WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Atlético Mineiro - São Paulo na żywo

Data:19.05.2016, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Estádio Raimundo Sampaio
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
KOMU KIBICUJESZ?
Atlético Mineiro
São Paulo
razem głosów:
Mecz pomiędzy Atlético Mineiro a São Paulo odbędzie się 18.05.2016 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estádio Raimundo Sampaio. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Arena Sport 2, Ma Chaîne Sport, sportdigital, Sportklub, Sport TV1, TRT 3 Spor, Fox Sports Uruguay, Fox Sports HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, beIN SPORTS Connect S.P., Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Atlético Mineiro - São Paulo - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-10-12 00:45 Koniec BRA Atletico Mineiro-MG 1 : 0 Sao Paulo-SP
2017-06-18 19:00 Koniec BRA Sao Paulo-SP 1 : 2 Atletico Mineiro-MG
2016-11-27 19:00 Koniec BRA Atletico Mineiro-MG 1 : 2 Sao Paulo-SP
2016-08-04 22:30 Koniec BRA Sao Paulo-SP 1 : 2 Atletico Mineiro-MG
2016-05-19 00:45 Koniec COP Atletico Mineiro-MG 2 : 1 Sao Paulo-SP

Ostatnie mecze

2017-10-15 19:00 Koniec BRA Sport Recife-PE
1 : 1
2017-10-12 00:45 Koniec BRA Sao Paulo-SP
1 : 0
2017-10-05 00:45 Koniec PRI Londrina-PR
0 : 0
2017-10-01 22:00 Koniec BRA Atlético-PR
2 : 0
2017-09-24 22:00 Koniec BRA Vitória-BA
1 : 3
2017-09-17 14:00 Koniec BRA Avai-SC
1 : 1
2017-09-09 19:00 Koniec BRA Palmeiras-SP
1 : 1
2017-09-02 22:00 Koniec PRI Parana-PR
1 : 0
2017-08-30 22:30 Koniec PRI Internacional-RS
1 : 0
2017-08-27 19:00 Koniec BRA Ponte Preta-SP
2 : 1
2017-10-15 00:00 Koniec BRA Atlético-PR 2 : 1
2017-10-12 00:45 Koniec BRA Atletico Mineiro-MG 0 : 1
2017-10-01 19:00 Koniec BRA Sport Recife-PE 1 : 0
2017-09-24 14:00 Koniec BRA Corinthians-SP 1 : 1
2017-09-17 19:00 Koniec BRA Vitória-BA 2 : 1
2017-09-09 22:00 Koniec BRA Ponte Preta-SP 2 : 2
2017-08-27 19:00 Koniec BRA Palmeiras-SP 2 : 4
2017-08-25 18:00 Koniec OTH Atibaia SP 1 : 0
2017-08-20 19:00 Koniec BRA Avai-SC 1 : 1
2017-08-20 13:00 Koniec OTH Osasco Audax-SP 1 : 0

Statystyki drużyn

ATLETICO MINEIRO-MG SAO PAULO-SP
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
0 0 2 rozegrane 0 0 2
- - 1 wygrane - - 1
- - 1 remisy - - 0
- - 0 porażki - - 1
- - 2 bramki zdobyte - - 5
- - 1 bramki stracone - - 3
- - 1.00 śr. bramek zdob. - - 2.50

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Pratto Lucas 4
2 Carvalho Carlos 3
3 Cabral Lalau Patric 2
4 Cazares Juan 2
5 de Oliveira Hyuri 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Calleri Jonathan 9
2 Paulo Henrique Ganso 2
3 de Oliveira Kelvin 1
4 Felipe João 1
5 Bastos Michel 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Botafogo-RJ 6 3 1 2 6:5 10 3:5
2 Barcelona SC 6 3 1 2 8:8 10 5:8
3 Estudiantes La Plata 6 3 0 3 7:8 9 5:8
4 Atletico Nacional 6 2 0 4 8:8 6 1:8
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12 2:4
2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9 1:5
3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8 4:6
4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2 1:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 3 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 River Plate 6 4 1 1 14:9 13 8:9
2 Emelec 6 3 1 2 8:5 10 3:5
3 Indep. Medellin 6 3 0 3 8:8 9 4:8
4 FBC Melgar 6 1 0 5 6:14 3 2:14
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 4 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10 4:8
2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10 5:10
3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9 2:7
4 Universidad Catolica 6 1 2 3 8:11 5 4:11
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 5 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Palmeiras-SP 6 4 1 1 13:9 13 6:9
2 Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12:10 9 1:10
3 Atletico Tucuman 6 2 1 3 8:10 7 3:10
4 Penarol 6 2 0 4 11:15 6 5:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 6 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13 6:6
2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11 6:8
3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6 4:9
4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2 3:19
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 7 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Lanus 6 4 1 1 13:3 13 5:3
2 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8 2:3
3 Chapecoense-SC 6 2 1 3 6:12 7 2:12
4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5 2:10
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 8 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Gremio-RS 6 4 1 1 15:6 13 4:6
2 Guarani 6 3 2 1 9:7 11 5:7
3 Deportes Iquique 6 3 1 2 12:9 10 6:9
4 Zamora FC 6 0 0 6 6:20 0 4:20
Play Offs
Copa Sudamericana

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
4 Alonso Matías The Strongest 3
5 Escobar Pablo The Strongest 3
6 Zampedri Fernando Atletico Tucuman 3
7 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
8 Churín Diego Union Espanola 2
9 Jaime Sebastian Union Espanola 2
10 González Néstor Deportivo Capiata 2
11 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
12 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
14 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
15 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
16 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
Group Stage
Drużyna Bramki
1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
3 de Jesus Luan Gremio-RS 5
4 Barrios Lucas Gremio-RS 5
5 Chumacero Alejandro The Strongest 4
6 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
7 Gomes Willian Palmeiras-SP 4
8 Rodriguez Gaston Penarol 4
9 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
10 Sand Jose Lanus 4
11 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
12 Silva Santiago Universidad Catolica 3
13 Alario Lucas River Plate 3
14 Driussi Sebastian River Plate 3
15 Garcia Epifanio Guarani 3
16 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
17 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
18 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
19 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
20 Preciado Eduar Emelec 3
21 Angulo Brayan Emelec 3
22 Vitor Bueno Santos-SP 3
23 Mina Yerry Palmeiras-SP 3
24 Garro Juan Godoy Cruz 3