WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Vitesse Arnhem - Lazio Rzym na żywo

Data:14.09.2017, godz. 19:05 GMT
Miejsce spotkania: Gelredome
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Vitesse Arnhem
Lazio Rzym
razem głosów:
Mecz pomiędzy Vitesse Arnhem a Lazio Rzym odbędzie się 14.09.2017 o godzinie 17:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Gelredome. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 2 Digitalb, SuperSport 2 Africa, beIN Sports 2 Australia, Sky Sport 1/HD, Play Sports 2, Ring.bg, ESPN Cono Norte, Cytavision Sports 2, Arena Sport 2, beIN Sports MAX 6, OTE Sport 4, Fox Sports 3, RTL 7, BT Sport Extra, TSN5, ESPN Play Latin America, ESPN Mexico, Sport TV2, Match TV Football 2, ŠTV 1, FOX Soccer Match Pass, ESPN3, Digi Sport 2, Sky Sport 1 HD Italia, Sky Calcio 1 , Lazio Style Channel. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, ESPN Play Argentina, Klik SPORT, beIN SPORTS Connect S.P.. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Vitesse Arnhem - Lazio Rzym - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-09-14 19:05 Koniec UEF Vitesse Arnhem 2 : 3 Lazio Rzym

Ostatnie mecze

2017-09-24 12:30 Koniec ERE Ajax Amsterdam
2 : 1
2017-09-20 15:00 Koniec KNV Swift
0 : 0
2017-09-17 14:45 Koniec ERE VVV-Venlo
1 : 1
2017-09-14 19:05 Koniec UEF Lazio Rzym
2 : 3
2017-09-09 18:45 Koniec ERE Excelsior Rotterdam
3 : 0
2017-08-26 16:30 Koniec ERE AZ Alkmaar
1 : 2
2017-08-18 18:00 Koniec ERE Roda Kerkrade
3 : 1
2017-08-12 18:45 Koniec ERE NAC Breda
4 : 1
2017-08-05 16:00 Koniec SUP Feyenoord Rotterdam
1 : 1
2017-07-29 14:00 Koniec CLF Reading
3 : 2
2017-09-24 13:00 Koniec SER Hellas Verona 3 : 0
2017-09-20 18:45 Koniec SER SSC Napoli 1 : 4
2017-09-17 18:45 Koniec SER Genoa CFC 3 : 2
2017-09-14 19:05 Koniec UEF Vitesse Arnhem 3 : 2
2017-09-10 14:00 Koniec SER AC Milan 4 : 1
2017-08-27 18:45 Koniec SER Chievo Werona 2 : 1
2017-08-20 18:45 Koniec SER SPAL 0 : 0
2017-08-13 18:45 Koniec SUP Juventus Turyn 3 : 2
2017-08-05 18:30 Koniec CLF Málaga CF 1 : 0
2017-07-30 13:30 Koniec CLF Bayer 04 Leverkusen 3 : 1

