WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Manchester United - Feyenoord Rotterdam na żywo

Data:24.11.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Old Trafford
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Manchester United
Feyenoord Rotterdam
razem głosów:
Mecz pomiędzy Manchester United a Feyenoord Rotterdam odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Old Trafford. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Digitalb, beIN Sports Arabia 11 HD, BT Sport 4K UHD, BT Sport 2 , SuperSport 3 Africa, Idman TV, Play Sports 1, HRT 2, ESPN Brasil, BNT 1, MUTV Online, ESPN Cono Norte, Cytavision Sports 2, 6'eren, beIN Sports 2, OTE Sport 2, Fox Sports 2, RTL 7, TSN4, beIN Sports Arabia 1 HD, ESPN Mexico, MAX Norge, Canal+ Sport, Sport TV1, Match TV Game, Dolce Sport 2, RTS 1, STV2 Dvojka, Sky Calcio 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, ESPN Play Argentina, beIN Sports Connect Australia, Sky Go Deutschland, NTV+ Sport Online, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA, Watch ESPN, OLL.tv, beIN SPORTS CONNECT Arabia. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 20:05 Koniec UEF Manchester United 4 : 0 Feyenoord Rotterdam
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Feyenoord Rotterdam 1 : 0 Manchester United

Ostatnie mecze

2017-09-20 19:00 Koniec EFL Burton Albion
4 : 1
2017-09-17 15:00 Koniec PRE Everton FC
4 : 0
2017-09-12 18:45 Koniec UEF FC Basel 1893
3 : 0
2017-09-09 16:30 Koniec PRE Stoke City
2 : 2
2017-08-26 16:30 Koniec PRE Leicester City
2 : 0
2017-08-19 11:30 Koniec PRE Swansea City
4 : 0
2017-08-13 15:00 Koniec PRE West Ham United
4 : 0
2017-08-08 18:45 Koniec UEF Real Madryt
1 : 2
2017-08-02 18:45 Koniec CLF Sampdoria Genua
2 : 1
2017-07-30 17:00 Koniec CLF Valerenga
3 : 0
2017-09-20 18:45 Koniec KNV ADO Den Haag 2 : 0
2017-09-17 14:45 Koniec ERE PSV Eindhoven 0 : 1
2017-09-13 18:45 Koniec UEF Manchester City 0 : 4
2017-09-09 16:30 Koniec ERE Heracles Almelo 4 : 2
2017-08-27 10:30 Koniec ERE Willem II Tilburg 5 : 0
2017-08-20 10:30 Koniec ERE Excelsior Rotterdam 1 : 0
2017-08-13 12:30 Koniec ERE Twente Enschede 2 : 1
2017-08-05 16:00 Koniec SUP Vitesse Arnhem 1 : 1
2017-07-29 12:30 Koniec CLF Real Sociedad 1 : 0
2017-07-22 15:00 Koniec CLF SC Freiburg 0 : 1

Statystyki drużyn

MANCHESTER UNITED FEYENOORD ROTTERDAM
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 1 4 wygrane 2 0 2
0 0 0 remisy 0 1 1
0 2 2 porażki 1 2 3
9 3 12 bramki zdobyte 2 1 3
1 3 4 bramki stracone 1 6 7
3.00 1.00 2.00 śr. bramek zdob. 0.67 0.33 0.50

