WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Club Brugge - SSC Napoli na żywo

Data:26.11.2015, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Jan Breydelstadion
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Club Brugge
SSC Napoli
razem głosów:
Mecz pomiędzy Club Brugge a SSC Napoli odbędzie się 26.11.2015 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Jan Breydelstadion. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Club RTL. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Club Brugge - SSC Napoli - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Club Brugge - SSC Napoli - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Belgia Club RTL ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2015-11-26 20:05 Koniec UEF Club Brugge 0 : 1 SSC Napoli
2015-09-17 17:00 Koniec UEF SSC Napoli 5 : 0 Club Brugge

Ostatnie mecze

2017-09-20 18:30 Koniec BEK Roeselare
5 : 1
2017-09-15 18:30 Koniec PRO Mechelen
2 : 0
2017-09-09 16:00 Koniec PRO Mouscron-Peruwelz
1 : 2
2017-08-27 12:30 Koniec PRO Standard Liege
4 : 0
2017-08-24 18:00 Koniec UEF AEK Ateny
0 : 3
2017-08-20 16:00 Koniec PRO Kortrijk
2 : 1
2017-08-17 18:45 Koniec UEF AEK Ateny
0 : 0
2017-08-11 18:30 Koniec PRO Zulte Waregem
2 : 1
2017-08-06 18:00 Koniec PRO Eupen
3 : 1
2017-08-02 17:45 Koniec CHA İstanbul Başakşehir
0 : 2
2017-09-20 18:45 Koniec SER Lazio Rzym 4 : 1
2017-09-17 13:00 Koniec SER Benevento 6 : 0
2017-09-13 18:45 Koniec UEF Szachtar Donieck 1 : 2
2017-09-10 18:45 Koniec SER FC Bologna 3 : 0
2017-08-27 18:45 Koniec SER Atalanta Bergamo 3 : 1
2017-08-22 18:45 Koniec CHA OGC Nice 2 : 0
2017-08-19 18:45 Koniec SER Hellas Verona 3 : 1
2017-08-16 18:45 Koniec CHA OGC Nice 2 : 0
2017-08-10 19:00 Koniec CLF Espanyol Barcelona 2 : 0
2017-08-06 18:30 Koniec CLF AFC Bournemouth 2 : 2

Statystyki drużyn

CLUB BRUGGE SSC NAPOLI
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 0 1 wygrane 3 3 6
0 2 2 remisy 0 0 0
2 1 3 porażki 0 0 0
2 2 4 bramki zdobyte 15 7 22
4 7 11 bramki stracone 2 1 3
0.67 0.67 0.67 śr. bramek zdob. 5.00 2.33 3.67

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Meunier Thomas 2
2 Vossen Jelle 1
3 Davy De Fauw 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Callejón José 5
2 Mertens Dries 5
3 Gabbiadini Manolo 4
4 Hamšík Marek 2
5 Higuaín Gonzalo 2

