WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Maccabi Tel Awiw - Dundalk FC na żywo

Data:08.12.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Winner Stadium
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Maccabi Tel Awiw
Dundalk FC
razem głosów:
Mecz pomiędzy Maccabi Tel Awiw a Dundalk FC odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Winner Stadium. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport ESPN, eir Sport 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, Sky Go Deutschland, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Maccabi Tel Awiw - Dundalk FC - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BT Sport ESPN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport ESPN
eir Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-12-08 18:00 Koniec UEF Maccabi Tel Aviv 2 : 1 Dundalk FC
2016-09-29 19:05 Koniec UEF Dundalk FC 1 : 0 Maccabi Tel Aviv

Ostatnie mecze

2017-09-18 18:00 Koniec LIG Maccabi Netanya
3 : 2
2017-09-14 17:00 Koniec UEF Slavia Praga
0 : 1
2017-09-09 15:00 Koniec LIG Bnei Sakhnin
2 : 0
2017-08-27 17:10 Koniec LIG Hapoel Kiryat Shmona
2 : 1
2017-08-24 17:00 Koniec UEF Rheindorf Altach
2 : 2
2017-08-20 18:00 Koniec LIG Beitar Jerusalem
0 : 3
2017-08-17 18:30 Koniec UEF Rheindorf Altach
1 : 0
2017-08-12 16:00 Koniec TOT Hapoel Ra'anana
2 : 1
2017-08-09 18:00 Koniec TOT Maccabi Petah Tikva
3 : 0
2017-08-06 16:00 Koniec TOT Maccabi Netanya
0 : 0
DUNDALK FC
2017-09-22 18:45 Koniec PRE Drogheda United 3 : 0
2017-09-16 14:00 Koniec ILC Shamrock Rovers 3 : 0
2017-09-08 18:45 Koniec FAI Drogheda United 4 : 0
2017-09-01 18:45 Koniec PRE St Patrick's 6 : 0
2017-08-26 15:00 Koniec FAI Crumlin United (IRE) 3 : 1
2017-08-20 13:30 Koniec PRE Derry City 4 : 0
2017-08-13 17:30 Koniec FAI Derry City 4 : 0
2017-08-07 15:00 Koniec ILC Galway United 3 : 0
2017-08-04 18:45 Koniec PRE Limerick 3 : 0
2017-07-29 18:45 Koniec PRE Sligo Rovers 1 : 1

Statystyki drużyn

MACCABI TEL AVIV DUNDALK FC
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 1 2 wygrane 1 0 1
1 0 1 remisy 0 1 1
1 2 3 porażki 2 2 4
5 2 7 bramki zdobyte 2 3 5
5 4 9 bramki stracone 3 5 8
1.67 0.67 1.17 śr. bramek zdob. 0.67 1.00 0.83

