WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Feyenoord Rotterdam - Fenerbahçe SK na żywo

Data:08.12.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Feijenoord
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Feyenoord Rotterdam
Fenerbahçe SK
razem głosów:
Mecz pomiędzy Feyenoord Rotterdam a Fenerbahçe SK odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Feijenoord. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 4 Digitalb, SuperSport 7, Fox Sports Cono Sur, Play Sports 3, ESPN no Brasil, bTV Action, Arena Sport 3, Canal 9 Denmark, beIN Sports MAX 8, OTE Sport 4, RTL 7, Fox Sports 2, BT Sport Extra, TVP Sport, Sport TV2, Dolce Sport 3, TRT 1, Futbol 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, NTV+ Sport Online, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , Klik SPORT, Fox Soccer 2GO USA, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-12-08 18:00 Koniec UEF Feyenoord Rotterdam 0 : 1 Fenerbahçe Stambuł
2016-09-29 19:05 Koniec UEF Fenerbahçe Stambuł 1 : 0 Feyenoord Rotterdam

Ostatnie mecze

2017-09-23 17:45 Koniec ERE NAC Breda
0 : 2
2017-09-20 18:45 Koniec KNV ADO Den Haag
2 : 0
2017-09-17 14:45 Koniec ERE PSV Eindhoven
0 : 1
2017-09-13 18:45 Koniec UEF Manchester City
0 : 4
2017-09-09 16:30 Koniec ERE Heracles Almelo
4 : 2
2017-08-27 10:30 Koniec ERE Willem II Tilburg
5 : 0
2017-08-20 10:30 Koniec ERE Excelsior Rotterdam
1 : 0
2017-08-13 12:30 Koniec ERE Twente Enschede
2 : 1
2017-08-05 16:00 Koniec SUP Vitesse Arnhem
1 : 1
2017-07-29 12:30 Koniec CLF Real Sociedad
1 : 0
2017-09-23 16:30 Koniec SÜP Beşiktaş Stambuł 2 : 1
2017-09-17 17:00 Koniec SÜP Alanyaspor 4 : 1
2017-09-09 17:00 Koniec SÜP İstanbul Başakşehir 2 : 3
2017-08-27 18:45 Koniec SÜP Genclerbirligi 2 : 1
2017-08-24 17:30 Koniec UEF FK Wardar Skopje 1 : 2
2017-08-20 18:45 Koniec SÜP Trabzonspor 2 : 2
2017-08-17 18:00 Koniec UEF FK Wardar Skopje 0 : 2
2017-08-12 18:45 Koniec SÜP Göztepe 2 : 2
2017-08-07 17:30 Koniec CLF Cagliari Calcio 1 : 0
2017-08-03 17:30 Koniec UEF Sturm Graz 1 : 1

Statystyki drużyn

FEYENOORD ROTTERDAM FENERBAHÇE STAMBUŁ
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
2 0 2 wygrane 3 1 4
0 1 1 remisy 0 1 1
1 2 3 porażki 0 1 1
2 1 3 bramki zdobyte 5 3 8
1 6 7 bramki stracone 1 5 6
0.67 0.33 0.50 śr. bramek zdob. 1.67 1.00 1.33

