WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Sparta Praga - Hapoel Be'er Sheva na żywo

Data:03.11.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Generali Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Sparta Praga
Hapoel Be'er Sheva
razem głosów:
Mecz pomiędzy Sparta Praga a Hapoel Be'er Sheva odbędzie się 03.11.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Generali Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport 3, Arena Sport 4, ČT Sport, Sport 2, ESPN3. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, Sky Go Deutschland, beIN SPORTS Connect S.P., TSN GO, TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Sparta Praga - Hapoel Be'er Sheva - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BT Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czechy ČT Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport 3
Izrael Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA ESPN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-11-03 20:05 Koniec UEF Sparta Praga 2 : 0 Hapoel Beer Szewa
2016-10-20 17:00 Koniec UEF Hapoel Beer Szewa 0 : 1 Sparta Praga

Ostatnie mecze

SPARTA PRAGA
2017-09-20 16:15 Koniec MOL Znojmo
1 : 0
2017-09-17 16:00 Koniec HET Slavia Praga
0 : 2
2017-09-10 16:00 Koniec HET Karviná
2 : 0
2017-08-26 15:00 Koniec HET Zbrojovka Brno
0 : 2
2017-08-18 18:15 Koniec HET Slovácko
1 : 0
2017-08-13 16:00 Koniec HET FC Slovan Liberec
1 : 1
2017-08-07 15:00 Koniec HET Mladá Boleslav
1 : 0
2017-08-03 17:00 Koniec UEF Crvena Zvezda
0 : 1
2017-07-30 17:00 Koniec HET Bohemians 1905
1 : 1
2017-07-27 18:30 Koniec UEF Crvena Zvezda
0 : 2
HAPOEL BEER SZEWA
2017-09-17 17:15 Koniec LIG Bnei Yehuda 1 : 0
2017-09-14 19:05 Koniec UEF FC Lugano 2 : 1
2017-09-09 17:30 Koniec LIG Hapoel Ashkelon 1 : 0
2017-08-27 18:00 Koniec LIG Maccabi Haifa 1 : 3
2017-08-22 18:45 Koniec CHA NK Maribor 0 : 1
2017-08-19 17:30 Koniec LIG Maccabi Netanya 1 : 1
2017-08-16 18:45 Koniec CHA NK Maribor 2 : 1
2017-08-10 17:45 Koniec SUP Bnei Yehuda 4 : 2
2017-08-08 16:00 Koniec TOT FC Ashdod 2 : 0
2017-08-06 18:00 Koniec TOT Beitar Jerusalem 0 : 3

Statystyki drużyn

SPARTA PRAGA HAPOEL BEER SZEWA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 1 4 wygrane 1 1 2
0 0 0 remisy 1 1 2
0 2 2 porażki 1 1 2
6 2 8 bramki zdobyte 3 3 6
1 5 6 bramki stracone 3 3 6
2.00 0.67 1.33 śr. bramek zdob. 1.00 1.00 1.00