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
0 : 1
(0:1)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 3:1 3
3 FC Astana 1 0 0 1 1:3 0
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 1 1 0 0 3:1 3
2 Young Boys Berno 1 0 1 0 1:1 1
3 FK Partizan Belgrad 1 0 1 0 1:1 1
4 Skenderbeu Korce 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 1 1 0 0 2:1 3
2 İstanbul Başakşehir 1 0 1 0 0:0 1
3 Łudogorec Razgrad 1 0 1 0 0:0 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 1 1 0 0 5:1 3
2 AEK Ateny 1 1 0 0 2:1 3
3 Austria Wiedeń 1 0 0 1 1:5 0
4 HNK Rijeka 1 0 0 1 1:2 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 1 1 0 0 3:0 3
2 Apollon Limassol 1 0 1 0 1:1 1
3 Olympique Lyon 1 0 1 0 1:1 1
4 Everton FC 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Kopenhaga 1 0 1 0 0:0 1
2 Fastav Zlín 1 0 1 0 0:0 1
3 Lokomotiv Moskwa 1 0 1 0 0:0 1
4 Sheriff Tiraspol 1 0 1 0 0:0 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Beer Szewa 1 1 0 0 2:1 3
2 FCSB 1 1 0 0 3:0 3
3 FC Lugano 1 0 0 1 1:2 0
4 Viktoria Pilzno 1 0 0 1 0:3 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 1 1 0 0 3:1 3
2 BATE Borysów 1 0 1 0 1:1 1
3 Crvena Zvezda 1 0 1 0 1:1 1
4 1. FC Koln 1 0 0 1 1:3 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olympique Marsylia 1 1 0 0 1:0 3
2 Red Bull Salzburg 1 0 1 0 1:1 1
3 Vitoria Guimaraes 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 1 1 0 0 2:0 3
2 Athletic Bilbao 1 0 1 0 0:0 1
3 Hertha Berlin 1 0 1 0 0:0 1
4 Zoria Ługańsk 1 0 0 1 0:2 0
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 1 1 0 0 3:2 3
2 OGC Nice 1 1 0 0 5:1 3
3 Vitesse Arnhem 1 0 0 1 2:3 0
4 Zulte Waregem 1 0 0 1 1:5 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Sociedad 1 1 0 0 4:0 3
2 Zenit Petersburg 1 1 0 0 5:0 3
3 Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:4 0
4 FK Wardar Skopje 1 0 0 1 0:5 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Silva Andre AC Milan 3 1
2 Budescu Constantin FCSB 2 1
3 Pléa Alassane OGC Nice 2 1
4 Llorente Diego Real Sociedad 2 1
5 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 2 1
6 Masiello Andrea Atalanta 1 1
7 Ivanović Branislav Zenit Petersburg 1 1
8 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 1 1
9 Jankovic Marko FK Partizan Belgrad 1 1
10 Matavz Tim Vitesse Arnhem 1 1
11 Sardinero Adrián Apollon Limassol 1 1
12 Bellerín Hector Arsenal Londyn 1 1
13 Moraes Junior Dynamo Kijów 1 1
14 Mbokani D. Dynamo Kijów 1 1
15 Rami Adil Olympique Marsylia 1 1
16 Dzyuba Artem Zenit Petersburg 1 1
17 Allan Saint-Maximin OGC Nice 1 1
18 Calhanoglu Hakan AC Milan 1 1
19 Murgia Alessandro Lazio Rzym 1 1
20 Gero Alhaji Oestersunds FK 1 1
21 Dante OGC Nice 1 1
22 Sousa Dyego Sporting Braga 1 1
23 Teixeira Joao Sporting Braga 1 1
24 Fernandez Jesus AC Milan 1 1
25 Radonjic Nemanja Crvena zvezda Belgrad 1 1
26 Sydorchuk Sergii Dynamo Kijów 1 1
27 Logvinenko Yuri FC Astana 1 1
28 Einbinder Dan Hapoel Beer Szewa 1 1
29 Parolo Marco Lazio Rzym 1 1
30 Gomez Alejandro Atalanta 1 1
31 Balotelli Mario OGC Nice 1 1
32 Linssen Brian Vitesse Arnhem 1 1
33 Alibec Denis FCSB 1 1
34 Kolasinac Sead Arsenal Londyn 1 1
35 Pedrao Vitoria Guimaraes 1 1
36 Cheryshev Denis Villarreal CF 1 1
37 Josip Elez HNK Rijeka 1 1
38 Wagner Sandro TSG 1899 Hoffenheim 1 1
39 Immobile Ciro Lazio Rzym 1 1
40 Sánchez Alexis Arsenal Londyn 1 1
41 Signevich Nikolay BATE Borysów 1 1
42 Cristante Bryan Atalanta 1 1
43 Muzaka Gjergj Skenderbeu Korce 1 1
44 Tomáš Necid Slavia Praga 1 1
45 Sansone Nicola Villarreal CF 1 1
46 Tzedek Shir Hapoel Beer Szewa 1 1
47 Mantalos Petros AEK Ateny 1 1
48 Leya Iseka Aaron Zulte Waregem 1 1
49 Borkovic Alexandar Austria Wiedeń 1 1
50 Depay Memphis Olympique Lyon 1 1
51 Cordoba Jhon 1. FC Koln 1 1
52 Ghoddos Saman Oestersunds FK 1 1
53 Berisha Valon Red Bull Salzburg 1 1
54 Bakambu Cedric Villarreal CF 1 1
55 Zurutuza David Real Sociedad 1 1
56 L.Christodoulopoulos AEK Ateny 1 1
57 Fassnacht Christian Young Boys Berno 1 1