WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze na żywo

Data:27.08.2016, godz. 15:30 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Ludowy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga
KOMU KIBICUJESZ?
Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zagłębie Sosnowiec a Górnik Zabrze odbędzie się 27.08.2016 o godzinie 13:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Ludowy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-04-12 16:00 Koniec I L Górnik Zabrze 1 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2016-08-27 15:30 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Górnik Zabrze
2015-08-12 17:00 Koniec PUC Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 Górnik Zabrze
2014-01-18 10:30 Koniec CLF Zagłębie Sosnowiec 2 : 2 Górnik Zabrze

Ostatnie mecze

2017-10-18 17:00 Koniec I L Chrobry Głogów
2 : 1
2017-10-14 16:00 Koniec I L Drutex-Bytovia Bytów
2 : 2
2017-10-06 12:00 Koniec CLF Raków Częstochowa
0 : 2
2017-09-30 16:00 Koniec I L Stal Mielec
1 : 1
2017-09-23 16:00 Koniec I L Wigry Suwałki
0 : 1
2017-09-16 16:00 Koniec I L Chojniczanka
1 : 3
2017-09-13 16:00 Koniec I L GKS Katowice
3 : 0
2017-09-09 14:00 Koniec I L Odra Opole
0 : 1
2017-09-01 09:00 Koniec CLF Opava
1 : 3
2017-08-26 15:00 Koniec I L Raków Częstochowa
2 : 2
2017-10-15 13:30 Koniec EKS KGHM Zagłębie Lubin 2 : 3
2017-10-01 13:30 Koniec EKS Piast Gliwice 1 : 0
2017-09-23 16:00 Koniec EKS Pogoń Szczecin 2 : 1
2017-09-20 15:45 Koniec PUC Sandecja Nowy Sącz 3 : 2
2017-09-16 16:00 Koniec EKS Śląsk Wrocław 2 : 2
2017-09-10 13:30 Koniec EKS Bruk-Bet Nieciecza 2 : 1
2017-09-03 17:47 Koniec CLF Wigry Suwałki 1 : 0
2017-08-25 16:00 Koniec EKS Wisła Płock 4 : 0
2017-08-18 18:30 Koniec EKS Cracovia 3 : 3
2017-08-13 13:30 Koniec EKS Arka Gdynia 1 : 1

Statystyki drużyn

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC GÓRNIK ZABRZE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
9 7 16 wygrane 11 6 17
5 4 9 remisy 3 4 7
3 6 9 porażki 3 7 10
27 26 53 bramki zdobyte 32 21 53
19 25 44 bramki stracone 11 23 34
1.59 1.53 1.56 śr. bramek zdob. 1.88 1.24 1.56

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Pribula Martin 11
2 Nowak Tomasz 7
3 Dudek Sebastian 6
4 Sanogo Vamara 5
5 Fidziukiewicz Michał 4
Lp. Strzelcy Bramki
1 Igor Angulo Alboniga 17
2 Wolsztyński Łukasz 7
3 Ledecky David 5
4 Kurzawa Rafał 4
5 Kopacz Bartosz 4

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Chojniczanka 13 8 2 3 23:10 26
2 Miedź Legnica 13 7 3 3 18:12 24
3 Odra Opole 13 7 2 4 16:14 23
4 Chrobry Głogów 13 6 4 3 19:14 22
5 Stal Mielec 13 5 3 5 16:17 18
6 Podbeskidzie B-B 13 5 3 5 17:18 18
7 GKS Katowice 13 5 3 5 19:19 18
8 Puszcza Niepołomice 13 5 3 5 17:15 18
9 Raków Częstochowa 13 5 3 5 20:17 18
10 Olimpia Grudziądz 13 5 3 5 9:10 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 5 2 6 18:16 17
12 Pogoń Siedlce 13 4 4 5 15:20 16
13 Stomil Olsztyn 13 5 1 7 17:22 16
14 Górnik Łęczna 13 4 4 5 12:16 16
15 GKS Tychy 13 4 3 6 15:20 15
16 Wigry Suwałki 13 4 3 6 11:17 15
17 Zagłębie Sosnowiec 13 4 3 6 15:18 15
18 Ruch Chorzów 13 4 1 8 16:18 8
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Machaj Mateusz Chrobry Głogów 7 12
2 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 6 13
3 Lewicki Szymon Zagłębie Sosnowiec 6 12
4 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 6 10
5 Wodecki Marcin Odra Opole 6 12
6 Patryk Szysz Górnik Łęczna 5 13
7 Siemaszko Artur Stomil Olsztyn 5 9
8 Czerkas Adam Raków Częstochowa 4 9
9 Lech Grzegorz Stomil Olsztyn 4 13
10 Ryczkowski Adam Chojniczanka 4 10
11 Skrzypczak Szymon Odra Opole 4 8
12 Tomczyk Pawel Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 13
13 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 4 13
14 Zjawiński Dariusz Pogoń Siedlce 4 12