WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Dynamo Kijów - BSC Young Boys na żywo

Data:19.10.2017, godz. 19:05 GMT
Miejsce spotkania: Stadion NSK Olimpiyskiy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Dynamo Kijów
BSC Young Boys
razem głosów:
Mecz pomiędzy Dynamo Kijów a BSC Young Boys odbędzie się 19.10.2017 o godzinie 17:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion NSK Olimpiyskiy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SRF zwei, Sky Sport 1/HD, Ruutu+, beIN Sports MAX 8, RTS Sport, RSI La 2, Sky Sports 1 Switzerland, RTS Deux, FOX Soccer Match Pass, Kanal Ukrayina, Futbol 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: Klik SPORT, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Canal+ Sport Online, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-08-02 18:15 Koniec CHA Young Boys Berno 2 : 0 Dynamo Kijów
2017-07-26 16:30 Koniec CHA Dynamo Kijów 3 : 1 Young Boys Berno

Ostatnie mecze

2017-10-15 16:30 Koniec PRE Chernomorets Odessa
1 : 2
2017-10-01 16:30 Koniec PRE Zoria Ługańsk
4 : 4
2017-09-28 19:05 Koniec UEF FK Partizan Belgrad
3 : 2
2017-09-23 16:30 Koniec PRE Veres Rivne
0 : 0
2017-09-17 16:30 Koniec PRE Olimpik Donetsk
2 : 1
2017-09-14 17:00 Koniec UEF Skenderbeu Korce
3 : 1
2017-09-10 16:30 Koniec PRE Oleksandriya
3 : 0
2017-09-02 12:00 Koniec CLF Dinamo Brest
7 : 0
2017-08-24 16:45 Koniec UEF Maritimo
3 : 1
2017-08-20 16:30 Koniec PRE Stal Kamianske
4 : 1
YOUNG BOYS BERNO
2017-10-14 17:00 Koniec SUP Lausanne-Sport 1 : 2
2017-10-01 14:00 Koniec SUP St. Gallen 6 : 1
2017-09-28 19:05 Koniec UEF Skenderbeu Korce 1 : 1
2017-09-24 14:00 Koniec SUP Sion 1 : 0
2017-09-20 18:00 Koniec SUP Luzern 4 : 1
2017-09-17 13:00 Koniec SCH Old Boys 4 : 0
2017-09-14 17:00 Koniec UEF FK Partizan Belgrad 1 : 1
2017-09-10 14:00 Koniec SUP FC Lugano 3 : 0
2017-08-27 14:00 Koniec SUP St. Gallen 2 : 2
2017-08-23 18:45 Koniec CHA CSKA Moskwa 0 : 2

