WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Fenerbahçe SK - Lokomotiw Moskwa na żywo

Data:16.02.2016, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Sükrü Saracoğlu
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Fenerbahçe SK
Lokomotiw Moskwa
razem głosów:
Mecz pomiędzy Fenerbahçe SK a Lokomotiw Moskwa odbędzie się 16.02.2016 o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Sükrü Saracoğlu. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport Europe, beIN Sports 2, SuperSport 3 Africa, NTV+ Football, TRT 1, Sky Calcio 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: Klik SPORT, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Fenerbahçe SK - Lokomotiw Moskwa - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Statystyki drużyn

FENERBAHÇE STAMBUŁ LOKOMOTIV MOSKWA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
:
(:)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 4 2 2 0 7:3 8
2 FC Astana 4 2 1 1 7:4 7
3 Slavia Praga 4 1 2 1 4:5 5
4 Maccabi Tel Aviv 4 0 1 3 0:6 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 4 3 1 0 9:5 10
2 FK Partizan Belgrad 4 1 2 1 5:4 5
3 Young Boys Berno 4 0 3 1 4:5 3
4 Skenderbeu Korce 4 0 2 2 2:6 2
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Łudogorec Razgrad 4 2 2 0 5:2 8
2 Sporting Braga 4 2 1 1 5:5 7
3 TSG 1899 Hoffenheim 4 1 1 2 6:6 4
4 İstanbul Başakşehir 4 0 2 2 3:6 2
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 4 2 2 0 8:3 8
2 AEK Ateny 4 1 3 0 4:3 6
3 Austria Wiedeń 4 1 1 2 8:11 4
4 HNK Rijeka 4 1 0 3 7:10 3
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Lyon 4 2 2 0 7:3 8
2 Atalanta Bergamo 4 2 2 0 8:3 8
3 Apollon Limassol 4 0 3 1 5:7 3
4 Everton FC 4 0 1 3 3:10 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sheriff Tiraspol 4 1 3 0 3:2 6
2 FC Kopenhaga 4 1 3 0 4:1 6
3 Lokomotiv Moskwa 4 1 2 1 5:3 5
4 Fastav Zlín 4 0 2 2 1:7 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 4 3 1 0 8:3 10
2 Viktoria Pilzno 4 2 0 2 9:8 6
3 Hapoel Beer Szewa 4 1 1 2 5:7 4
4 FC Lugano 4 1 0 3 6:10 3
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 4 3 1 0 8:3 10
2 Crvena Zvezda 4 1 2 1 2:2 5
3 BATE Borysów 4 1 1 2 6:10 4
4 1. FC Koln 4 1 0 3 6:7 3
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 4 2 2 0 4:1 8
2 Olympique Marsylia 4 2 0 2 3:3 6
3 Konyaspor 4 1 1 2 2:4 4
4 Vitoria Guimaraes 4 1 1 2 4:5 4
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 4 2 1 1 5:3 7
2 Zoria Ługańsk 4 2 0 2 3:5 6
3 Athletic Bilbao 4 1 2 1 3:3 5
4 Hertha Berlin 4 1 1 2 3:3 4
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 4 4 0 0 9:3 12
2 OGC Nice 4 2 0 2 9:5 6
3 Zulte Waregem 4 1 1 2 4:8 4
4 Vitesse Arnhem 4 0 1 3 3:9 1
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 4 3 1 0 12:3 10
2 Real Sociedad 4 3 0 1 14:3 9
3 Rosenborg Trondheim 4 1 1 2 5:9 4
4 FK Wardar Skopje 4 0 0 4 1:17 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 4
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 5 4
3 Jose Willian Real Sociedad 4 4
4 Pléa Alassane OGC Nice 4 4
5 Silva Andre AC Milan 4 4
6 Assale Djapone R. Young Boys Berno 3 4
7 Budescu Constantin FCSB 3 4
8 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 4
9 Krmencik Michal Viktoria Pilzno 3 3
10 Llorente Diego Real Sociedad 3 3
11 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 3
12 Selke Davie Hertha BSC 3 2
13 Traore Bertrand Olympique Lyon 3 4
14 Twumasi Patrick FC Astana 3 4