.2017 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Neo GSP. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 3 HD, BT Sport ESPN, SuperSport 5 Africa, ESPN2 Argentina, Foxtel Play, Ring.bg, ESPN Cono Norte, RIK 2, beIN Sports MAX 7, OTE Sport 3, beIN Sports MAX 2, eir Sport 1, TSN5, ESPN2 Colombia, ESPN Mexico, Sport TV5, Sky Sports 1 Switzerland. Transmisja w internecie dostępna jest na: Sky Go Deutschland, Klik SPORT, Dplay Denmark, Movistar+, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Watch ESPN. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 3 1 2 0 4:3 5
2 Villarreal CF 3 1 2 0 5:3 5
3 FC Astana 3 1 1 1 6:4 4
4 Maccabi Tel Aviv 3 0 1 2 0:5 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 3 2 1 0 8:5 7
2 Young Boys Berno 3 0 3 0 4:4 3
3 FK Partizan Belgrad 3 0 2 1 3:4 2
4 Skenderbeu Korce 3 0 2 1 2:4 2
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Łudogorec Razgrad 3 2 1 0 4:1 7
2 Sporting Braga 3 2 0 1 4:4 6
3 TSG 1899 Hoffenheim 3 1 0 2 5:5 3
4 İstanbul Başakşehir 3 0 1 2 2:5 1
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 3 2 1 0 8:3 7
2 AEK Ateny 3 1 2 0 4:3 5
3 HNK Rijeka 3 1 0 2 6:6 3
4 Austria Wiedeń 3 0 1 2 4:10 1
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 7:2 7
2 Olympique Lyon 3 1 2 0 4:3 5
3 Apollon Limassol 3 0 2 1 4:6 2
4 Everton FC 3 0 1 2 3:7 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 3 1 2 0 4:1 5
2 FC Kopenhaga 3 0 3 0 1:1 3
3 Sheriff Tiraspol 3 0 3 0 1:1 3
4 Fastav Zlín 3 0 2 1 1:4 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 3 3 0 0 7:2 9
2 Viktoria Pilzno 3 1 0 2 5:7 3
3 FC Lugano 3 1 0 2 5:6 3
4 Hapoel Beer Szewa 3 1 0 2 4:6 3
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 3 3 0 0 8:3 9
2 BATE Borysów 3 1 1 1 4:5 4
3 Crvena Zvezda 3 1 1 1 2:2 4
4 1. FC Koln 3 0 0 3 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 3 2 1 0 4:1 7
2 Olympique Marsylia 3 2 0 1 3:2 6
3 Konyaspor 3 1 0 2 2:4 3
4 Vitoria Guimaraes 3 0 1 2 3:5 1
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 3 2 1 0 5:2 7
2 Zoria Ługańsk 3 2 0 1 3:3 6
3 Athletic Bilbao 3 0 2 1 2:3 2
4 Hertha Berlin 3 0 1 2 1:3 1
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 3 3 0 0 8:3 9
2 OGC Nice 3 2 0 1 9:4 6
3 Vitesse Arnhem 3 0 1 2 3:7 1
4 Zulte Waregem 3 0 1 2 2:8 1
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 3 3 0 0 11:2 9
2 Real Sociedad 3 2 0 1 11:3 6
3 Rosenborg Trondheim 3 1 0 2 4:8 3
4 FK Wardar Skopje 3 0 0 3 1:14 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 5 3
2 Jose Willian Real Sociedad 4 3
3 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 3
4 Pléa Alassane OGC Nice 4 3
5 Silva Andre AC Milan 4 3
6 Assale Djapone R. Young Boys Berno 3 3
7 Budescu Constantin FCSB 3 3
8 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 3
9 Llorente Diego Real Sociedad 3 3
10 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 2
11 Allan Saint-Maximin OGC Nice 2 2
12 Bakos Marek Viktoria Pilzno 2 3
13 Balotelli Mario OGC Nice 2 3
14 Bottani Mattia FC Lugano 2 3
15 Caicedo Felipe Lazio Rzym 2 3
16 Dabbur Munas Red Bull Salzburg 2 3
17 Gavranovic Mario HNK Rijeka 2 2
18 Gero Alhaji Oestersunds FK 2 3
19 Giroud Olivier Arsenal Londyn 2 3
20 Gnohéré Harlem FCSB 2 3
21 Gomez Alejandro Atalanta 2 3
22 Immobile Ciro Lazio Rzym 2 3
23 Josip Elez HNK Rijeka 2 3
24 Kabananga Junior FC Astana 2 2
25 Livaja Marko AEK Ateny 2 3
26 Mbokani D. Dynamo Kijów 2 2
27 Milinkovic-Savic S. Lazio Rzym 2 3
28 Sardinero Adrián Apollon Limassol 2 3
29 Tomáš Necid Slavia Praga 2 3
30 Traore Bertrand Olympique Lyon 2 3
31 Twumasi Patrick FC Astana 2 3
32 Walcott Theo Arsenal Londyn 2 3