WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Slavia Praga - Maccabi Tel Awiw na żywo

Data:14.09.2017, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Eden Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Slavia Praga
Maccabi Tel Awiw
razem głosów:
Mecz pomiędzy Slavia Praga a Maccabi Tel Awiw odbędzie się 14.09.2017 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Eden Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Sky Sport 1/HD, Nova Sport, BT Sport Extra, TSN2, ESPN Play Latin America, FOX Soccer Match Pass, ESPN3. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, ESPN Play Argentina, beIN SPORTS Connect S.P., Movistar+, TSN GO, ESPN Play Latin America, Watch ESPN. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-09-14 17:00 Koniec UEF Slavia Praga 1 : 0 Maccabi Tel Aviv

Ostatnie mecze

SLAVIA PRAGA
2017-09-23 15:00 Koniec HET Fastav Zlín
1 : 1
2017-09-20 16:30 Koniec MOL Fotbal Trinec
5 : 1
2017-09-17 16:00 Koniec HET Sparta Praga
2 : 0
2017-09-14 17:00 Koniec UEF Maccabi Tel Aviv
1 : 0
2017-09-09 16:00 Koniec HET Sigma Olomouc
1 : 1
2017-08-27 14:30 Koniec HET Mladá Boleslav
4 : 0
2017-08-23 18:45 Koniec CHA APOEL Nikozja
0 : 0
2017-08-19 16:00 Koniec HET Bohemians 1905
0 : 0
2017-08-15 18:45 Koniec CHA APOEL Nikozja
0 : 2
2017-08-11 16:00 Koniec HET Vysočina Jihlava
2 : 0
2017-09-24 18:00 Koniec LIG Maccabi Haifa 0 : 0
2017-09-18 18:00 Koniec LIG Maccabi Netanya 3 : 2
2017-09-14 17:00 Koniec UEF Slavia Praga 0 : 1
2017-09-09 15:00 Koniec LIG Bnei Sakhnin 2 : 0
2017-08-27 17:10 Koniec LIG Hapoel Kiryat Shmona 2 : 1
2017-08-24 17:00 Koniec UEF Rheindorf Altach 2 : 2
2017-08-20 18:00 Koniec LIG Beitar Jerusalem 0 : 3
2017-08-17 18:30 Koniec UEF Rheindorf Altach 1 : 0
2017-08-12 16:00 Koniec TOT Hapoel Ra'anana 2 : 1
2017-08-09 18:00 Koniec TOT Maccabi Petah Tikva 3 : 0

Statystyki drużyn

SLAVIA PRAGA MACCABI TEL AVIV
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 0 1 rozegrane 0 1 1
1 0 1 wygrane 0 0 0
0 0 0 remisy 0 0 0
0 0 0 porażki 0 1 1
1 0 1 bramki zdobyte 0 0 0
0 0 0 bramki stracone 0 1 1
1.00 0.00 1.00 śr. bramek zdob. 0.00 0.00 0.00