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Jørgensen Nicolai 2
2 Vilhena Tonny 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Simon Thorup Kjær 2
2 Sow Moussa 2
3 Emenike Emmanuel 1
4 Lens Jeremain 1
5 Stoch Miroslav 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 3:1 3
3 FC Astana 1 0 0 1 1:3 0
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 1 1 0 0 3:1 3
2 Young Boys Berno 1 0 1 0 1:1 1
3 FK Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:1 1
4 Skenderbeu Korce 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 1 1 0 0 2:1 3
2 İstanbul Başakşehir 1 0 1 0 0:0 1
3 Łudogorec Razgrad 1 0 1 0 0:0 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 1 1 0 0 5:1 3
2 AEK Ateny 1 1 0 0 2:1 3
3 Austria Wiedeń 1 0 0 1 1:5 0
4 HNK Rijeka 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 1 1 0 0 3:0 3
2 Apollon Limassol 1 0 1 0 1:1 1
3 Olympique Lyon 1 0 1 0 1:1 1
4 Everton FC 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Kopenhaga 1 0 1 0 0:0 1
2 Fastav Zlín 1 0 1 0 0:0 1
3 Lokomotiv Moskwa 1 0 1 0 0:0 1
4 Sheriff Tiraspol 1 0 1 0 0:0 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Beer Szewa 1 1 0 0 2:1 3
2 FCSB 1 1 0 0 3:0 3
3 FC Lugano 1 0 0 1 1:2 0
4 Viktoria Pilzno 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 1 1 0 0 3:1 3
2 BATE Borysów 1 0 1 0 1:1 1
3 Crvena Zvezda 1 0 1 0 1:1 1
4 1. FC Koln 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Marsylia 1 1 0 0 1:0 3
2 Red Bull Salzburg 1 0 1 0 1:1 1
3 Vitoria Guimaraes 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 1 1 0 0 2:0 3
2 Athletic Bilbao 1 0 1 0 0:0 1
3 Hertha Berlin 1 0 1 0 0:0 1
4 Zoria Ługańsk 1 0 0 1 0:2 0
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 1 1 0 0 3:2 3
2 OGC Nice 1 1 0 0 5:1 3
3 Vitesse Arnhem 1 0 0 1 2:3 0
4 Zulte Waregem 1 0 0 1 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Sociedad 1 1 0 0 4:0 3
2 Zenit Petersburg 1 1 0 0 5:0 3
3 Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:4 0
4 FK Wardar Skopje 1 0 0 1 0:5 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Silva Andre AC Milan 3 1
2 Budescu Constantin FCSB 2 1
3 Pléa Alassane OGC Nice 2 1
4 Llorente Diego Real Sociedad 2 1
5 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 2 1
6 Masiello Andrea Atalanta 1 1
7 Ivanović Branislav Zenit Petersburg 1 1
8 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 1 1
9 Jankovic Marko FK Partizan Belgrad 1 1
10 Matavz Tim Vitesse Arnhem 1 1
11 Sardinero Adrián Apollon Limassol 1 1
12 Bellerín Hector Arsenal Londyn 1 1
13 Moraes Junior Dynamo Kijów 1 1
14 Mbokani D. Dynamo Kijów 1 1
15 Rami Adil Olympique Marsylia 1 1
16 Dzyuba Artem Zenit Petersburg 1 1
17 Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1
18 Calhanoglu Hakan AC Milan 1 1
19 Murgia Alessandro Lazio Rzym 1 1
20 Gero Alhaji Oestersunds FK 1 1
21 Dante OGC Nice 1 1
22 Sousa Dyego Sporting Braga 1 1
23 Teixeira Joao Sporting Braga 1 1
24 Fernandez Jesus AC Milan 1 1
25 Radonjic Nemanja Crvena zvezda Belgrad 1 1
26 Sydorchuk Sergii Dynamo Kijów 1 1
27 Logvinenko Yuri FC Astana 1 1
28 Einbinder Dan Hapoel Beer Szewa 1 1
29 Parolo Marco Lazio Rzym 1 1
30 Gomez Alejandro Atalanta 1 1
31 Balotelli Mario OGC Nice 1 1
32 Linssen Brian Vitesse Arnhem 1 1
33 Alibec Denis FCSB 1 1
34 Kolasinac Sead Arsenal Londyn 1 1
35 Pedrao Vitoria Guimaraes 1 1
36 Cheryshev Denis Villarreal CF 1 1
37 Josip Elez HNK Rijeka 1 1
38 Wagner Sandro TSG 1899 Hoffenheim 1 1
39 Immobile Ciro Lazio Rzym 1 1
40 Sánchez Alexis Arsenal Londyn 1 1
41 Signevich Nikolay BATE Borysów 1 1
42 Cristante Bryan Atalanta 1 1
43 Muzaka Gjergj Skenderbeu Korce 1 1
44 Tomáš Necid Slavia Praga 1 1
45 Sansone Nicola Villarreal CF 1 1
46 Tzedek Shir Hapoel Beer Szewa 1 1
47 Mantalos Petros AEK Ateny 1 1
48 Leya Iseka Aaron Zulte Waregem 1 1
49 Borkovic Alexandar Austria Wiedeń 1 1
50 Depay Memphis Olympique Lyon 1 1
51 Cordoba Jhon 1. FC Koln 1 1
52 Ghoddos Saman Oestersunds FK 1 1
53 Berisha Valon Red Bull Salzburg 1 1
54 Bakambu Cedric Villarreal CF 1 1
55 Zurutuza David Real Sociedad 1 1
56 L.Christodoulopoulos AEK Ateny 1 1
57 Fassnacht Christian Young Boys Berno 1 1