WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Crvena Zvezda - FC Köln na żywo

Data:07.12.2017, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Rajko Mitic
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Crvena Zvezda
FC Köln
razem głosów:
Mecz pomiędzy Crvena Zvezda a FC Köln odbędzie się 07.12.2017 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Rajko Mitic. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport 3, beIN Sports Arabia 5 HD, Sky Sport 3/HD, Play Sports 2, BHT 1, Federalna TV, BNT 1, Arena Sport 3, Eurosport Denmark, Ruutu+, beIN Sports MAX 10, Cosmote Sport 6 HD, Fox Sports 4, eir Sport, Stöð 2 Sport 3, Sport1 Germany , Eurosport 1, Match TV Football 3, RTS 1, STV2 Dvojka, Kanal A, Tivibu Spor 82, Fox Sports 2, FOX Soccer Match Pass, Futbol 1, Digi Sport 1, Sky Calcio 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, beIN SPORTS CONNECT F.R., beIN SPORTS Connect S.P., Movistar+, Fox Sports Go, TeleClub Sport Live, Canal+ Sport Online, Fubo TV, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 6 3 2 1 10:6 11
2 FC Astana 6 3 1 2 10:7 10
3 Slavia Praga 6 2 2 2 6:6 8
4 Maccabi Tel Aviv 6 1 1 4 1:8 4
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 6 4 1 1 15:9 13
2 FK Partizan Belgrad 6 2 2 2 8:9 8
3 Young Boys Berno 6 1 3 2 7:8 6
4 Skenderbeu Korce 6 1 2 3 6:10 5
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 6 3 1 2 9:8 10
2 Łudogorec Razgrad 6 2 3 1 7:5 9
3 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 7:8 8
4 TSG 1899 Hoffenheim 6 1 2 3 8:10 5
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 6 3 2 1 13:6 11
2 AEK Ateny 6 1 5 0 6:5 8
3 HNK Rijeka 6 2 1 3 11:12 7
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 9:16 5
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 6 4 2 0 14:4 14
2 Olympique Lyon 6 3 2 1 11:4 11
3 Everton FC 6 1 1 4 7:15 4
4 Apollon Limassol 6 0 3 3 5:14 3
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 6 3 2 1 9:4 11
2 FC Kopenhaga 6 2 3 1 7:3 9
3 Sheriff Tiraspol 6 2 3 1 4:4 9
4 Fastav Zlín 6 0 2 4 1:10 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Viktoria Pilzno 6 4 0 2 13:8 12
2 FCSB 6 3 1 2 9:7 10
3 FC Lugano 6 3 0 3 9:11 9
4 Hapoel Beer Szewa 6 1 1 4 5:10 4
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 6 4 1 1 14:4 13
2 Crvena Zvezda 6 2 3 1 3:2 9
3 1. FC Koln 6 2 0 4 7:8 6
4 BATE Borysów 6 1 2 3 6:16 5
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 6 3 3 0 7:1 12
2 Olympique Marsylia 6 2 2 2 4:4 8
3 Konyaspor 6 1 3 2 4:6 6
4 Vitoria Guimaraes 6 1 2 3 5:9 5
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Athletic Bilbao 6 3 2 1 8:5 11
2 Oestersunds FK 6 3 2 1 8:4 11
3 Zoria Ługańsk 6 2 0 4 3:9 6
4 Hertha Berlin 6 1 2 3 6:7 5
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 6 4 1 1 12:7 13
2 OGC Nice 6 3 0 3 12:7 9
3 Zulte Waregem 6 2 1 3 8:13 7
4 Vitesse Arnhem 6 1 2 3 5:10 5
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 6 5 1 0 17:5 16
2 Real Sociedad 6 4 0 2 16:6 12
3 Rosenborg Trondheim 6 1 2 3 6:11 5
4 FK Wardar Skopje 6 0 1 5 3:20 1
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Moraes Junior Dynamo Kijów 6 5
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 6 6
3 Silva Andre AC Milan 6 6
4 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 5 6
5 Jose Willian Real Sociedad 5 6
6 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 5
7 Assale Djapone R. Young Boys Berno 4 6
8 Balotelli Mario OGC Nice 4 5
9 Farfán Jefferson Lokomotiv Moskwa 4 6
10 Fransergio Sporting Braga 4 5
11 Pléa Alassane OGC Nice 4 6
12 Selke Davie Hertha BSC 4 3
13 Twumasi Patrick FC Astana 4 6