WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

BSC Young Boys - Partizan Belgrad na żywo

Data:14.09.2017, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Stade de Suisse Wankdorf
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
BSC Young Boys
Partizan Belgrad
razem głosów:
Mecz pomiędzy BSC Young Boys a Partizan Belgrad odbędzie się 14.09.2017 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stade de Suisse Wankdorf. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SRF zwei, Sky Sport 1/HD, beIN Sports MAX 9, BT Sport Extra, Arena Sport 3, RTS Sport, RSI La 2, RTS Deux, FOX Soccer Match Pass. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, Klik SPORT, beIN SPORTS Connect S.P., TSN GO. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

BSC Young Boys - Partizan Belgrad - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-09-14 17:00 Koniec UEF Young Boys Berno 1 : 1 FK Partizan Belgrad

Ostatnie mecze

YOUNG BOYS BERNO
2017-11-05 15:00 Koniec SUP FC Basel 1893
1 : 1
2017-11-02 18:00 Koniec UEF Dynamo Kijów
0 : 1
2017-10-29 15:00 Koniec SUP Sion
5 : 1
2017-10-25 17:30 Koniec SCH Munsingen
3 : 0
2017-10-22 14:00 Koniec SUP Luzern
1 : 0
2017-10-19 19:05 Koniec UEF Dynamo Kijów
2 : 2
2017-10-14 17:00 Koniec SUP Lausanne-Sport
1 : 2
2017-10-01 14:00 Koniec SUP St. Gallen
6 : 1
2017-09-28 19:05 Koniec UEF Skenderbeu Korce
1 : 1
2017-09-24 14:00 Koniec SUP Sion
1 : 0
2017-11-15 17:30 Koniec SER Rad Beograd 3 : 0
2017-11-05 12:00 Koniec SUP Macva Sabac 3 : 1
2017-11-02 18:00 Koniec UEF Skenderbeu Korce 2 : 0
2017-10-29 16:00 Koniec SUP Borac Cacak 2 : 1
2017-10-25 13:00 Koniec SUP Zemun 3 : 1
2017-10-22 13:00 Koniec SUP Backa Palanka 3 : 1
2017-10-19 19:05 Koniec UEF Skenderbeu Korce 0 : 0
2017-10-15 13:00 Koniec SUP Radnik Surdulica 2 : 0
2017-10-11 12:00 Koniec SER Rtanj Boljevac 3 : 0
2017-10-01 17:00 Koniec SUP Cukaricki 0 : 0

Statystyki drużyn

YOUNG BOYS BERNO FK PARTIZAN BELGRAD
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
2 2 4 rozegrane 2 2 4
0 0 0 wygrane 1 0 1
1 2 3 remisy 0 2 2
1 0 1 porażki 1 0 1
1 3 4 bramki zdobyte 4 1 5
2 3 5 bramki stracone 3 1 4
0.50 1.50 1.00 śr. bramek zdob. 2.00 0.50 1.25

Statystyki strzelców

YOUNG BOYS BERNO
Lp. Strzelcy Bramki
1 Assale Djapone R. 3
2 Fassnacht Christian 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Tawamba Kana 2
2 Jankovic Marko 1
3 Ognjen Ozegovic 1
4 Tosic Zoran 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
YOUNG BOYS BERNO
YOUNG BOYS BERNO
1 : 1
(1:1)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 4 2 2 0 7:3 8
2 FC Astana 4 2 1 1 7:4 7
3 Slavia Praga 4 1 2 1 4:5 5
4 Maccabi Tel Aviv 4 0 1 3 0:6 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 4 3 1 0 9:5 10
2 FK Partizan Belgrad 4 1 2 1 5:4 5
3 Young Boys Berno 4 0 3 1 4:5 3
4 Skenderbeu Korce 4 0 2 2 2:6 2
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Łudogorec Razgrad 4 2 2 0 5:2 8
2 Sporting Braga 4 2 1 1 5:5 7
3 TSG 1899 Hoffenheim 4 1 1 2 6:6 4
4 İstanbul Başakşehir 4 0 2 2 3:6 2
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 4 2 2 0 8:3 8
2 AEK Ateny 4 1 3 0 4:3 6
3 Austria Wiedeń 4 1 1 2 8:11 4
4 HNK Rijeka 4 1 0 3 7:10 3
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Lyon 4 2 2 0 7:3 8
2 Atalanta Bergamo 4 2 2 0 8:3 8
3 Apollon Limassol 4 0 3 1 5:7 3
4 Everton FC 4 0 1 3 3:10 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sheriff Tiraspol 4 1 3 0 3:2 6
2 FC Kopenhaga 4 1 3 0 4:1 6
3 Lokomotiv Moskwa 4 1 2 1 5:3 5
4 Fastav Zlín 4 0 2 2 1:7 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 4 3 1 0 8:3 10
2 Viktoria Pilzno 4 2 0 2 9:8 6
3 Hapoel Beer Szewa 4 1 1 2 5:7 4
4 FC Lugano 4 1 0 3 6:10 3
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 4 3 1 0 8:3 10
2 Crvena Zvezda 4 1 2 1 2:2 5
3 BATE Borysów 4 1 1 2 6:10 4
4 1. FC Koln 4 1 0 3 6:7 3
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 4 2 2 0 4:1 8
2 Olympique Marsylia 4 2 0 2 3:3 6
3 Konyaspor 4 1 1 2 2:4 4
4 Vitoria Guimaraes 4 1 1 2 4:5 4
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 4 2 1 1 5:3 7
2 Zoria Ługańsk 4 2 0 2 3:5 6
3 Athletic Bilbao 4 1 2 1 3:3 5
4 Hertha Berlin 4 1 1 2 3:3 4
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 4 4 0 0 9:3 12
2 OGC Nice 4 2 0 2 9:5 6
3 Zulte Waregem 4 1 1 2 4:8 4
4 Vitesse Arnhem 4 0 1 3 3:9 1
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 4 3 1 0 12:3 10
2 Real Sociedad 4 3 0 1 14:3 9
3 Rosenborg Trondheim 4 1 1 2 5:9 4
4 FK Wardar Skopje 4 0 0 4 1:17 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 4
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 5 4
3 Jose Willian Real Sociedad 4 4
4 Pléa Alassane OGC Nice 4 4
5 Silva Andre AC Milan 4 4
6 Assale Djapone R. Young Boys Berno 3 4
7 Budescu Constantin FCSB 3 4
8 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 4
9 Krmencik Michal Viktoria Pilzno 3 3
10 Llorente Diego Real Sociedad 3 3
11 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 3
12 Selke Davie Hertha BSC 3 2
13 Traore Bertrand Olympique Lyon 3 4
14 Twumasi Patrick FC Astana 3 4