Statystyki strzelców

SPARTA PRAGA
Lp. Strzelcy Bramki
1 Kadlec Václav 2
2 Nhamoinesu Costa 1
3 Holek Mario 1
4 Karavaev Vyacheslav 1
5 Marecek Lukas 1
HAPOEL BEER SZEWA
Lp. Strzelcy Bramki
1 Maor Bar Buzaglo 2
2 Nwakaeme Anthony 2
3 Vitor Miguel 1
4 Barda Elyaniv 1
5 Maranhão Lucio 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
SPARTA PRAGA
SPARTA PRAGA
2 : 0
(2:0)
HAPOEL BEER SZEWA
HAPOEL BEER SZEWA
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 3:1 3
3 FC Astana 1 0 0 1 1:3 0
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 1 1 0 0 3:1 3
2 Young Boys Berno 1 0 1 0 1:1 1
3 FK Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:1 1
4 Skenderbeu Korce 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 1 1 0 0 2:1 3
2 İstanbul Başakşehir 1 0 1 0 0:0 1
3 Łudogorec Razgrad 1 0 1 0 0:0 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 1 1 0 0 5:1 3
2 AEK Ateny 1 1 0 0 2:1 3
3 Austria Wiedeń 1 0 0 1 1:5 0
4 HNK Rijeka 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 1 1 0 0 3:0 3
2 Apollon Limassol 1 0 1 0 1:1 1
3 Olympique Lyon 1 0 1 0 1:1 1
4 Everton FC 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Kopenhaga 1 0 1 0 0:0 1
2 Fastav Zlín 1 0 1 0 0:0 1
3 Lokomotiv Moskwa 1 0 1 0 0:0 1
4 Sheriff Tiraspol 1 0 1 0 0:0 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Beer Szewa 1 1 0 0 2:1 3
2 FCSB 1 1 0 0 3:0 3
3 FC Lugano 1 0 0 1 1:2 0
4 Viktoria Pilzno 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 1 1 0 0 3:1 3
2 BATE Borysów 1 0 1 0 1:1 1
3 Crvena Zvezda 1 0 1 0 1:1 1
4 1. FC Koln 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Marsylia 1 1 0 0 1:0 3
2 Red Bull Salzburg 1 0 1 0 1:1 1
3 Vitoria Guimaraes 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 1 1 0 0 2:0 3
2 Athletic Bilbao 1 0 1 0 0:0 1
3 Hertha Berlin 1 0 1 0 0:0 1
4 Zoria Ługańsk 1 0 0 1 0:2 0
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 1 1 0 0 3:2 3
2 OGC Nice 1 1 0 0 5:1 3
3 Vitesse Arnhem 1 0 0 1 2:3 0
4 Zulte Waregem 1 0 0 1 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Sociedad 1 1 0 0 4:0 3
2 Zenit Petersburg 1 1 0 0 5:0 3
3 Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:4 0
4 FK Wardar Skopje 1 0 0 1 0:5 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Silva Andre AC Milan 3 1
2 Budescu Constantin FCSB 2 1
3 Pléa Alassane OGC Nice 2 1
4 Llorente Diego Real Sociedad 2 1
5 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 2 1
6 Masiello Andrea Atalanta 1 1
7 Ivanović Branislav Zenit Petersburg 1 1
8 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 1 1
9 Jankovic Marko FK Partizan Belgrad 1 1
10 Matavz Tim Vitesse Arnhem 1 1
11 Sardinero Adrián Apollon Limassol 1 1
12 Bellerín Hector Arsenal Londyn 1 1
13 Moraes Junior Dynamo Kijów 1 1
14 Mbokani D. Dynamo Kijów 1 1
15 Rami Adil Olympique Marsylia 1 1
16 Dzyuba Artem Zenit Petersburg 1 1
17 Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1
18 Calhanoglu Hakan AC Milan 1 1
19 Murgia Alessandro Lazio Rzym 1 1
20 Gero Alhaji Oestersunds FK 1 1
21 Dante OGC Nice 1 1
22 Sousa Dyego Sporting Braga 1 1
23 Teixeira Joao Sporting Braga 1 1
24 Fernandez Jesus AC Milan 1 1
25 Radonjic Nemanja Crvena zvezda Belgrad 1 1
26 Sydorchuk Sergii Dynamo Kijów 1 1
27 Logvinenko Yuri FC Astana 1 1
28 Einbinder Dan Hapoel Beer Szewa 1 1
29 Parolo Marco Lazio Rzym 1 1
30 Gomez Alejandro Atalanta 1 1
31 Balotelli Mario OGC Nice 1 1
32 Linssen Brian Vitesse Arnhem 1 1
33 Alibec Denis FCSB 1 1
34 Kolasinac Sead Arsenal Londyn 1 1
35 Pedrao Vitoria Guimaraes 1 1
36 Cheryshev Denis Villarreal CF 1 1
37 Josip Elez HNK Rijeka 1 1
38 Wagner Sandro TSG 1899 Hoffenheim 1 1
39 Immobile Ciro Lazio Rzym 1 1
40 Sánchez Alexis Arsenal Londyn 1 1
41 Signevich Nikolay BATE Borysów 1 1
42 Cristante Bryan Atalanta 1 1
43 Muzaka Gjergj Skenderbeu Korce 1 1
44 Tomáš Necid Slavia Praga 1 1
45 Sansone Nicola Villarreal CF 1 1
46 Tzedek Shir Hapoel Beer Szewa 1 1
47 Mantalos Petros AEK Ateny 1 1
48 Leya Iseka Aaron Zulte Waregem 1 1
49 Borkovic Alexandar Austria Wiedeń 1 1
50 Depay Memphis Olympique Lyon 1 1
51 Cordoba Jhon 1. FC Koln 1 1
52 Ghoddos Saman Oestersunds FK 1 1
53 Berisha Valon Red Bull Salzburg 1 1
54 Bakambu Cedric Villarreal CF 1 1
55 Zurutuza David Real Sociedad 1 1
56 L.Christodoulopoulos AEK Ateny 1 1
57 Fassnacht Christian Young Boys Berno 1 1