WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Sporting Braga - Szachtar Donieck na żywo

Data:08.12.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Estádio Municipal de Braga
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Sporting Braga
Szachtar Donieck
razem głosów:
Mecz pomiędzy Sporting Braga a Szachtar Donieck odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estádio Municipal de Braga. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SIC. Transmisja w internecie dostępna jest na: Klik SPORT, TSN GO, Fox Soccer 2GO USA, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Sporting Braga - Szachtar Donieck - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Sporting Braga - Szachtar Donieck - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Portugalia SIC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Statystyki drużyn

SPORTING BRAGA SZACHTAR DONIECK
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
:
(:)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 6 3 2 1 10:6 11
2 FC Astana 6 3 1 2 10:7 10
3 Slavia Praga 6 2 2 2 6:6 8
4 Maccabi Tel Aviv 6 1 1 4 1:8 4
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 6 4 1 1 15:9 13
2 FK Partizan Belgrad 6 2 2 2 8:9 8
3 Young Boys Berno 6 1 3 2 7:8 6
4 Skenderbeu Korce 6 1 2 3 6:10 5
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 6 3 1 2 9:8 10
2 Łudogorec Razgrad 6 2 3 1 7:5 9
3 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 7:8 8
4 TSG 1899 Hoffenheim 6 1 2 3 8:10 5
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 6 3 2 1 13:6 11
2 AEK Ateny 6 1 5 0 6:5 8
3 HNK Rijeka 6 2 1 3 11:12 7
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 9:16 5
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 6 4 2 0 14:4 14
2 Olympique Lyon 6 3 2 1 11:4 11
3 Everton FC 6 1 1 4 7:15 4
4 Apollon Limassol 6 0 3 3 5:14 3
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 6 3 2 1 9:4 11
2 FC Kopenhaga 6 2 3 1 7:3 9
3 Sheriff Tiraspol 6 2 3 1 4:4 9
4 Fastav Zlín 6 0 2 4 1:10 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Viktoria Pilzno 6 4 0 2 13:8 12
2 FCSB 6 3 1 2 9:7 10
3 FC Lugano 6 3 0 3 9:11 9
4 Hapoel Beer Szewa 6 1 1 4 5:10 4
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 6 4 1 1 14:4 13
2 Crvena Zvezda 6 2 3 1 3:2 9
3 1. FC Koln 6 2 0 4 7:8 6
4 BATE Borysów 6 1 2 3 6:16 5
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 6 3 3 0 7:1 12
2 Olympique Marsylia 6 2 2 2 4:4 8
3 Konyaspor 6 1 3 2 4:6 6
4 Vitoria Guimaraes 6 1 2 3 5:9 5
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Athletic Bilbao 6 3 2 1 8:5 11
2 Oestersunds FK 6 3 2 1 8:4 11
3 Zoria Ługańsk 6 2 0 4 3:9 6
4 Hertha Berlin 6 1 2 3 6:7 5
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 6 4 1 1 12:7 13
2 OGC Nice 6 3 0 3 12:7 9
3 Zulte Waregem 6 2 1 3 8:13 7
4 Vitesse Arnhem 6 1 2 3 5:10 5
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 6 5 1 0 17:5 16
2 Real Sociedad 6 4 0 2 16:6 12
3 Rosenborg Trondheim 6 1 2 3 6:11 5
4 FK Wardar Skopje 6 0 1 5 3:20 1
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Moraes Junior Dynamo Kijów 6 5
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 6 6
3 Silva Andre AC Milan 6 6
4 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 5 6
5 Jose Willian Real Sociedad 5 6
6 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 5
7 Assale Djapone R. Young Boys Berno 4 6
8 Balotelli Mario OGC Nice 4 5
9 Farfán Jefferson Lokomotiv Moskwa 4 6
10 Fransergio Sporting Braga 4 5
11 Pléa Alassane OGC Nice 4 6
12 Selke Davie Hertha BSC 4 3
13 Twumasi Patrick FC Astana 4 6