WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

BSC Young Boys - Partizan Belgrad na żywo

Data:14.09.2017, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Stade de Suisse Wankdorf
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
BSC Young Boys
Partizan Belgrad
razem głosów:
Mecz pomiędzy BSC Young Boys a Partizan Belgrad odbędzie się 14.09.2017 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stade de Suisse Wankdorf. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SRF zwei, Sky Sport 1/HD, beIN Sports MAX 9, BT Sport Extra, Arena Sport 3, RTS Sport, RSI La 2, RTS Deux, FOX Soccer Match Pass. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, Klik SPORT, beIN SPORTS Connect S.P., TSN GO. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

BSC Young Boys - Partizan Belgrad - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-09-14 17:00 Koniec UEF Young Boys Berno 1 : 1 FK Partizan Belgrad

Ostatnie mecze

YOUNG BOYS BERNO
2017-09-24 14:00 Koniec SUP Sion
1 : 0
2017-09-20 18:00 Koniec SUP Luzern
4 : 1
2017-09-17 13:00 Koniec SCH Old Boys
4 : 0
2017-09-14 17:00 Koniec UEF FK Partizan Belgrad
1 : 1
2017-09-10 14:00 Koniec SUP FC Lugano
3 : 0
2017-08-27 14:00 Koniec SUP St. Gallen
2 : 2
2017-08-23 18:45 Koniec CHA CSKA Moskwa
0 : 2
2017-08-19 17:00 Koniec SUP FC Zurych
0 : 0
2017-08-15 18:45 Koniec CHA CSKA Moskwa
0 : 1
2017-08-12 15:00 Koniec SCH Breitenrain
3 : 0
2017-09-24 17:00 Koniec SUP Rad Beograd 4 : 2
2017-09-20 17:00 Koniec SUP Napredak 1 : 1
2017-09-17 17:00 Koniec SUP Radnicki Nis 3 : 1
2017-09-14 17:00 Koniec UEF Young Boys Berno 1 : 1
2017-09-09 19:00 Koniec SUP Mladost Lucani 3 : 0
2017-08-27 17:00 Koniec SUP Crvena Zvezda 0 : 0
2017-08-24 18:00 Koniec UEF Videoton 4 : 0
2017-08-17 19:00 Koniec UEF Videoton 0 : 0
2017-08-13 17:00 Koniec SUP Vojvodina 1 : 0
2017-08-09 18:00 Koniec SUP Vozdovac 1 : 3

Statystyki drużyn

YOUNG BOYS BERNO FK PARTIZAN BELGRAD
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 0 1 rozegrane 0 1 1
0 0 0 wygrane 0 0 0
1 0 1 remisy 0 1 1
0 0 0 porażki 0 0 0
1 0 1 bramki zdobyte 0 1 1
1 0 1 bramki stracone 0 1 1
1.00 0.00 1.00 śr. bramek zdob. 0.00 1.00 1.00