Statystyki drużyn

VITESSE ARNHEM LAZIO RZYM
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 0 1 rozegrane 0 1 1
0 0 0 wygrane 0 1 1
0 0 0 remisy 0 0 0
1 0 1 porażki 0 0 0
2 0 2 bramki zdobyte 0 3 3
3 0 3 bramki stracone 0 2 2
2.00 0.00 2.00 śr. bramek zdob. 0.00 3.00 3.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Matavz Tim 1
2 Linssen Brian 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Murgia Alessandro 1
2 Parolo Marco 1
3 Immobile Ciro 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 3:1 3
3 FC Astana 1 0 0 1 1:3 0
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 1 1 0 0 3:1 3
2 Young Boys Berno 1 0 1 0 1:1 1
3 FK Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:1 1
4 Skenderbeu Korce 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 1 1 0 0 2:1 3
2 İstanbul Başakşehir 1 0 1 0 0:0 1
3 Łudogorec Razgrad 1 0 1 0 0:0 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 1 1 0 0 5:1 3
2 AEK Ateny 1 1 0 0 2:1 3
3 Austria Wiedeń 1 0 0 1 1:5 0
4 HNK Rijeka 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 1 1 0 0 3:0 3
2 Apollon Limassol 1 0 1 0 1:1 1
3 Olympique Lyon 1 0 1 0 1:1 1
4 Everton FC 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Kopenhaga 1 0 1 0 0:0 1
2 Fastav Zlín 1 0 1 0 0:0 1
3 Lokomotiv Moskwa 1 0 1 0 0:0 1
4 Sheriff Tiraspol 1 0 1 0 0:0 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Beer Szewa 1 1 0 0 2:1 3
2 FCSB 1 1 0 0 3:0 3
3 FC Lugano 1 0 0 1 1:2 0
4 Viktoria Pilzno 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 1 1 0 0 3:1 3
2 BATE Borysów 1 0 1 0 1:1 1
3 Crvena Zvezda 1 0 1 0 1:1 1
4 1. FC Koln 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Marsylia 1 1 0 0 1:0 3
2 Red Bull Salzburg 1 0 1 0 1:1 1
3 Vitoria Guimaraes 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 1 1 0 0 2:0 3
2 Athletic Bilbao 1 0 1 0 0:0 1
3 Hertha Berlin 1 0 1 0 0:0 1
4 Zoria Ługańsk 1 0 0 1 0:2 0
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 1 1 0 0 3:2 3
2 OGC Nice 1 1 0 0 5:1 3
3 Vitesse Arnhem 1 0 0 1 2:3 0
4 Zulte Waregem 1 0 0 1 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Sociedad 1 1 0 0 4:0 3
2 Zenit Petersburg 1 1 0 0 5:0 3
3 Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:4 0
4 FK Wardar Skopje 1 0 0 1 0:5 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Silva Andre AC Milan 3 1
2 Budescu Constantin FCSB 2 1
3 Pléa Alassane OGC Nice 2 1
4 Llorente Diego Real Sociedad 2 1
5 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 2 1
6 Masiello Andrea Atalanta 1 1
7 Ivanović Branislav Zenit Petersburg 1 1
8 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 1 1
9 Jankovic Marko FK Partizan Belgrad 1 1
10 Matavz Tim Vitesse Arnhem 1 1
11 Sardinero Adrián Apollon Limassol 1 1
12 Bellerín Hector Arsenal Londyn 1 1
13 Moraes Junior Dynamo Kijów 1 1
14 Mbokani D. Dynamo Kijów 1 1
15 Rami Adil Olympique Marsylia 1 1
16 Dzyuba Artem Zenit Petersburg 1 1
17 Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1
18 Calhanoglu Hakan AC Milan 1 1
19 Murgia Alessandro Lazio Rzym 1 1
20 Gero Alhaji Oestersunds FK 1 1
21 Dante OGC Nice 1 1
22 Sousa Dyego Sporting Braga 1 1
23 Teixeira Joao Sporting Braga 1 1
24 Fernandez Jesus AC Milan 1 1
25 Radonjic Nemanja Crvena zvezda Belgrad 1 1
26 Sydorchuk Sergii Dynamo Kijów 1 1
27 Logvinenko Yuri FC Astana 1 1
28 Einbinder Dan Hapoel Beer Szewa 1 1
29 Parolo Marco Lazio Rzym 1 1
30 Gomez Alejandro Atalanta 1 1
31 Balotelli Mario OGC Nice 1 1
32 Linssen Brian Vitesse Arnhem 1 1
33 Alibec Denis FCSB 1 1
34 Kolasinac Sead Arsenal Londyn 1 1
35 Pedrao Vitoria Guimaraes 1 1
36 Cheryshev Denis Villarreal CF 1 1
37 Josip Elez HNK Rijeka 1 1
38 Wagner Sandro TSG 1899 Hoffenheim 1 1
39 Immobile Ciro Lazio Rzym 1 1
40 Sánchez Alexis Arsenal Londyn 1 1
41 Signevich Nikolay BATE Borysów 1 1
42 Cristante Bryan Atalanta 1 1
43 Muzaka Gjergj Skenderbeu Korce 1 1
44 Tomáš Necid Slavia Praga 1 1
45 Sansone Nicola Villarreal CF 1 1
46 Tzedek Shir Hapoel Beer Szewa 1 1
47 Mantalos Petros AEK Ateny 1 1
48 Leya Iseka Aaron Zulte Waregem 1 1
49 Borkovic Alexandar Austria Wiedeń 1 1
50 Depay Memphis Olympique Lyon 1 1
51 Cordoba Jhon 1. FC Koln 1 1
52 Ghoddos Saman Oestersunds FK 1 1
53 Berisha Valon Red Bull Salzburg 1 1
54 Bakambu Cedric Villarreal CF 1 1
55 Zurutuza David Real Sociedad 1 1
56 L.Christodoulopoulos AEK Ateny 1 1
57 Fassnacht Christian Young Boys Berno 1 1