WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Vitesse Arnhem - Lazio Rzym na żywo

Data:14.09.2017, godz. 19:05 GMT
Miejsce spotkania: Gelredome
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Vitesse Arnhem
Lazio Rzym
razem głosów:
Mecz pomiędzy Vitesse Arnhem a Lazio Rzym odbędzie się 14.09.2017 o godzinie 17:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Gelredome. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 2 Digitalb, SuperSport 2 Africa, beIN Sports 2 Australia, Sky Sport 1/HD, Play Sports 2, Ring.bg, ESPN Cono Norte, Cytavision Sports 2, Arena Sport 2, beIN Sports MAX 6, OTE Sport 4, Fox Sports 3, RTL 7, BT Sport Extra, TSN5, ESPN Play Latin America, ESPN Mexico, Sport TV2, Match TV Football 2, ŠTV 1, FOX Soccer Match Pass, ESPN3, Digi Sport 2, Sky Sport 1 HD Italia, Sky Calcio 1 , Lazio Style Channel. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, ESPN Play Argentina, Klik SPORT, beIN SPORTS Connect S.P.. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Vitesse Arnhem - Lazio Rzym - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 4 2 2 0 7:3 8
2 FC Astana 4 2 1 1 7:4 7
3 Slavia Praga 4 1 2 1 4:5 5
4 Maccabi Tel Aviv 4 0 1 3 0:6 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 4 3 1 0 9:5 10
2 FK Partizan Belgrad 4 1 2 1 5:4 5
3 Young Boys Berno 4 0 3 1 4:5 3
4 Skenderbeu Korce 4 0 2 2 2:6 2
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Łudogorec Razgrad 4 2 2 0 5:2 8
2 Sporting Braga 4 2 1 1 5:5 7
3 TSG 1899 Hoffenheim 4 1 1 2 6:6 4
4 İstanbul Başakşehir 4 0 2 2 3:6 2
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 4 2 2 0 8:3 8
2 AEK Ateny 4 1 3 0 4:3 6
3 Austria Wiedeń 4 1 1 2 8:11 4
4 HNK Rijeka 4 1 0 3 7:10 3
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Lyon 4 2 2 0 7:3 8
2 Atalanta Bergamo 4 2 2 0 8:3 8
3 Apollon Limassol 4 0 3 1 5:7 3
4 Everton FC 4 0 1 3 3:10 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sheriff Tiraspol 4 1 3 0 3:2 6
2 FC Kopenhaga 4 1 3 0 4:1 6
3 Lokomotiv Moskwa 4 1 2 1 5:3 5
4 Fastav Zlín 4 0 2 2 1:7 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 4 3 1 0 8:3 10
2 Viktoria Pilzno 4 2 0 2 9:8 6
3 Hapoel Beer Szewa 4 1 1 2 5:7 4
4 FC Lugano 4 1 0 3 6:10 3
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 4 3 1 0 8:3 10
2 Crvena Zvezda 4 1 2 1 2:2 5
3 BATE Borysów 4 1 1 2 6:10 4
4 1. FC Koln 4 1 0 3 6:7 3
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 4 2 2 0 4:1 8
2 Olympique Marsylia 4 2 0 2 3:3 6
3 Konyaspor 4 1 1 2 2:4 4
4 Vitoria Guimaraes 4 1 1 2 4:5 4
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 4 2 1 1 5:3 7
2 Zoria Ługańsk 4 2 0 2 3:5 6
3 Athletic Bilbao 4 1 2 1 3:3 5
4 Hertha Berlin 4 1 1 2 3:3 4
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 4 4 0 0 9:3 12
2 OGC Nice 4 2 0 2 9:5 6
3 Zulte Waregem 4 1 1 2 4:8 4
4 Vitesse Arnhem 4 0 1 3 3:9 1
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 4 3 1 0 12:3 10
2 Real Sociedad 4 3 0 1 14:3 9
3 Rosenborg Trondheim 4 1 1 2 5:9 4
4 FK Wardar Skopje 4 0 0 4 1:17 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 4
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 5 4
3 Jose Willian Real Sociedad 4 4
4 Pléa Alassane OGC Nice 4 4
5 Silva Andre AC Milan 4 4
6 Assale Djapone R. Young Boys Berno 3 4
7 Budescu Constantin FCSB 3 4
8 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 4
9 Krmencik Michal Viktoria Pilzno 3 3
10 Llorente Diego Real Sociedad 3 3
11 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 3
12 Selke Davie Hertha BSC 3 2
13 Traore Bertrand Olympique Lyon 3 4
14 Twumasi Patrick FC Astana 3 4