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Medunjanin Haris 2
2 Golasa Eyal 1
3 Kjartansson Vidar 1
4 Tal Ben Haim 1
5 Micha Dor 1
DUNDALK FC
Lp. Strzelcy Bramki
1 Kilduff Ciaran 2
2 Benson Robbie 1
3 Horgan Daryl 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
2 : 1
(2:1)
DUNDALK FC
DUNDALK FC
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 3:1 3
3 FC Astana 1 0 0 1 1:3 0
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 1 1 0 0 3:1 3
2 Young Boys Berno 1 0 1 0 1:1 1
3 FK Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:1 1
4 Skenderbeu Korce 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 1 1 0 0 2:1 3
2 İstanbul Başakşehir 1 0 1 0 0:0 1
3 Łudogorec Razgrad 1 0 1 0 0:0 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 1 1 0 0 5:1 3
2 AEK Ateny 1 1 0 0 2:1 3
3 Austria Wiedeń 1 0 0 1 1:5 0
4 HNK Rijeka 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 1 1 0 0 3:0 3
2 Apollon Limassol 1 0 1 0 1:1 1
3 Olympique Lyon 1 0 1 0 1:1 1
4 Everton FC 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Kopenhaga 1 0 1 0 0:0 1
2 Fastav Zlín 1 0 1 0 0:0 1
3 Lokomotiv Moskwa 1 0 1 0 0:0 1
4 Sheriff Tiraspol 1 0 1 0 0:0 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Beer Szewa 1 1 0 0 2:1 3
2 FCSB 1 1 0 0 3:0 3
3 FC Lugano 1 0 0 1 1:2 0
4 Viktoria Pilzno 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 1 1 0 0 3:1 3
2 BATE Borysów 1 0 1 0 1:1 1
3 Crvena Zvezda 1 0 1 0 1:1 1
4 1. FC Koln 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Marsylia 1 1 0 0 1:0 3
2 Red Bull Salzburg 1 0 1 0 1:1 1
3 Vitoria Guimaraes 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 1 1 0 0 2:0 3
2 Athletic Bilbao 1 0 1 0 0:0 1
3 Hertha Berlin 1 0 1 0 0:0 1
4 Zoria Ługańsk 1 0 0 1 0:2 0
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 1 1 0 0 3:2 3
2 OGC Nice 1 1 0 0 5:1 3
3 Vitesse Arnhem 1 0 0 1 2:3 0
4 Zulte Waregem 1 0 0 1 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Sociedad 1 1 0 0 4:0 3
2 Zenit Petersburg 1 1 0 0 5:0 3
3 Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:4 0
4 FK Wardar Skopje 1 0 0 1 0:5 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Silva Andre AC Milan 3 1
2 Budescu Constantin FCSB 2 1
3 Pléa Alassane OGC Nice 2 1
4 Llorente Diego Real Sociedad 2 1
5 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 2 1
6 Masiello Andrea Atalanta 1 1
7 Ivanović Branislav Zenit Petersburg 1 1
8 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 1 1
9 Jankovic Marko FK Partizan Belgrad 1 1
10 Matavz Tim Vitesse Arnhem 1 1
11 Sardinero Adrián Apollon Limassol 1 1
12 Bellerín Hector Arsenal Londyn 1 1
13 Moraes Junior Dynamo Kijów 1 1
14 Mbokani D. Dynamo Kijów 1 1
15 Rami Adil Olympique Marsylia 1 1
16 Dzyuba Artem Zenit Petersburg 1 1
17 Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1
18 Calhanoglu Hakan AC Milan 1 1
19 Murgia Alessandro Lazio Rzym 1 1
20 Gero Alhaji Oestersunds FK 1 1
21 Dante OGC Nice 1 1
22 Sousa Dyego Sporting Braga 1 1
23 Teixeira Joao Sporting Braga 1 1
24 Fernandez Jesus AC Milan 1 1
25 Radonjic Nemanja Crvena zvezda Belgrad 1 1
26 Sydorchuk Sergii Dynamo Kijów 1 1
27 Logvinenko Yuri FC Astana 1 1
28 Einbinder Dan Hapoel Beer Szewa 1 1
29 Parolo Marco Lazio Rzym 1 1
30 Gomez Alejandro Atalanta 1 1
31 Balotelli Mario OGC Nice 1 1
32 Linssen Brian Vitesse Arnhem 1 1
33 Alibec Denis FCSB 1 1
34 Kolasinac Sead Arsenal Londyn 1 1
35 Pedrao Vitoria Guimaraes 1 1
36 Cheryshev Denis Villarreal CF 1 1
37 Josip Elez HNK Rijeka 1 1
38 Wagner Sandro TSG 1899 Hoffenheim 1 1
39 Immobile Ciro Lazio Rzym 1 1
40 Sánchez Alexis Arsenal Londyn 1 1
41 Signevich Nikolay BATE Borysów 1 1
42 Cristante Bryan Atalanta 1 1
43 Muzaka Gjergj Skenderbeu Korce 1 1
44 Tomáš Necid Slavia Praga 1 1
45 Sansone Nicola Villarreal CF 1 1
46 Tzedek Shir Hapoel Beer Szewa 1 1
47 Mantalos Petros AEK Ateny 1 1
48 Leya Iseka Aaron Zulte Waregem 1 1
49 Borkovic Alexandar Austria Wiedeń 1 1
50 Depay Memphis Olympique Lyon 1 1
51 Cordoba Jhon 1. FC Koln 1 1
52 Ghoddos Saman Oestersunds FK 1 1
53 Berisha Valon Red Bull Salzburg 1 1
54 Bakambu Cedric Villarreal CF 1 1
55 Zurutuza David Real Sociedad 1 1
56 L.Christodoulopoulos AEK Ateny 1 1
57 Fassnacht Christian Young Boys Berno 1 1