WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice na żywo

Data:01.05.2016, godz. 10:45 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Ludowy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga
KOMU KIBICUJESZ?
Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zagłębie Sosnowiec a Rozwój Katowice odbędzie się 01.05.2016 o godzinie 08:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Ludowy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Brak informacji o transmisji w internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice - TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-07-06 15:00 Koniec CLF Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 KS Rozwój Katowice
2016-05-01 10:45 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 KS Rozwój Katowice
2015-10-03 13:00 Koniec I L KS Rozwój Katowice 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
2015-04-04 13:00 Koniec POL KS Rozwój Katowice 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2014-09-06 15:00 Koniec POL Zagłębie Sosnowiec 1 : 3 KS Rozwój Katowice

Ostatnie mecze

2017-09-16 16:00 Koniec I L Chojniczanka
1 : 3
2017-09-13 16:00 Koniec I L GKS Katowice
3 : 0
2017-09-09 14:00 Koniec I L Odra Opole
0 : 1
2017-09-01 09:00 Koniec CLF Opava
1 : 3
2017-08-26 15:00 Koniec I L Raków Częstochowa
2 : 2
2017-08-23 17:00 Koniec I L Puszcza Niepołomice
1 : 0
2017-08-18 18:00 Koniec I L Miedź Legnica
1 : 4
2017-08-13 18:00 Koniec I L Pogoń Siedlce
1 : 0
2017-08-10 17:00 Koniec PUC Korona Kielce
1 : 2
2017-08-05 15:00 Koniec I L Górnik Łęczna
1 : 2
2017-09-16 13:00 Koniec POL Gwardia Koszalin 0 : 0
2017-09-08 17:00 Koniec POL ROW 1964 Rybnik 2 : 2
2017-08-26 16:00 Koniec POL GKS Bełchatów 0 : 2
2017-08-23 15:00 Koniec POL Siarka Tarnobrzeg 0 : 0
2017-08-19 15:00 Koniec POL Garbarnia Kraków 1 : 1
2017-08-11 16:30 Koniec POL Radomiak Radom 1 : 4
2017-08-04 15:00 Koniec POL Wisła Puławy 2 : 0
2017-07-29 15:00 Koniec POL Warta Poznań 1 : 3
2017-07-19 09:00 Koniec CLF BKS Stal B-B 1 : 1
2017-07-15 15:00 Koniec PUC Chełmianka Chełm 0 : 1

Statystyki drużyn

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC KS ROZWÓJ KATOWICE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
10 6 16 wygrane 6 5 11
1 3 4 remisy 1 1 2
6 8 14 porażki 10 11 21
25 28 53 bramki zdobyte 21 14 35
16 37 53 bramki stracone 28 28 56
1.47 1.65 1.56 śr. bramek zdob. 1.24 0.82 1.03

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Fidziukiewicz Michał 12
2 Arak Jakub 8
3 Dudek Sebastian 5
4 Pribula Martin 5
5 Fonfara Grzegorz 3
Lp. Strzelcy Bramki
1 Czerkas Adam 6
2 Wróbel Tomasz 5
3 Kun Patryk 4
4 Kozłowski Filip 3
5 Gielza Sebastian 2

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Chojniczanka 9 6 0 3 19:9 18
2 Miedź Legnica 9 5 3 1 15:8 18
3 Odra Opole 9 5 2 2 14:10 17
4 Chrobry Głogów 9 5 2 2 11:7 17
5 Stal Mielec 9 5 2 2 14:11 17
6 Drutex-Bytovia Bytów 9 5 1 3 14:8 16
7 GKS Tychy 9 4 2 3 11:13 14
8 Stomil Olsztyn 9 4 1 4 12:13 13
9 Olimpia Grudziądz 9 4 1 4 7:8 13
10 Puszcza Niepołomice 9 3 2 4 10:10 11
11 Podbeskidzie B-B 9 3 2 4 11:14 11
12 Górnik Łęczna 9 3 2 4 10:14 11
13 Pogoń Siedlce 9 3 2 4 9:13 11
14 Zagłębie Sosnowiec 9 3 1 5 10:13 10
15 GKS Katowice 9 2 2 5 10:14 8
16 Wigry Suwałki 8 2 2 4 5:9 8
17 Raków Częstochowa 8 2 2 4 10:13 8
18 Ruch Chorzów 9 1 1 7 10:15 -1
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Wodecki Marcin Odra Opole 6 9
2 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 5 8
3 Patryk Szysz Górnik Łęczna 4 9
4 Ryczkowski Adam Chojniczanka 4 7
5 Machaj Mateusz Chrobry Głogów 4 8
6 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 4 9
7 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 4 9
8 Lewicki Szymon Zagłębie Sosnowiec 3 8
9 Zjawiński Dariusz Pogoń Siedlce 3 9
10 Ryndak Dawid Puszcza Niepołomice 3 9
11 Błanik Dawid GKS Tychy 3 9
12 Łobodziński Wojciech Miedź Legnica 3 7
13 Bąk Jakub Chojniczanka 3 9
14 Djermanović Dejan Stal Mielec 3 9
15 Tomczyk Pawel Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 9
16 Cwielong Piotr GKS Tychy 3 9
17 Drozdowicz Emil Chojniczanka 3 9