Statystyki strzelców

SLAVIA PRAGA
Lp. Strzelcy Bramki
1 Tomáš Necid 1
Lp. Strzelcy Bramki

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
SLAVIA PRAGA
SLAVIA PRAGA
1 : 0
(1:0)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 3:1 3
3 FC Astana 1 0 0 1 1:3 0
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 1 1 0 0 3:1 3
2 Young Boys Berno 1 0 1 0 1:1 1
3 FK Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:1 1
4 Skenderbeu Korce 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 1 1 0 0 2:1 3
2 İstanbul Başakşehir 1 0 1 0 0:0 1
3 Łudogorec Razgrad 1 0 1 0 0:0 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 1 1 0 0 5:1 3
2 AEK Ateny 1 1 0 0 2:1 3
3 Austria Wiedeń 1 0 0 1 1:5 0
4 HNK Rijeka 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 1 1 0 0 3:0 3
2 Apollon Limassol 1 0 1 0 1:1 1
3 Olympique Lyon 1 0 1 0 1:1 1
4 Everton FC 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Kopenhaga 1 0 1 0 0:0 1
2 Fastav Zlín 1 0 1 0 0:0 1
3 Lokomotiv Moskwa 1 0 1 0 0:0 1
4 Sheriff Tiraspol 1 0 1 0 0:0 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Beer Szewa 1 1 0 0 2:1 3
2 FCSB 1 1 0 0 3:0 3
3 FC Lugano 1 0 0 1 1:2 0
4 Viktoria Pilzno 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 1 1 0 0 3:1 3
2 BATE Borysów 1 0 1 0 1:1 1
3 Crvena Zvezda 1 0 1 0 1:1 1
4 1. FC Koln 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Marsylia 1 1 0 0 1:0 3
2 Red Bull Salzburg 1 0 1 0 1:1 1
3 Vitoria Guimaraes 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 1 1 0 0 2:0 3
2 Athletic Bilbao 1 0 1 0 0:0 1
3 Hertha Berlin 1 0 1 0 0:0 1
4 Zoria Ługańsk 1 0 0 1 0:2 0
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 1 1 0 0 3:2 3
2 OGC Nice 1 1 0 0 5:1 3
3 Vitesse Arnhem 1 0 0 1 2:3 0
4 Zulte Waregem 1 0 0 1 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Sociedad 1 1 0 0 4:0 3
2 Zenit Petersburg 1 1 0 0 5:0 3
3 Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:4 0
4 FK Wardar Skopje 1 0 0 1 0:5 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Silva Andre AC Milan 3 1
2 Budescu Constantin FCSB 2 1
3 Pléa Alassane OGC Nice 2 1
4 Llorente Diego Real Sociedad 2 1
5 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 2 1
6 Masiello Andrea Atalanta 1 1
7 Ivanović Branislav Zenit Petersburg 1 1
8 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 1 1
9 Jankovic Marko FK Partizan Belgrad 1 1
10 Matavz Tim Vitesse Arnhem 1 1
11 Sardinero Adrián Apollon Limassol 1 1
12 Bellerín Hector Arsenal Londyn 1 1
13 Moraes Junior Dynamo Kijów 1 1
14 Mbokani D. Dynamo Kijów 1 1
15 Rami Adil Olympique Marsylia 1 1
16 Dzyuba Artem Zenit Petersburg 1 1
17 Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1
18 Calhanoglu Hakan AC Milan 1 1
19 Murgia Alessandro Lazio Rzym 1 1
20 Gero Alhaji Oestersunds FK 1 1
21 Dante OGC Nice 1 1
22 Sousa Dyego Sporting Braga 1 1
23 Teixeira Joao Sporting Braga 1 1
24 Fernandez Jesus AC Milan 1 1
25 Radonjic Nemanja Crvena zvezda Belgrad 1 1
26 Sydorchuk Sergii Dynamo Kijów 1 1
27 Logvinenko Yuri FC Astana 1 1
28 Einbinder Dan Hapoel Beer Szewa 1 1
29 Parolo Marco Lazio Rzym 1 1
30 Gomez Alejandro Atalanta 1 1
31 Balotelli Mario OGC Nice 1 1
32 Linssen Brian Vitesse Arnhem 1 1
33 Alibec Denis FCSB 1 1
34 Kolasinac Sead Arsenal Londyn 1 1
35 Pedrao Vitoria Guimaraes 1 1
36 Cheryshev Denis Villarreal CF 1 1
37 Josip Elez HNK Rijeka 1 1
38 Wagner Sandro TSG 1899 Hoffenheim 1 1
39 Immobile Ciro Lazio Rzym 1 1
40 Sánchez Alexis Arsenal Londyn 1 1
41 Signevich Nikolay BATE Borysów 1 1
42 Cristante Bryan Atalanta 1 1
43 Muzaka Gjergj Skenderbeu Korce 1 1
44 Tomáš Necid Slavia Praga 1 1
45 Sansone Nicola Villarreal CF 1 1
46 Tzedek Shir Hapoel Beer Szewa 1 1
47 Mantalos Petros AEK Ateny 1 1
48 Leya Iseka Aaron Zulte Waregem 1 1
49 Borkovic Alexandar Austria Wiedeń 1 1
50 Depay Memphis Olympique Lyon 1 1
51 Cordoba Jhon 1. FC Koln 1 1
52 Ghoddos Saman Oestersunds FK 1 1
53 Berisha Valon Red Bull Salzburg 1 1
54 Bakambu Cedric Villarreal CF 1 1
55 Zurutuza David Real Sociedad 1 1
56 L.Christodoulopoulos AEK Ateny 1 1
57 Fassnacht Christian Young Boys Berno 1 1