WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Osmanlıspor - Olympiakos Pireus na żywo

Data:23.02.2017, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Osmanlı Stadı
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Osmanlıspor
Olympiakos Pireus
razem głosów:
Mecz pomiędzy Osmanlıspor a Olympiakos Pireus odbędzie się 23.02.2017 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Osmanlı Stadı. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Africa, Foxtel Play, Idman TV, ESPN no Brasil, Arena Sport 1, Cytavision Sports 3, beIN Sports MAX 4, OTE Sport 2, eir Sport 1, Canal+ Sport 2, Sport TV1, Arena Sport 3, Sky Sports 1 Switzerland, Tivibu Spor 2, Futbol 1, Digi Sport 1, Sky Sport 3 HD Italia. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Extra, FOX Play Latin America, Sky Go Deutschland, Klik SPORT, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-02-23 16:00 Koniec UEF Osmanlıspor KF 0 : 3 Olympiakos Pireus
2017-02-16 18:00 Koniec UEF Olympiakos Pireus 0 : 0 Osmanlıspor KF

Ostatnie mecze

OSMANLISPOR KF
2017-10-21 11:00 Koniec SÜP Kardemir Karabükspor
3 : 0
2017-10-16 17:00 Koniec SÜP Bursaspor
1 : 3
2017-09-30 11:00 Koniec SÜP Kasımpaşa
3 : 0
2017-09-25 17:00 Koniec SÜP Antalyaspor
0 : 3
2017-09-17 14:00 Koniec SÜP Sivasspor
2 : 4
2017-09-10 14:00 Koniec SÜP Göztepe
0 : 2
2017-08-26 18:45 Koniec SÜP Kayserispor
2 : 2
2017-08-19 18:45 Koniec SÜP Galatasaray
1 : 3
2017-08-13 17:00 Koniec SÜP Yeni Malatyaspor
1 : 3
2017-06-03 14:00 Koniec SÜP Beşiktaş Stambuł
0 : 4
2017-10-22 17:30 Koniec SUP PAOK Saloniki 1 : 0
2017-10-18 18:45 Koniec UEF FC Barcelona 1 : 3
2017-10-14 17:30 Koniec SUP Panionios 4 : 3
2017-10-01 13:00 Koniec SUP Atromitos 0 : 1
2017-09-27 18:45 Koniec UEF Juventus Turyn 0 : 2
2017-09-24 17:30 Koniec SUP AEK Ateny 2 : 3
2017-09-19 17:30 Koniec GRE Asteras Tripolis 2 : 1
2017-09-16 17:30 Koniec SUP Asteras Tripolis 1 : 1
2017-09-12 18:45 Koniec UEF Sporting Lizbona 2 : 3
2017-09-09 17:30 Koniec SUP Skoda Xanthi 1 : 1

Statystyki drużyn

OSMANLISPOR KF OLYMPIAKOS PIREUS
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
2 1 3 wygrane 1 1 2
1 0 1 remisy 1 1 2
0 2 2 porażki 1 1 2
6 4 10 bramki zdobyte 5 2 7
2 5 7 bramki stracone 3 3 6
2.00 1.33 1.67 śr. bramek zdob. 1.67 0.67 1.17

