WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

River Plate - Club Guaraní na żywo

Data:09.08.2017, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Monumental
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
KOMU KIBICUJESZ?
River Plate
Club Guaraní
razem głosów:
Mecz pomiędzy River Plate a Club Guaraní odbędzie się 08.08.2017 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Monumental. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale FOX Sports 3, Arena Sport 2, Sportklub, Sport TV2, DAZN, Fox Sports HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, DAZN, beIN SPORTS Connect S.P., Movistar+, Fubo TV. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

River Plate - Club Guaraní - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Argentyna FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria DAZN
Włochy Fox Sports HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-08-09 00:45 Koniec COP River Plate 1 : 1 Guarani
2017-07-05 00:45 Koniec COP Guarani 0 : 2 River Plate
2015-07-22 00:00 Koniec COP Guarani 1 : 1 River Plate
2015-07-15 00:00 Koniec COP River Plate 2 : 0 Guarani

Ostatnie mecze

2017-10-15 21:05 Koniec SUP Atletico Tucuman
2 : 2
2017-10-07 22:00 Koniec ARG Defensa y Justicia
3 : 0
2017-10-01 23:05 Koniec SUP Tigre
1 : 1
2017-09-24 21:05 Koniec SUP Argentinos Juniors
1 : 1
2017-09-21 22:15 Koniec COP Jorge Wilstermann
8 : 0
2017-09-17 23:05 Koniec SUP San Martin San Juan
3 : 1
2017-09-15 00:45 Koniec COP Jorge Wilstermann
0 : 3
2017-09-10 21:05 Koniec SUP Banfield
3 : 1
2017-08-27 23:05 Koniec SUP Temperley
1 : 0
2017-08-21 00:10 Koniec ARG Instituto Cordoba
4 : 1
GUARANI
2017-10-14 21:00 Koniec PRI Independiente FBC 1 : 0
2017-10-08 21:10 Koniec PRI Sportivo Trinidense 2 : 3
2017-09-30 00:10 Koniec PRI General Diaz 0 : 1
2017-09-24 22:00 Koniec PRI Cerro Porteno 0 : 4
2017-09-16 23:10 Koniec PRI Sol de America 2 : 0
2017-09-11 00:10 Koniec PRI Sportivo Luqueno 1 : 2
2017-09-01 21:00 Koniec PRI Rubio Nu 1 : 0
2017-08-27 21:10 Koniec PRI Nacional Asuncion 3 : 2
2017-08-20 21:10 Koniec PRI Olimpia Asuncion 0 : 2
2017-08-13 19:00 Koniec PRI Deportivo Capiata 3 : 2

Statystyki drużyn

RIVER PLATE GUARANI
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 3 4 wygrane 1 2 3
1 0 1 remisy 2 0 2
1 0 1 porażki 0 1 1
6 8 14 bramki zdobyte 4 5 9
5 4 9 bramki stracone 2 5 7
2.00 2.67 2.33 śr. bramek zdob. 1.33 1.67 1.50

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Scocco Ignacio 6
2 Alario Lucas 4
3 Driussi Sebastian 3
4 Fernandez Ignacio 3
5 Perez Enzo 2
GUARANI
Lp. Strzelcy Bramki
1 Garcia Epifanio 3
2 Palau Marcelo 3
3 Luis Alberto Cabral 1
4 Lopez Hernan 1
5 Novick Hernan 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
1 : 1
(0:1)
GUARANI
GUARANI
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Botafogo-RJ 6 3 1 2 6:5 10 3:5
2 Barcelona SC 6 3 1 2 8:8 10 5:8
3 Estudiantes La Plata 6 3 0 3 7:8 9 5:8
4 Atletico Nacional 6 2 0 4 8:8 6 1:8
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12 2:4
2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9 1:5
3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8 4:6
4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2 1:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 3 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 River Plate 6 4 1 1 14:9 13 8:9
2 Emelec 6 3 1 2 8:5 10 3:5
3 Indep. Medellin 6 3 0 3 8:8 9 4:8
4 FBC Melgar 6 1 0 5 6:14 3 2:14
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 4 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10 4:8
2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10 5:10
3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9 2:7
4 Universidad Catolica 6 1 2 3 8:11 5 4:11
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 5 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Palmeiras-SP 6 4 1 1 13:9 13 6:9
2 Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12:10 9 1:10
3 Atletico Tucuman 6 2 1 3 8:10 7 3:10
4 Penarol 6 2 0 4 11:15 6 5:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 6 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13 6:6
2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11 6:8
3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6 4:9
4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2 3:19
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 7 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Lanus 6 4 1 1 13:3 13 5:3
2 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8 2:3
3 Chapecoense-SC 6 2 1 3 6:12 7 2:12
4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5 2:10
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 8 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Gremio-RS 6 4 1 1 15:6 13 4:6
2 Guarani 6 3 2 1 9:7 11 5:7
3 Deportes Iquique 6 3 1 2 12:9 10 6:9
4 Zamora FC 6 0 0 6 6:20 0 4:20
Play Offs
Copa Sudamericana

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
4 Alonso Matías The Strongest 3
5 Escobar Pablo The Strongest 3
6 Zampedri Fernando Atletico Tucuman 3
7 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
8 Churín Diego Union Espanola 2
9 Jaime Sebastian Union Espanola 2
10 González Néstor Deportivo Capiata 2
11 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
12 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
14 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
15 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
16 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
Group Stage
Drużyna Bramki
1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
3 de Jesus Luan Gremio-RS 5
4 Barrios Lucas Gremio-RS 5
5 Chumacero Alejandro The Strongest 4
6 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
7 Gomes Willian Palmeiras-SP 4
8 Rodriguez Gaston Penarol 4
9 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
10 Sand Jose Lanus 4
11 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
12 Silva Santiago Universidad Catolica 3
13 Alario Lucas River Plate 3
14 Driussi Sebastian River Plate 3
15 Garcia Epifanio Guarani 3
16 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
17 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
18 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
19 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
20 Preciado Eduar Emelec 3
21 Angulo Brayan Emelec 3
22 Vitor Bueno Santos-SP 3
23 Mina Yerry Palmeiras-SP 3
24 Garro Juan Godoy Cruz 3