Statystyki strzelców

YOUNG BOYS BERNO
Lp. Strzelcy Bramki
1 Fassnacht Christian 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Jankovic Marko 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
YOUNG BOYS BERNO
YOUNG BOYS BERNO
1 : 1
(1:1)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 3:1 3
3 FC Astana 1 0 0 1 1:3 0
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 1 1 0 0 3:1 3
2 Young Boys Berno 1 0 1 0 1:1 1
3 FK Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:1 1
4 Skenderbeu Korce 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 1 1 0 0 2:1 3
2 İstanbul Başakşehir 1 0 1 0 0:0 1
3 Łudogorec Razgrad 1 0 1 0 0:0 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 1 1 0 0 5:1 3
2 AEK Ateny 1 1 0 0 2:1 3
3 Austria Wiedeń 1 0 0 1 1:5 0
4 HNK Rijeka 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 1 1 0 0 3:0 3
2 Apollon Limassol 1 0 1 0 1:1 1
3 Olympique Lyon 1 0 1 0 1:1 1
4 Everton FC 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Kopenhaga 1 0 1 0 0:0 1
2 Fastav Zlín 1 0 1 0 0:0 1
3 Lokomotiv Moskwa 1 0 1 0 0:0 1
4 Sheriff Tiraspol 1 0 1 0 0:0 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Beer Szewa 1 1 0 0 2:1 3
2 FCSB 1 1 0 0 3:0 3
3 FC Lugano 1 0 0 1 1:2 0
4 Viktoria Pilzno 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 1 1 0 0 3:1 3
2 BATE Borysów 1 0 1 0 1:1 1
3 Crvena Zvezda 1 0 1 0 1:1 1
4 1. FC Koln 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Marsylia 1 1 0 0 1:0 3
2 Red Bull Salzburg 1 0 1 0 1:1 1
3 Vitoria Guimaraes 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 1 1 0 0 2:0 3
2 Athletic Bilbao 1 0 1 0 0:0 1
3 Hertha Berlin 1 0 1 0 0:0 1
4 Zoria Ługańsk 1 0 0 1 0:2 0
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 1 1 0 0 3:2 3
2 OGC Nice 1 1 0 0 5:1 3
3 Vitesse Arnhem 1 0 0 1 2:3 0
4 Zulte Waregem 1 0 0 1 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Sociedad 1 1 0 0 4:0 3
2 Zenit Petersburg 1 1 0 0 5:0 3
3 Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:4 0
4 FK Wardar Skopje 1 0 0 1 0:5 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Silva Andre AC Milan 3 1
2 Budescu Constantin FCSB 2 1
3 Pléa Alassane OGC Nice 2 1
4 Llorente Diego Real Sociedad 2 1
5 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 2 1
6 Masiello Andrea Atalanta 1 1
7 Ivanović Branislav Zenit Petersburg 1 1
8 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 1 1
9 Jankovic Marko FK Partizan Belgrad 1 1
10 Matavz Tim Vitesse Arnhem 1 1
11 Sardinero Adrián Apollon Limassol 1 1
12 Bellerín Hector Arsenal Londyn 1 1
13 Moraes Junior Dynamo Kijów 1 1
14 Mbokani D. Dynamo Kijów 1 1
15 Rami Adil Olympique Marsylia 1 1
16 Dzyuba Artem Zenit Petersburg 1 1
17 Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1
18 Calhanoglu Hakan AC Milan 1 1
19 Murgia Alessandro Lazio Rzym 1 1
20 Gero Alhaji Oestersunds FK 1 1
21 Dante OGC Nice 1 1
22 Sousa Dyego Sporting Braga 1 1
23 Teixeira Joao Sporting Braga 1 1
24 Fernandez Jesus AC Milan 1 1
25 Radonjic Nemanja Crvena zvezda Belgrad 1 1
26 Sydorchuk Sergii Dynamo Kijów 1 1
27 Logvinenko Yuri FC Astana 1 1
28 Einbinder Dan Hapoel Beer Szewa 1 1
29 Parolo Marco Lazio Rzym 1 1
30 Gomez Alejandro Atalanta 1 1
31 Balotelli Mario OGC Nice 1 1
32 Linssen Brian Vitesse Arnhem 1 1
33 Alibec Denis FCSB 1 1
34 Kolasinac Sead Arsenal Londyn 1 1
35 Pedrao Vitoria Guimaraes 1 1
36 Cheryshev Denis Villarreal CF 1 1
37 Josip Elez HNK Rijeka 1 1
38 Wagner Sandro TSG 1899 Hoffenheim 1 1
39 Immobile Ciro Lazio Rzym 1 1
40 Sánchez Alexis Arsenal Londyn 1 1
41 Signevich Nikolay BATE Borysów 1 1
42 Cristante Bryan Atalanta 1 1
43 Muzaka Gjergj Skenderbeu Korce 1 1
44 Tomáš Necid Slavia Praga 1 1
45 Sansone Nicola Villarreal CF 1 1
46 Tzedek Shir Hapoel Beer Szewa 1 1
47 Mantalos Petros AEK Ateny 1 1
48 Leya Iseka Aaron Zulte Waregem 1 1
49 Borkovic Alexandar Austria Wiedeń 1 1
50 Depay Memphis Olympique Lyon 1 1
51 Cordoba Jhon 1. FC Koln 1 1
52 Ghoddos Saman Oestersunds FK 1 1
53 Berisha Valon Red Bull Salzburg 1 1
54 Bakambu Cedric Villarreal CF 1 1
55 Zurutuza David Real Sociedad 1 1
56 L.Christodoulopoulos AEK Ateny 1 1
57 Fassnacht Christian Young Boys Berno 1 1