WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Olympiakos Pireus - BSC Young Boys na żywo

Data:24.11.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Stadio Georgios Karaiskáki
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Olympiakos Pireus
BSC Young Boys
razem głosów:
Mecz pomiędzy Olympiakos Pireus a BSC Young Boys odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadio Georgios Karaiskáki. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 7, SRF zwei, Arena Sport 4, beIN Sports MAX 5, OTE Sport 3, Sport TV2, RTS Deux, RTS Sport, RSI La 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Live Streaming, ESPN Play Argentina, Dplay Denmark, TSN GO, Sky Go Deutschland , Radio Gelb-Schwarz, TeleClub Sport Live. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 20:05 Koniec UEF Olympiakos Pireus 1 : 1 Young Boys Berno
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Young Boys Berno 0 : 1 Olympiakos Pireus

Ostatnie mecze

2017-11-18 17:30 Koniec SUP Levadiakos
2 : 1
2017-11-05 13:00 Koniec SUP Platanias
5 : 1
2017-10-31 19:45 Koniec UEF FC Barcelona
0 : 0
2017-10-28 16:30 Koniec SUP Panathinaikos Ateny
0 : 1
2017-10-25 12:00 Koniec GRE Acharnaikos
3 : 0
2017-10-22 17:30 Koniec SUP PAOK Saloniki
1 : 0
2017-10-18 18:45 Koniec UEF FC Barcelona
1 : 3
2017-10-14 17:30 Koniec SUP Panionios
4 : 3
2017-10-01 13:00 Koniec SUP Atromitos
0 : 1
2017-09-27 18:45 Koniec UEF Juventus Turyn
0 : 2
YOUNG BOYS BERNO
2017-11-19 15:00 Koniec SUP FC Zurych 2 : 1
2017-11-05 15:00 Koniec SUP FC Basel 1893 1 : 1
2017-11-02 18:00 Koniec UEF Dynamo Kijów 0 : 1
2017-10-29 15:00 Koniec SUP Sion 5 : 1
2017-10-25 17:30 Koniec SCH Munsingen 3 : 0
2017-10-22 14:00 Koniec SUP Luzern 1 : 0
2017-10-19 19:05 Koniec UEF Dynamo Kijów 2 : 2
2017-10-14 17:00 Koniec SUP Lausanne-Sport 1 : 2
2017-10-01 14:00 Koniec SUP St. Gallen 6 : 1
2017-09-28 19:05 Koniec UEF Skenderbeu Korce 1 : 1

Statystyki drużyn

OLYMPIAKOS PIREUS YOUNG BOYS BERNO
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 1 2 wygrane 2 0 2
1 1 2 remisy 0 2 2
1 1 2 porażki 1 1 2
5 2 7 bramki zdobyte 6 1 7
3 3 6 bramki stracone 2 2 4
1.67 0.67 1.17 śr. bramek zdob. 2.00 0.33 1.17

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Junior Sebastiano 3
2 Elyounoussi Tarik 3
3 Ansarifard Karim 2
4 Cambiasso E. 2
5 Fortounis K. 1
YOUNG BOYS BERNO
Lp. Strzelcy Bramki
1 Hoarau Guillaume 5
2 Schick Thorsten 1
3 Frey Michael 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
1 : 1
(0:0)
YOUNG BOYS BERNO
YOUNG BOYS BERNO
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 4 2 2 0 7:3 8
2 FC Astana 4 2 1 1 7:4 7
3 Slavia Praga 4 1 2 1 4:5 5
4 Maccabi Tel Aviv 4 0 1 3 0:6 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 4 3 1 0 9:5 10
2 FK Partizan Belgrad 4 1 2 1 5:4 5
3 Young Boys Berno 4 0 3 1 4:5 3
4 Skenderbeu Korce 4 0 2 2 2:6 2
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Łudogorec Razgrad 4 2 2 0 5:2 8
2 Sporting Braga 4 2 1 1 5:5 7
3 TSG 1899 Hoffenheim 4 1 1 2 6:6 4
4 İstanbul Başakşehir 4 0 2 2 3:6 2
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 4 2 2 0 8:3 8
2 AEK Ateny 4 1 3 0 4:3 6
3 Austria Wiedeń 4 1 1 2 8:11 4
4 HNK Rijeka 4 1 0 3 7:10 3
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Lyon 4 2 2 0 7:3 8
2 Atalanta Bergamo 4 2 2 0 8:3 8
3 Apollon Limassol 4 0 3 1 5:7 3
4 Everton FC 4 0 1 3 3:10 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sheriff Tiraspol 4 1 3 0 3:2 6
2 FC Kopenhaga 4 1 3 0 4:1 6
3 Lokomotiv Moskwa 4 1 2 1 5:3 5
4 Fastav Zlín 4 0 2 2 1:7 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 4 3 1 0 8:3 10
2 Viktoria Pilzno 4 2 0 2 9:8 6
3 Hapoel Beer Szewa 4 1 1 2 5:7 4
4 FC Lugano 4 1 0 3 6:10 3
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 4 3 1 0 8:3 10
2 Crvena Zvezda 4 1 2 1 2:2 5
3 BATE Borysów 4 1 1 2 6:10 4
4 1. FC Koln 4 1 0 3 6:7 3
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 4 2 2 0 4:1 8
2 Olympique Marsylia 4 2 0 2 3:3 6
3 Konyaspor 4 1 1 2 2:4 4
4 Vitoria Guimaraes 4 1 1 2 4:5 4
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 4 2 1 1 5:3 7
2 Zoria Ługańsk 4 2 0 2 3:5 6
3 Athletic Bilbao 4 1 2 1 3:3 5
4 Hertha Berlin 4 1 1 2 3:3 4
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 4 4 0 0 9:3 12
2 OGC Nice 4 2 0 2 9:5 6
3 Zulte Waregem 4 1 1 2 4:8 4
4 Vitesse Arnhem 4 0 1 3 3:9 1
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 4 3 1 0 12:3 10
2 Real Sociedad 4 3 0 1 14:3 9
3 Rosenborg Trondheim 4 1 1 2 5:9 4
4 FK Wardar Skopje 4 0 0 4 1:17 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 4
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 5 4
3 Jose Willian Real Sociedad 4 4
4 Pléa Alassane OGC Nice 4 4
5 Silva Andre AC Milan 4 4
6 Assale Djapone R. Young Boys Berno 3 4
7 Budescu Constantin FCSB 3 4
8 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 4
9 Krmencik Michal Viktoria Pilzno 3 3
10 Llorente Diego Real Sociedad 3 3
11 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 3
12 Selke Davie Hertha BSC 3 2
13 Traore Bertrand Olympique Lyon 3 4
14 Twumasi Patrick FC Astana 3 4