Statystyki drużyn

DYNAMO KIJÓW YOUNG BOYS BERNO
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 1 2 rozegrane 1 1 2
1 1 2 wygrane 0 0 0
0 0 0 remisy 1 1 2
0 0 0 porażki 0 0 0
3 3 6 bramki zdobyte 1 1 2
1 2 3 bramki stracone 1 1 2
3.00 3.00 3.00 śr. bramek zdob. 1.00 1.00 1.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Moraes Junior 3
2 Buyalskyy Vitaliy 1
3 Mbokani D. 1
4 Sydorchuk Sergii 1
YOUNG BOYS BERNO
Lp. Strzelcy Bramki
1 Assale Djapone R. 1
2 Fassnacht Christian 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
2 : 2
(1:2)
YOUNG BOYS BERNO
YOUNG BOYS BERNO
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 3 1 2 0 4:3 5
2 Villarreal CF 3 1 2 0 5:3 5
3 FC Astana 3 1 1 1 6:4 4
4 Maccabi Tel Aviv 3 0 1 2 0:5 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 3 2 1 0 8:5 7
2 Young Boys Berno 3 0 3 0 4:4 3
3 FK Partizan Belgrad 3 0 2 1 3:4 2
4 Skenderbeu Korce 3 0 2 1 2:4 2
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Łudogorec Razgrad 3 2 1 0 4:1 7
2 Sporting Braga 3 2 0 1 4:4 6
3 TSG 1899 Hoffenheim 3 1 0 2 5:5 3
4 İstanbul Başakşehir 3 0 1 2 2:5 1
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 3 2 1 0 8:3 7
2 AEK Ateny 3 1 2 0 4:3 5
3 HNK Rijeka 3 1 0 2 6:6 3
4 Austria Wiedeń 3 0 1 2 4:10 1
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 7:2 7
2 Olympique Lyon 3 1 2 0 4:3 5
3 Apollon Limassol 3 0 2 1 4:6 2
4 Everton FC 3 0 1 2 3:7 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 3 1 2 0 4:1 5
2 FC Kopenhaga 3 0 3 0 1:1 3
3 Sheriff Tiraspol 3 0 3 0 1:1 3
4 Fastav Zlín 3 0 2 1 1:4 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 3 3 0 0 7:2 9
2 Viktoria Pilzno 3 1 0 2 5:7 3
3 FC Lugano 3 1 0 2 5:6 3
4 Hapoel Beer Szewa 3 1 0 2 4:6 3
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 3 3 0 0 8:3 9
2 BATE Borysów 3 1 1 1 4:5 4
3 Crvena Zvezda 3 1 1 1 2:2 4
4 1. FC Koln 3 0 0 3 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 3 2 1 0 4:1 7
2 Olympique Marsylia 3 2 0 1 3:2 6
3 Konyaspor 3 1 0 2 2:4 3
4 Vitoria Guimaraes 3 0 1 2 3:5 1
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 3 2 1 0 5:2 7
2 Zoria Ługańsk 3 2 0 1 3:3 6
3 Athletic Bilbao 3 0 2 1 2:3 2
4 Hertha Berlin 3 0 1 2 1:3 1
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 3 3 0 0 8:3 9
2 OGC Nice 3 2 0 1 9:4 6
3 Vitesse Arnhem 3 0 1 2 3:7 1
4 Zulte Waregem 3 0 1 2 2:8 1
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 3 3 0 0 11:2 9
2 Real Sociedad 3 2 0 1 11:3 6
3 Rosenborg Trondheim 3 1 0 2 4:8 3
4 FK Wardar Skopje 3 0 0 3 1:14 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 5 3
2 Jose Willian Real Sociedad 4 3
3 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 3
4 Pléa Alassane OGC Nice 4 3
5 Silva Andre AC Milan 4 3
6 Assale Djapone R. Young Boys Berno 3 3
7 Budescu Constantin FCSB 3 3
8 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 3
9 Llorente Diego Real Sociedad 3 3
10 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 2
11 Allan Saint-Maximin OGC Nice 2 2
12 Bakos Marek Viktoria Pilzno 2 3
13 Balotelli Mario OGC Nice 2 3
14 Bottani Mattia FC Lugano 2 3
15 Caicedo Felipe Lazio Rzym 2 3
16 Dabbur Munas Red Bull Salzburg 2 3
17 Gavranovic Mario HNK Rijeka 2 2
18 Gero Alhaji Oestersunds FK 2 3
19 Giroud Olivier Arsenal Londyn 2 3
20 Gnohéré Harlem FCSB 2 3
21 Gomez Alejandro Atalanta 2 3
22 Immobile Ciro Lazio Rzym 2 3
23 Josip Elez HNK Rijeka 2 3
24 Kabananga Junior FC Astana 2 2
25 Livaja Marko AEK Ateny 2 3
26 Mbokani D. Dynamo Kijów 2 2
27 Milinkovic-Savic S. Lazio Rzym 2 3
28 Sardinero Adrián Apollon Limassol 2 3
29 Tomáš Necid Slavia Praga 2 3
30 Traore Bertrand Olympique Lyon 2 3
31 Twumasi Patrick FC Astana 2 3
32 Walcott Theo Arsenal Londyn 2 3