Statystyki strzelców

OSMANLISPOR KF
Lp. Strzelcy Bramki
1 Raul Andrei Rusescu 3
2 Kilicaslan Erdal 1
3 Umar Aminu 1
4 Webó Pierre 1
5 Maher Adam 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Junior Sebastiano 3
2 Elyounoussi Tarik 3
3 Ansarifard Karim 2
4 Cambiasso E. 2
5 Fortounis K. 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
OSMANLISPOR KF
OSMANLISPOR KF
0 : 3
(0:0)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 3 1 2 0 4:3 5
2 Villarreal CF 3 1 2 0 5:3 5
3 FC Astana 3 1 1 1 6:4 4
4 Maccabi Tel Aviv 3 0 1 2 0:5 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 3 2 1 0 8:5 7
2 Young Boys Berno 3 0 3 0 4:4 3
3 FK Partizan Belgrad 3 0 2 1 3:4 2
4 Skenderbeu Korce 3 0 2 1 2:4 2
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Łudogorec Razgrad 3 2 1 0 4:1 7
2 Sporting Braga 3 2 0 1 4:4 6
3 TSG 1899 Hoffenheim 3 1 0 2 5:5 3
4 İstanbul Başakşehir 3 0 1 2 2:5 1
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 3 2 1 0 8:3 7
2 AEK Ateny 3 1 2 0 4:3 5
3 HNK Rijeka 3 1 0 2 6:6 3
4 Austria Wiedeń 3 0 1 2 4:10 1
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 7:2 7
2 Olympique Lyon 3 1 2 0 4:3 5
3 Apollon Limassol 3 0 2 1 4:6 2
4 Everton FC 3 0 1 2 3:7 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 3 1 2 0 4:1 5
2 FC Kopenhaga 3 0 3 0 1:1 3
3 Sheriff Tiraspol 3 0 3 0 1:1 3
4 Fastav Zlín 3 0 2 1 1:4 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 3 3 0 0 7:2 9
2 Viktoria Pilzno 3 1 0 2 5:7 3
3 FC Lugano 3 1 0 2 5:6 3
4 Hapoel Beer Szewa 3 1 0 2 4:6 3
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 3 3 0 0 8:3 9
2 BATE Borysów 3 1 1 1 4:5 4
3 Crvena Zvezda 3 1 1 1 2:2 4
4 1. FC Koln 3 0 0 3 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 3 2 1 0 4:1 7
2 Olympique Marsylia 3 2 0 1 3:2 6
3 Konyaspor 3 1 0 2 2:4 3
4 Vitoria Guimaraes 3 0 1 2 3:5 1
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 3 2 1 0 5:2 7
2 Zoria Ługańsk 3 2 0 1 3:3 6
3 Athletic Bilbao 3 0 2 1 2:3 2
4 Hertha Berlin 3 0 1 2 1:3 1
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 3 3 0 0 8:3 9
2 OGC Nice 3 2 0 1 9:4 6
3 Vitesse Arnhem 3 0 1 2 3:7 1
4 Zulte Waregem 3 0 1 2 2:8 1
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 3 3 0 0 11:2 9
2 Real Sociedad 3 2 0 1 11:3 6
3 Rosenborg Trondheim 3 1 0 2 4:8 3
4 FK Wardar Skopje 3 0 0 3 1:14 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 5 3
2 Jose Willian Real Sociedad 4 3
3 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 3
4 Pléa Alassane OGC Nice 4 3
5 Silva Andre AC Milan 4 3
6 Assale Djapone R. Young Boys Berno 3 3
7 Budescu Constantin FCSB 3 3
8 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 3
9 Llorente Diego Real Sociedad 3 3
10 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 2
11 Allan Saint-Maximin OGC Nice 2 2
12 Bakos Marek Viktoria Pilzno 2 3
13 Balotelli Mario OGC Nice 2 3
14 Bottani Mattia FC Lugano 2 3
15 Caicedo Felipe Lazio Rzym 2 3
16 Dabbur Munas Red Bull Salzburg 2 3
17 Gavranovic Mario HNK Rijeka 2 2
18 Gero Alhaji Oestersunds FK 2 3
19 Giroud Olivier Arsenal Londyn 2 3
20 Gnohéré Harlem FCSB 2 3
21 Gomez Alejandro Atalanta 2 3
22 Immobile Ciro Lazio Rzym 2 3
23 Josip Elez HNK Rijeka 2 3
24 Kabananga Junior FC Astana 2 2
25 Livaja Marko AEK Ateny 2 3
26 Mbokani D. Dynamo Kijów 2 2
27 Milinkovic-Savic S. Lazio Rzym 2 3
28 Sardinero Adrián Apollon Limassol 2 3
29 Tomáš Necid Slavia Praga 2 3
30 Traore Bertrand Olympique Lyon 2 3
31 Twumasi Patrick FC Astana 2 3
32 Walcott Theo Arsenal Londyn 2 3