WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Liga Europy: losowanie ćwierćfinałów na żywo

Data:18.03.2016, godz. 12:00 GMT
Miejsce spotkania: Nyon
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
Liga Europy: losowanie ćwierćfinałów odbędzie się 18.03.2016 o godzinie 12:00 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Nyon. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 11 HD, Eurosport 1, BT Sport Europe, SuperSport 3 Africa, beIN Sports Australia, Canvas, SuperSport HD3 Africa, Arena Sport 1, ESPN no Brasil, Voyo Sport, Eurosport Denmark, Viasat Sport, beIN Sports 2, OTE Sport 1, Eurosport Spain, Esport3, Spo TV +, Astro SuperSport, EuroSport Deutschland, Viaplay Norway, Ten Action, Canal+ Sport, nSport+ , SuperSport 3, Viasat Fotboll / HD, TRT 3 Spor, Fox Deportes. Transmisja w internecie dostępna jest na: LeTV, beIN SPORTS CONNECT Canada, FOX Play Latin America. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Liga Europy: losowanie ćwierćfinałów - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Chiny LeTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Liga Europy: losowanie ćwierćfinałów - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BT Sport Europe ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Angola SuperSport 3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia Canvas ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Benin SuperSport HD3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria Voyo Sport
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Eurosport Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Finlandia Viasat Sport
Francja beIN Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Eurosport Spain ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Esport3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Korea Południowa Spo TV + ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Malezja Astro SuperSport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy EuroSport Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nigeria SuperSport 3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Norwegia Viaplay Norway
Pakistan Ten Action ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
nSport+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Południowej Afryki SuperSport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwecja Viasat Fotboll / HD
Tunezja beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja TRT 3 Spor ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 3:1 3
3 FC Astana 1 0 0 1 1:3 0
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 1 1 0 0 3:1 3
2 Young Boys Berno 1 0 1 0 1:1 1
3 FK Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:1 1
4 Skenderbeu Korce 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 1 1 0 0 2:1 3
2 İstanbul Başakşehir 1 0 1 0 0:0 1
3 Łudogorec Razgrad 1 0 1 0 0:0 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 1 1 0 0 5:1 3
2 AEK Ateny 1 1 0 0 2:1 3
3 Austria Wiedeń 1 0 0 1 1:5 0
4 HNK Rijeka 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 1 1 0 0 3:0 3
2 Apollon Limassol 1 0 1 0 1:1 1
3 Olympique Lyon 1 0 1 0 1:1 1
4 Everton FC 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Kopenhaga 1 0 1 0 0:0 1
2 Fastav Zlín 1 0 1 0 0:0 1
3 Lokomotiv Moskwa 1 0 1 0 0:0 1
4 Sheriff Tiraspol 1 0 1 0 0:0 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Beer Szewa 1 1 0 0 2:1 3
2 FCSB 1 1 0 0 3:0 3
3 FC Lugano 1 0 0 1 1:2 0
4 Viktoria Pilzno 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 1 1 0 0 3:1 3
2 BATE Borysów 1 0 1 0 1:1 1
3 Crvena Zvezda 1 0 1 0 1:1 1
4 1. FC Koln 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Marsylia 1 1 0 0 1:0 3
2 Red Bull Salzburg 1 0 1 0 1:1 1
3 Vitoria Guimaraes 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 1 1 0 0 2:0 3
2 Athletic Bilbao 1 0 1 0 0:0 1
3 Hertha Berlin 1 0 1 0 0:0 1
4 Zoria Ługańsk 1 0 0 1 0:2 0
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 1 1 0 0 3:2 3
2 OGC Nice 1 1 0 0 5:1 3
3 Vitesse Arnhem 1 0 0 1 2:3 0
4 Zulte Waregem 1 0 0 1 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Sociedad 1 1 0 0 4:0 3
2 Zenit Petersburg 1 1 0 0 5:0 3
3 Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:4 0
4 FK Wardar Skopje 1 0 0 1 0:5 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Silva Andre AC Milan 3 1
2 Budescu Constantin FCSB 2 1
3 Pléa Alassane OGC Nice 2 1
4 Llorente Diego Real Sociedad 2 1
5 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 2 1
6 Masiello Andrea Atalanta 1 1
7 Ivanović Branislav Zenit Petersburg 1 1
8 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 1 1
9 Jankovic Marko FK Partizan Belgrad 1 1
10 Matavz Tim Vitesse Arnhem 1 1
11 Sardinero Adrián Apollon Limassol 1 1
12 Bellerín Hector Arsenal Londyn 1 1
13 Moraes Junior Dynamo Kijów 1 1
14 Mbokani D. Dynamo Kijów 1 1
15 Rami Adil Olympique Marsylia 1 1
16 Dzyuba Artem Zenit Petersburg 1 1
17 Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1
18 Calhanoglu Hakan AC Milan 1 1
19 Murgia Alessandro Lazio Rzym 1 1
20 Gero Alhaji Oestersunds FK 1 1
21 Dante OGC Nice 1 1
22 Sousa Dyego Sporting Braga 1 1
23 Teixeira Joao Sporting Braga 1 1
24 Fernandez Jesus AC Milan 1 1
25 Radonjic Nemanja Crvena zvezda Belgrad 1 1
26 Sydorchuk Sergii Dynamo Kijów 1 1
27 Logvinenko Yuri FC Astana 1 1
28 Einbinder Dan Hapoel Beer Szewa 1 1
29 Parolo Marco Lazio Rzym 1 1
30 Gomez Alejandro Atalanta 1 1
31 Balotelli Mario OGC Nice 1 1
32 Linssen Brian Vitesse Arnhem 1 1
33 Alibec Denis FCSB 1 1
34 Kolasinac Sead Arsenal Londyn 1 1
35 Pedrao Vitoria Guimaraes 1 1
36 Cheryshev Denis Villarreal CF 1 1
37 Josip Elez HNK Rijeka 1 1
38 Wagner Sandro TSG 1899 Hoffenheim 1 1
39 Immobile Ciro Lazio Rzym 1 1
40 Sánchez Alexis Arsenal Londyn 1 1
41 Signevich Nikolay BATE Borysów 1 1
42 Cristante Bryan Atalanta 1 1
43 Muzaka Gjergj Skenderbeu Korce 1 1
44 Tomáš Necid Slavia Praga 1 1
45 Sansone Nicola Villarreal CF 1 1
46 Tzedek Shir Hapoel Beer Szewa 1 1
47 Mantalos Petros AEK Ateny 1 1
48 Leya Iseka Aaron Zulte Waregem 1 1
49 Borkovic Alexandar Austria Wiedeń 1 1
50 Depay Memphis Olympique Lyon 1 1
51 Cordoba Jhon 1. FC Koln 1 1
52 Ghoddos Saman Oestersunds FK 1 1
53 Berisha Valon Red Bull Salzburg 1 1
54 Bakambu Cedric Villarreal CF 1 1
55 Zurutuza David Real Sociedad 1 1
56 L.Christodoulopoulos AEK Ateny 1 1
57 Fassnacht Christian Young Boys Berno 1 1