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Mkhitaryan Henrikh 6
2 Ibrahimovic Zlatan 5
3 Pogba Paul 3
4 Lingard Jesse 2
5 Mata Juan 2
Lp. Strzelcy Bramki
1 Jørgensen Nicolai 2
2 Vilhena Tonny 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 3:1 3
3 FC Astana 1 0 0 1 1:3 0
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 1 1 0 0 3:1 3
2 Young Boys Berno 1 0 1 0 1:1 1
3 FK Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:1 1
4 Skenderbeu Korce 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 1 1 0 0 2:1 3
2 İstanbul Başakşehir 1 0 1 0 0:0 1
3 Łudogorec Razgrad 1 0 1 0 0:0 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 1 1 0 0 5:1 3
2 AEK Ateny 1 1 0 0 2:1 3
3 Austria Wiedeń 1 0 0 1 1:5 0
4 HNK Rijeka 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 1 1 0 0 3:0 3
2 Apollon Limassol 1 0 1 0 1:1 1
3 Olympique Lyon 1 0 1 0 1:1 1
4 Everton FC 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Kopenhaga 1 0 1 0 0:0 1
2 Fastav Zlín 1 0 1 0 0:0 1
3 Lokomotiv Moskwa 1 0 1 0 0:0 1
4 Sheriff Tiraspol 1 0 1 0 0:0 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Beer Szewa 1 1 0 0 2:1 3
2 FCSB 1 1 0 0 3:0 3
3 FC Lugano 1 0 0 1 1:2 0
4 Viktoria Pilzno 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 1 1 0 0 3:1 3
2 BATE Borysów 1 0 1 0 1:1 1
3 Crvena Zvezda 1 0 1 0 1:1 1
4 1. FC Koln 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Marsylia 1 1 0 0 1:0 3
2 Red Bull Salzburg 1 0 1 0 1:1 1
3 Vitoria Guimaraes 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 1 1 0 0 2:0 3
2 Athletic Bilbao 1 0 1 0 0:0 1
3 Hertha Berlin 1 0 1 0 0:0 1
4 Zoria Ługańsk 1 0 0 1 0:2 0
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 1 1 0 0 3:2 3
2 OGC Nice 1 1 0 0 5:1 3
3 Vitesse Arnhem 1 0 0 1 2:3 0
4 Zulte Waregem 1 0 0 1 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Sociedad 1 1 0 0 4:0 3
2 Zenit Petersburg 1 1 0 0 5:0 3
3 Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:4 0
4 FK Wardar Skopje 1 0 0 1 0:5 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Silva Andre AC Milan 3 1
2 Budescu Constantin FCSB 2 1
3 Pléa Alassane OGC Nice 2 1
4 Llorente Diego Real Sociedad 2 1
5 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 2 1
6 Masiello Andrea Atalanta 1 1
7 Ivanović Branislav Zenit Petersburg 1 1
8 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 1 1
9 Jankovic Marko FK Partizan Belgrad 1 1
10 Matavz Tim Vitesse Arnhem 1 1
11 Sardinero Adrián Apollon Limassol 1 1
12 Bellerín Hector Arsenal Londyn 1 1
13 Moraes Junior Dynamo Kijów 1 1
14 Mbokani D. Dynamo Kijów 1 1
15 Rami Adil Olympique Marsylia 1 1
16 Dzyuba Artem Zenit Petersburg 1 1
17 Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1
18 Calhanoglu Hakan AC Milan 1 1
19 Murgia Alessandro Lazio Rzym 1 1
20 Gero Alhaji Oestersunds FK 1 1
21 Dante OGC Nice 1 1
22 Sousa Dyego Sporting Braga 1 1
23 Teixeira Joao Sporting Braga 1 1
24 Fernandez Jesus AC Milan 1 1
25 Radonjic Nemanja Crvena zvezda Belgrad 1 1
26 Sydorchuk Sergii Dynamo Kijów 1 1
27 Logvinenko Yuri FC Astana 1 1
28 Einbinder Dan Hapoel Beer Szewa 1 1
29 Parolo Marco Lazio Rzym 1 1
30 Gomez Alejandro Atalanta 1 1
31 Balotelli Mario OGC Nice 1 1
32 Linssen Brian Vitesse Arnhem 1 1
33 Alibec Denis FCSB 1 1
34 Kolasinac Sead Arsenal Londyn 1 1
35 Pedrao Vitoria Guimaraes 1 1
36 Cheryshev Denis Villarreal CF 1 1
37 Josip Elez HNK Rijeka 1 1
38 Wagner Sandro TSG 1899 Hoffenheim 1 1
39 Immobile Ciro Lazio Rzym 1 1
40 Sánchez Alexis Arsenal Londyn 1 1
41 Signevich Nikolay BATE Borysów 1 1
42 Cristante Bryan Atalanta 1 1
43 Muzaka Gjergj Skenderbeu Korce 1 1
44 Tomáš Necid Slavia Praga 1 1
45 Sansone Nicola Villarreal CF 1 1
46 Tzedek Shir Hapoel Beer Szewa 1 1
47 Mantalos Petros AEK Ateny 1 1
48 Leya Iseka Aaron Zulte Waregem 1 1
49 Borkovic Alexandar Austria Wiedeń 1 1
50 Depay Memphis Olympique Lyon 1 1
51 Cordoba Jhon 1. FC Koln 1 1
52 Ghoddos Saman Oestersunds FK 1 1
53 Berisha Valon Red Bull Salzburg 1 1
54 Bakambu Cedric Villarreal CF 1 1
55 Zurutuza David Real Sociedad 1 1
56 L.Christodoulopoulos AEK Ateny 1 1
57 Fassnacht Christian Young Boys Berno 1 1