WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Atlético Nacional - São Paulo na żywo

Data:14.07.2016, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Alberto Grisales
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
KOMU KIBICUJESZ?
Atlético Nacional
São Paulo
razem głosów:
Mecz pomiędzy Atlético Nacional a São Paulo odbędzie się 13.07.2016 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Alberto Grisales. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Premier Sports, sportdigital, Arena Sport 2, Ma Chaîne Sport, Fox Sports 2, Setanta Sports 1, Sportklub, Sport TV2, Fox Sports HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, beIN SPORTS Connect S.P., Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Atlético Nacional - São Paulo - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-07-14 00:45 Koniec COP Atletico Nacional 2 : 1 Sao Paulo-SP
2016-07-07 00:45 Koniec COP Sao Paulo-SP 0 : 2 Atletico Nacional
2014-11-27 00:00 Koniec COP Sao Paulo-SP 1 : 0 Atletico Nacional
2014-11-20 00:00 Koniec COP Atletico Nacional 1 : 0 Sao Paulo-SP
2013-11-06 23:50 Koniec COP Atletico Nacional 0 : 0 Sao Paulo-SP

Ostatnie mecze

ATLETICO NACIONAL
2017-11-13 00:00 Koniec LIG Tigres FC
0 : 1
2017-11-06 01:00 Koniec LIG Deportivo Cali
0 : 1
2017-11-01 01:00 Koniec LIG Patriotas
3 : 0
2017-10-17 00:45 Koniec LIG Once Caldas
1 : 0
2017-09-30 23:00 Koniec LIG Atletico Huila
1 : 0
2017-09-27 23:00 Koniec LIG Cortulua
3 : 0
2017-09-25 00:30 Koniec LIG Envigado
2 : 0
2017-09-21 00:30 Koniec LIG Deportivo Pasto
0 : 2
2017-09-17 00:45 Koniec LIG Millonarios
3 : 2
2017-08-31 00:30 Koniec COP Patriotas
1 : 1
2017-11-15 21:30 Koniec BRA Gremio-RS 0 : 1
2017-11-12 19:00 Koniec BRA Vasco da Gama-RJ 1 : 1
2017-11-09 22:00 Koniec BRA Chapecoense-SC 2 : 2
2017-11-04 21:00 Koniec BRA Atlético-GO 1 : 0
2017-10-28 19:00 Koniec BRA Santos-SP 2 : 1
2017-10-22 19:00 Koniec BRA Flamengo-RJ 2 : 0
2017-10-18 23:45 Koniec BRA Fluminense-RJ 1 : 3
2017-10-15 00:00 Koniec BRA Atlético-PR 2 : 1
2017-10-12 00:45 Koniec BRA Atletico Mineiro-MG 0 : 1
2017-10-01 19:00 Koniec BRA Sport Recife-PE 1 : 0

Statystyki drużyn

ATLETICO NACIONAL SAO PAULO-SP
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
0 0 2 rozegrane 0 0 2
- - 1 wygrane - - 1
- - 1 remisy - - 0
- - 0 porażki - - 1
- - 4 bramki zdobyte - - 5
- - 2 bramki stracone - - 3
- - 2.00 śr. bramek zdob. - - 2.50

Statystyki strzelców

ATLETICO NACIONAL
Lp. Strzelcy Bramki
1 Borja Miguel 5
2 Berrío Orlando 4
3 Guerra Alejandro 3
4 Moreno Marlos 3
5 Copete Jonathan 3
Lp. Strzelcy Bramki
1 Calleri Jonathan 9
2 Paulo Henrique Ganso 2
3 de Oliveira Kelvin 1
4 Felipe João 1
5 Bastos Michel 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
ATLETICO NACIONAL
ATLETICO NACIONAL
2 : 1
(1:1)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Botafogo-RJ 6 3 1 2 6:5 10 3:5
2 Barcelona SC 6 3 1 2 8:8 10 5:8
3 Estudiantes La Plata 6 3 0 3 7:8 9 5:8
4 Atletico Nacional 6 2 0 4 8:8 6 1:8
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12 2:4
2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9 1:5
3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8 4:6
4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2 1:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 3 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 River Plate 6 4 1 1 14:9 13 8:9
2 Emelec 6 3 1 2 8:5 10 3:5
3 Indep. Medellin 6 3 0 3 8:8 9 4:8
4 FBC Melgar 6 1 0 5 6:14 3 2:14
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 4 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10 4:8
2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10 5:10
3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9 2:7
4 Universidad Catolica 6 1 2 3 8:11 5 4:11
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 5 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Palmeiras-SP 6 4 1 1 13:9 13 6:9
2 Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12:10 9 1:10
3 Atletico Tucuman 6 2 1 3 8:10 7 3:10
4 Penarol 6 2 0 4 11:15 6 5:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 6 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13 6:6
2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11 6:8
3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6 4:9
4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2 3:19
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 7 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Lanus 6 4 1 1 13:3 13 5:3
2 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8 2:3
3 Chapecoense-SC 6 2 1 3 6:12 7 2:12
4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5 2:10
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 8 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Gremio-RS 6 4 1 1 15:6 13 4:6
2 Guarani 6 3 2 1 9:7 11 5:7
3 Deportes Iquique 6 3 1 2 12:9 10 6:9
4 Zamora FC 6 0 0 6 6:20 0 4:20
Play Offs
Copa Sudamericana

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Alonso Matías The Strongest 3
3 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
4 Escobar Pablo The Strongest 3
5 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
6 Zampedri Fernando Atletico Tucuman 3
7 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
8 Churín Diego Union Espanola 2
9 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
10 Estrada Michael Indep. del Valle 2
11 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
12 González Néstor Deportivo Capiata 2
13 Jaime Sebastian Union Espanola 2
14 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
15 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
16 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
Group Stage
Drużyna Bramki
1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
2 Barrios Lucas Gremio-RS 5
3 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
4 de Jesus Luan Gremio-RS 5
5 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
6 Chumacero Alejandro The Strongest 4
7 Gomes Willian Palmeiras-SP 4
8 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
9 Rodriguez Gaston Penarol 4
10 Sand Jose Lanus 4
11 Alario Lucas River Plate 3
12 Angulo Brayan Emelec 3
13 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
14 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
15 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
16 Driussi Sebastian River Plate 3
17 Garcia Epifanio Guarani 3
18 Garro Juan Godoy Cruz 3
19 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
20 Mina Yerry Palmeiras-SP 3
21 Preciado Eduar Emelec 3
22 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
23 Silva Santiago Universidad Catolica 3
24 Vitor Bueno Santos-SP 3