WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Colo Colo Santiago - Independiente Del Valle na żywo

Data:14.04.2016, godz. 22:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Monumental David Arellano
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
KOMU KIBICUJESZ?
Colo Colo Santiago
Independiente Del Valle
razem głosów:
Mecz pomiędzy Colo Colo Santiago a Independiente Del Valle odbędzie się 14.04.2016 o godzinie 20:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Monumental David Arellano. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Fox Sports Cono Sur, Fox Sports Uruguay. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Colo Colo Santiago - Independiente Del Valle - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Chile FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Colo Colo Santiago - Independiente Del Valle - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Argentyna Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Fox Sports Uruguay ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-04-14 22:30 Koniec COP Colo Colo 0 : 0 Indep. del Valle
2016-02-19 00:45 Koniec COP Indep. del Valle 1 : 1 Colo Colo

Ostatnie mecze

2017-10-15 18:30 Koniec PRI Santiago Wanderers
2 : 0
2017-10-01 15:00 Koniec PRI Universidad Catolica
1 : 0
2017-09-22 23:30 Koniec PRI San Luis Quillota
3 : 0
2017-09-09 15:00 Koniec PRI Deportes Iquique
1 : 1
2017-09-03 20:00 Koniec CHI Iberia
0 : 2
2017-08-30 23:30 Koniec CHI Iberia
2 : 3
2017-08-27 15:00 Koniec PRI Univ. de Chile
4 : 1
2017-08-19 23:30 Koniec PRI Univ. de Concepcion
1 : 2
2017-08-15 19:00 Koniec PRI Palestino
1 : 1
2017-08-06 16:00 Koniec PRI O'Higgins
3 : 1
2017-10-14 00:30 Koniec SER Barcelona SC 1 : 1
2017-09-29 20:30 Koniec SER Clan Juvenil 4 : 2
2017-09-23 16:30 Koniec SER Clan Juvenil 2 : 1
2017-09-17 17:00 Koniec SER Delfín 0 : 2
2017-09-09 16:30 Koniec SER Barcelona SC 2 : 2
2017-09-02 21:00 Koniec SER Fuerza Amarilla 2 : 1
2017-08-26 00:30 Koniec SER El Nacional 1 : 1
2017-08-19 16:30 Koniec SER Deportivo Cuenca 2 : 3
2017-08-13 16:30 Koniec SER LDU Quito 1 : 3
2017-08-05 16:30 Koniec SER Emelec 2 : 1

Statystyki drużyn

COLO COLO INDEP. DEL VALLE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane 0 0 2
- - - wygrane - - 1
- - - remisy - - 0
- - - porażki - - 1
- - - bramki zdobyte - - 2
- - - bramki stracone - - 1
- - - śr. bramek zdob. - - 1.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Paredes Esteban 4
Lp. Strzelcy Bramki
1 Angulo José 7
2 Sornoza Junior 6
3 Bryan Cabezas 3
4 Caicedo Luis 2
5 Gabriel Cortéz 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Botafogo-RJ 6 3 1 2 6:5 10 3:5
2 Barcelona SC 6 3 1 2 8:8 10 5:8
3 Estudiantes La Plata 6 3 0 3 7:8 9 5:8
4 Atletico Nacional 6 2 0 4 8:8 6 1:8
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12 2:4
2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9 1:5
3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8 4:6
4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2 1:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 3 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 River Plate 6 4 1 1 14:9 13 8:9
2 Emelec 6 3 1 2 8:5 10 3:5
3 Indep. Medellin 6 3 0 3 8:8 9 4:8
4 FBC Melgar 6 1 0 5 6:14 3 2:14
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 4 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10 4:8
2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10 5:10
3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9 2:7
4 Universidad Catolica 6 1 2 3 8:11 5 4:11
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 5 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Palmeiras-SP 6 4 1 1 13:9 13 6:9
2 Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12:10 9 1:10
3 Atletico Tucuman 6 2 1 3 8:10 7 3:10
4 Penarol 6 2 0 4 11:15 6 5:15
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 6 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13 6:6
2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11 6:8
3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6 4:9
4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2 3:19
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 7 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Lanus 6 4 1 1 13:3 13 5:3
2 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8 2:3
3 Chapecoense-SC 6 2 1 3 6:12 7 2:12
4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5 2:10
Play Offs
Copa Sudamericana
Grupa 8 - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Gremio-RS 6 4 1 1 15:6 13 4:6
2 Guarani 6 3 2 1 9:7 11 5:7
3 Deportes Iquique 6 3 1 2 12:9 10 6:9
4 Zamora FC 6 0 0 6 6:20 0 4:20
Play Offs
Copa Sudamericana

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
4 Alonso Matías The Strongest 3
5 Escobar Pablo The Strongest 3
6 Zampedri Fernando Atletico Tucuman 3
7 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
8 Churín Diego Union Espanola 2
9 Jaime Sebastian Union Espanola 2
10 González Néstor Deportivo Capiata 2
11 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
12 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
14 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
15 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
16 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
Group Stage
Drużyna Bramki
1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
3 de Jesus Luan Gremio-RS 5
4 Barrios Lucas Gremio-RS 5
5 Chumacero Alejandro The Strongest 4
6 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
7 Gomes Willian Palmeiras-SP 4
8 Rodriguez Gaston Penarol 4
9 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
10 Sand Jose Lanus 4
11 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
12 Silva Santiago Universidad Catolica 3
13 Alario Lucas River Plate 3
14 Driussi Sebastian River Plate 3
15 Garcia Epifanio Guarani 3
16 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
17 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
18 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
19 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
20 Preciado Eduar Emelec 3
21 Angulo Brayan Emelec 3
22 Vitor Bueno Santos-SP 3
23 Mina Yerry Palmeiras-SP 3
24 Garro Juan Godoy Cruz 3