WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Manchester United - Feyenoord Rotterdam na żywo

Data:24.11.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Old Trafford
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Manchester United
Feyenoord Rotterdam
razem głosów:
Mecz pomiędzy Manchester United a Feyenoord Rotterdam odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Old Trafford. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Digitalb, beIN Sports Arabia 11 HD, BT Sport 4K UHD, BT Sport 2 , SuperSport 3 Africa, Idman TV, Play Sports 1, HRT 2, ESPN Brasil, BNT 1, MUTV Online, ESPN Cono Norte, Cytavision Sports 2, 6'eren, beIN Sports 2, OTE Sport 2, Fox Sports 2, RTL 7, TSN4, beIN Sports Arabia 1 HD, ESPN Mexico, MAX Norge, Canal+ Sport, Sport TV1, Match TV Game, Dolce Sport 2, RTS 1, STV2 Dvojka, Sky Calcio 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, ESPN Play Argentina, beIN Sports Connect Australia, Sky Go Deutschland, NTV+ Sport Online, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA, Watch ESPN, OLL.tv, beIN SPORTS CONNECT Arabia. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Statystyki drużyn

MANCHESTER UNITED FEYENOORD ROTTERDAM
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
:
(:)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 6 3 2 1 10:6 11
2 FC Astana 6 3 1 2 10:7 10
3 Slavia Praga 6 2 2 2 6:6 8
4 Maccabi Tel Aviv 6 1 1 4 1:8 4
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 6 4 1 1 15:9 13
2 FK Partizan Belgrad 6 2 2 2 8:9 8
3 Young Boys Berno 6 1 3 2 7:8 6
4 Skenderbeu Korce 6 1 2 3 6:10 5
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 6 3 1 2 9:8 10
2 Łudogorec Razgrad 6 2 3 1 7:5 9
3 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 7:8 8
4 TSG 1899 Hoffenheim 6 1 2 3 8:10 5
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 6 3 2 1 13:6 11
2 AEK Ateny 6 1 5 0 6:5 8
3 HNK Rijeka 6 2 1 3 11:12 7
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 9:16 5
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 6 4 2 0 14:4 14
2 Olympique Lyon 6 3 2 1 11:4 11
3 Everton FC 6 1 1 4 7:15 4
4 Apollon Limassol 6 0 3 3 5:14 3
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 6 3 2 1 9:4 11
2 FC Kopenhaga 6 2 3 1 7:3 9
3 Sheriff Tiraspol 6 2 3 1 4:4 9
4 Fastav Zlín 6 0 2 4 1:10 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Viktoria Pilzno 6 4 0 2 13:8 12
2 FCSB 6 3 1 2 9:7 10
3 FC Lugano 6 3 0 3 9:11 9
4 Hapoel Beer Szewa 6 1 1 4 5:10 4
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 6 4 1 1 14:4 13
2 Crvena Zvezda 6 2 3 1 3:2 9
3 1. FC Koln 6 2 0 4 7:8 6
4 BATE Borysów 6 1 2 3 6:16 5
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 6 3 3 0 7:1 12
2 Olympique Marsylia 6 2 2 2 4:4 8
3 Konyaspor 6 1 3 2 4:6 6
4 Vitoria Guimaraes 6 1 2 3 5:9 5
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Athletic Bilbao 6 3 2 1 8:5 11
2 Oestersunds FK 6 3 2 1 8:4 11
3 Zoria Ługańsk 6 2 0 4 3:9 6
4 Hertha Berlin 6 1 2 3 6:7 5
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 6 4 1 1 12:7 13
2 OGC Nice 6 3 0 3 12:7 9
3 Zulte Waregem 6 2 1 3 8:13 7
4 Vitesse Arnhem 6 1 2 3 5:10 5
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 6 5 1 0 17:5 16
2 Real Sociedad 6 4 0 2 16:6 12
3 Rosenborg Trondheim 6 1 2 3 6:11 5
4 FK Wardar Skopje 6 0 1 5 3:20 1
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Moraes Junior Dynamo Kijów 6 5
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 6 6
3 Silva Andre AC Milan 6 6
4 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 5 6
5 Jose Willian Real Sociedad 5 6
6 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 5
7 Assale Djapone R. Young Boys Berno 4 6
8 Balotelli Mario OGC Nice 4 5
9 Farfán Jefferson Lokomotiv Moskwa 4 6
10 Fransergio Sporting Braga 4 5
11 Pléa Alassane OGC Nice 4 6
12 Selke Davie Hertha BSC 4 3
13 Twumasi Patrick FC Astana 4 6