WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Independiente Del Valle - Atlético Mineiro na żywo

Data:07.04.2016, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Rumiñahui
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
KOMU KIBICUJESZ?
Independiente Del Valle
Atlético Mineiro
razem głosów:
Mecz pomiędzy Independiente Del Valle a Atlético Mineiro odbędzie się 06.04.2016 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Rumiñahui. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale FOX Sports 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Independiente Del Valle - Atlético Mineiro - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Independiente Del Valle - Atlético Mineiro - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Argentyna FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-04-07 00:45 Koniec COP Indep. del Valle 3 : 2 Atletico Mineiro-MG
2016-02-25 00:45 Koniec COP Atletico Mineiro-MG 1 : 0 Indep. del Valle

Ostatnie mecze

2017-09-17 17:00 Koniec SER Delfín
0 : 2
2017-09-09 16:30 Koniec SER Barcelona SC
2 : 2
2017-09-02 21:00 Koniec SER Fuerza Amarilla
2 : 1
2017-08-26 00:30 Koniec SER El Nacional
1 : 1
2017-08-19 16:30 Koniec SER Deportivo Cuenca
2 : 3
2017-08-13 16:30 Koniec SER LDU Quito
1 : 3
2017-08-05 16:30 Koniec SER Emelec
2 : 1
2017-07-29 21:30 Koniec SER Guayaquil City FC
2 : 1
2017-07-22 00:00 Koniec SER Dep. Macara
1 : 1
2017-07-15 17:00 Koniec SER Univ. Catolica (ECU)
3 : 0
2017-09-17 14:00 Koniec BRA Avai-SC 1 : 1
2017-09-09 19:00 Koniec BRA Palmeiras-SP 1 : 1
2017-09-02 22:00 Koniec PRI Parana-PR 1 : 0
2017-08-30 22:30 Koniec PRI Internacional-RS 1 : 0
2017-08-27 19:00 Koniec BRA Ponte Preta-SP 2 : 1
2017-08-21 23:00 Koniec BRA Fluminense-RJ 1 : 2
2017-08-13 19:00 Koniec BRA Flamengo-RJ 2 : 0
2017-08-10 00:45 Koniec COP Jorge Wilstermann 0 : 0
2017-08-06 19:00 Koniec BRA Gremio-RS 0 : 2
2017-08-03 00:00 Koniec BRA Corinthians-SP 0 : 2

Statystyki drużyn

INDEP. DEL VALLE ATLETICO MINEIRO-MG
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
0 0 2 rozegrane 0 0 2
- - 1 wygrane - - 1
- - 0 remisy - - 1
- - 1 porażki - - 0
- - 2 bramki zdobyte - - 2
- - 1 bramki stracone - - 1
- - 1.00 śr. bramek zdob. - - 1.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Angulo José 7
2 Sornoza Junior 6
3 Bryan Cabezas 3
4 Caicedo Luis 2
5 Gabriel Cortéz 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Pratto Lucas 4
2 Carvalho Carlos 3
3 Cabral Lalau Patric 2
4 Cazares Juan 2
5 de Oliveira Hyuri 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Botafogo-RJ 6 3 1 2 6:5 10 3:5
2 Barcelona SC 6 3 1 2 8:8 10 5:8
3 Estudiantes La Plata 6 3 0 3 7:8 9 5:8
4 Atletico Nacional 6 2 0 4 8:8 6 1:8
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12 2:4
2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9 1:5
3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8 4:6
4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2 1:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 3 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 River Plate 6 4 1 1 14:9 13 8:9
2 Emelec 6 3 1 2 8:5 10 3:5
3 Indep. Medellin 6 3 0 3 8:8 9 4:8
4 FBC Melgar 6 1 0 5 6:14 3 2:14
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 4 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10 4:8
2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10 5:10
3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9 2:7
4 Universidad Catolica 6 1 2 3 8:11 5 4:11
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 5 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Palmeiras-SP 6 4 1 1 13:9 13 6:9
2 Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12:10 9 1:10
3 Atletico Tucuman 6 2 1 3 8:10 7 3:10
4 Penarol 6 2 0 4 11:15 6 5:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 6 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13 6:6
2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11 6:8
3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6 4:9
4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2 3:19
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 7 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Lanus 6 4 1 1 13:3 13 5:3
2 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8 2:3
3 Chapecoense-SC 6 2 1 3 6:12 7 2:12
4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5 2:10
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 8 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Gremio-RS 6 4 1 1 15:6 13 4:6
2 Guarani 6 3 2 1 9:7 11 5:7
3 Deportes Iquique 6 3 1 2 12:9 10 6:9
4 Zamora FC 6 0 0 6 6:20 0 4:20
Play Offs
Copa Sudamericana

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
4 Alonso Matías The Strongest 3
5 Escobar Pablo The Strongest 3
6 Zampedri Fernando Atletico Tucuman 3
7 González Néstor Deportivo Capiata 2
8 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
9 Churín Diego Union Espanola 2
10 Jaime Sebastian Union Espanola 2
11 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
12 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
14 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
15 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
16 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
Group Stage
Drużyna Bramki
1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
3 de Jesus Luan Gremio-RS 5
4 Barrios Lucas Gremio-RS 5
5 Chumacero Alejandro The Strongest 4
6 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
7 Rodriguez Gaston Penarol 4
8 Gomes Willian Palmeiras-SP 4
9 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
10 Sand Jose Lanus 4
11 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
12 Silva Santiago Universidad Catolica 3
13 Alario Lucas River Plate 3
14 Driussi Sebastian River Plate 3
15 Garcia Epifanio Guarani 3
16 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
17 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
18 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
19 Preciado Eduar Emelec 3
20 Angulo Brayan Emelec 3
21 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
22 Vitor Bueno Santos-SP 3
23 Mina Yerry Palmeiras-SP 3
24 Garro Juan Godoy Cruz 3