WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice na żywo

Data:19.11.2016, godz. 16:45 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Ludowy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga
KOMU KIBICUJESZ?
Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zagłębie Sosnowiec a Chojniczanka Chojnice odbędzie się 19.11.2016 o godzinie 15:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Ludowy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-09-16 16:00 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 1 : 3 Chojniczanka
2016-11-19 16:45 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 Chojniczanka
2016-07-31 15:00 Koniec I L Chojniczanka 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2016-05-15 17:00 Koniec I L Chojniczanka 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec
2015-10-23 17:00 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Chojniczanka

Ostatnie mecze

2017-09-23 16:00 Koniec I L Wigry Suwałki
0 : 1
2017-09-16 16:00 Koniec I L Chojniczanka
1 : 3
2017-09-13 16:00 Koniec I L GKS Katowice
3 : 0
2017-09-09 14:00 Koniec I L Odra Opole
0 : 1
2017-09-01 09:00 Koniec CLF Opava
1 : 3
2017-08-26 15:00 Koniec I L Raków Częstochowa
2 : 2
2017-08-23 17:00 Koniec I L Puszcza Niepołomice
1 : 0
2017-08-18 18:00 Koniec I L Miedź Legnica
1 : 4
2017-08-13 18:00 Koniec I L Pogoń Siedlce
1 : 0
2017-08-10 17:00 Koniec PUC Korona Kielce
1 : 2
2017-09-23 15:00 Koniec I L Olimpia Grudziądz 0 : 0
2017-09-16 16:00 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 3 : 1
2017-09-10 15:00 Koniec I L GKS Tychy 3 : 0
2017-09-02 13:00 Koniec I L Odra Opole 1 : 2
2017-08-27 15:00 Koniec I L Ruch Chorzów 4 : 3
2017-08-23 18:45 Koniec I L GKS Katowice 0 : 1
2017-08-18 18:00 Koniec I L Podbeskidzie B-B 4 : 0
2017-08-12 15:30 Koniec I L Raków Częstochowa 1 : 0
2017-08-09 17:00 Koniec PUC GKS Bełchatów 3 : 0
2017-08-05 16:00 Koniec I L Stomil Olsztyn 3 : 0

Statystyki drużyn

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC CHOJNICZANKA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
9 7 16 wygrane 5 8 13
5 4 9 remisy 10 7 17
3 6 9 porażki 2 2 4
27 26 53 bramki zdobyte 31 23 54
19 25 44 bramki stracone 28 20 48
1.59 1.53 1.56 śr. bramek zdob. 1.82 1.35 1.59

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Pribula Martin 11
2 Nowak Tomasz 7
3 Dudek Sebastian 6
4 Sanogo Vamara 5
5 Fidziukiewicz Michał 4
Lp. Strzelcy Bramki
1 Zawistowski Paweł 10
2 Rybski Andrzej 9
3 Biskup Jakub 6
4 Mikołajczak Tomasz 5
5 Kosakiewicz Łukasz 4

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Odra Opole 10 6 2 2 15:10 20
2 Chojniczanka 10 6 1 3 19:9 19
3 Miedź Legnica 10 5 3 2 15:10 18
4 Chrobry Głogów 10 5 3 2 13:9 18
5 Stal Mielec 10 5 2 3 14:12 17
6 Drutex-Bytovia Bytów 10 5 1 4 15:11 16
7 Puszcza Niepołomice 10 4 2 4 13:11 14
8 Górnik Łęczna 10 4 2 4 11:14 14
9 Podbeskidzie B-B 10 4 2 4 13:14 14
10 GKS Tychy 10 4 2 4 11:14 14
11 Olimpia Grudziądz 10 4 2 4 7:8 14
12 Stomil Olsztyn 10 4 1 5 13:16 13
13 Raków Częstochowa 9 3 2 4 13:14 11
14 Wigry Suwałki 9 3 2 4 6:9 11
15 Pogoń Siedlce 10 3 2 5 10:16 11
16 Zagłębie Sosnowiec 10 3 1 6 10:14 10
17 GKS Katowice 10 2 3 5 12:16 9
18 Ruch Chorzów 10 2 1 7 13:16 2
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Wodecki Marcin Odra Opole 6 10
2 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 5 9
3 Machaj Mateusz Chrobry Głogów 5 9
4 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 5 10
5 Patryk Szysz Górnik Łęczna 4 10
6 Ryczkowski Adam Chojniczanka 4 8
7 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 4 10
8 Lewicki Szymon Zagłębie Sosnowiec 3 9
9 Skrzypczak Szymon Odra Opole 3 5
10 Ryndak Dawid Puszcza Niepołomice 3 10
11 Zjawiński Dariusz Pogoń Siedlce 3 10
12 Błanik Dawid GKS Tychy 3 10
13 Łobodziński Wojciech Miedź Legnica 3 8
14 Bąk Jakub Chojniczanka 3 10
15 Djermanović Dejan Stal Mielec 3 10
16 Tomczyk Pawel Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 10
17 Cwielong Piotr GKS Tychy 3 10
18 Lech Grzegorz Stomil Olsztyn 3 10
19 Drozdowicz Emil Chojniczanka 3 10