WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zenit Sankt Petersburg - Maccabi Tel Awiw na żywo

Data:24.11.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Petrovskij
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Zenit Sankt Petersburg
Maccabi Tel Awiw
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zenit Sankt Petersburg a Maccabi Tel Awiw odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Petrovskij. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale FOX Sports 3, Arena Sport 1, eir Sport 1, Sport 2, Sport TV1, Match TV Game. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, NTV+ Sport Online, beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zenit Sankt Petersburg - Maccabi Tel Awiw - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Argentyna FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia eir Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match TV Game ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 16:00 Koniec UEF Zenit Petersburg 2 : 0 Maccabi Tel Aviv
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Maccabi Tel Aviv 3 : 4 Zenit Petersburg

Ostatnie mecze

2017-10-01 16:00 Koniec PRE Anzhi Makhachkala
2 : 2
2017-09-28 17:00 Koniec UEF Real Sociedad
3 : 1
2017-09-24 16:00 Koniec PRE FK Krasnodar
2 : 0
2017-09-21 17:00 Koniec RUS Dinamo St Petersburg
2 : 3
2017-09-18 17:00 Koniec PRE Ufa
3 : 0
2017-09-14 19:05 Koniec UEF FK Wardar Skopje
5 : 0
2017-09-10 11:00 Koniec PRE Dynamo Moskwa
0 : 0
2017-08-27 17:00 Koniec PRE FK Rostów
0 : 0
2017-08-24 17:00 Koniec UEF Utrecht
2 : 0
2017-08-20 12:00 Koniec PRE Amkar Perm
1 : 0
2017-10-01 18:00 Koniec LIG Hapoel Ashkelon 2 : 2
2017-09-28 19:05 Koniec UEF Villarreal CF 0 : 0
2017-09-24 18:00 Koniec LIG Maccabi Haifa 0 : 0
2017-09-18 18:00 Koniec LIG Maccabi Netanya 3 : 2
2017-09-14 17:00 Koniec UEF Slavia Praga 0 : 1
2017-09-09 15:00 Koniec LIG Bnei Sakhnin 2 : 0
2017-08-27 17:10 Koniec LIG Hapoel Kiryat Shmona 2 : 1
2017-08-24 17:00 Koniec UEF Rheindorf Altach 2 : 2
2017-08-20 18:00 Koniec LIG Beitar Jerusalem 0 : 3
2017-08-17 18:30 Koniec UEF Rheindorf Altach 1 : 0

Statystyki drużyn

ZENIT PETERSBURG MACCABI TEL AVIV
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 2 5 wygrane 1 1 2
0 0 0 remisy 1 0 1
0 1 1 porażki 1 2 3
9 8 17 bramki zdobyte 5 2 7
1 7 8 bramki stracone 5 4 9
3.00 2.67 2.83 śr. bramek zdob. 1.67 0.67 1.17

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 De Paula Giuliano 8
2 Kokorin Aleksandr 4
3 Mak Robert 1
4 da Silveira Mauricio 1
5 Criscito Domenico 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Medunjanin Haris 2
2 Golasa Eyal 1
3 Kjartansson Vidar 1
4 Tal Ben Haim 1
5 Micha Dor 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slavia Praga 2 1 1 0 2:1 4
2 Villarreal CF 2 1 1 0 3:1 4
3 FC Astana 2 0 1 1 2:4 1
4 Maccabi Tel Aviv 2 0 1 1 0:1 1
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 2 2 0 0 6:3 6
2 Young Boys Berno 2 0 2 0 2:2 2
3 FK Partizan Belgrad 2 0 1 1 3:4 1
4 Skenderbeu Korce 2 0 1 1 2:4 1
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 2 2 0 0 4:2 6
2 Łudogorec Razgrad 2 1 1 0 2:1 4
3 İstanbul Başakşehir 2 0 1 1 1:2 1
4 TSG 1899 Hoffenheim 2 0 0 2 2:4 0
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 2 2 0 0 8:3 6
2 AEK Ateny 2 1 1 0 4:3 4
3 Austria Wiedeń 2 0 1 1 3:7 1
4 HNK Rijeka 2 0 0 2 3:5 0
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 2 1 1 0 4:1 4
2 Apollon Limassol 2 0 2 0 3:3 2
3 Olympique Lyon 2 0 2 0 2:2 2
4 Everton FC 2 0 1 1 2:5 1
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 2 1 1 0 3:0 4
2 FC Kopenhaga 2 0 2 0 0:0 2
3 Sheriff Tiraspol 2 0 2 0 0:0 2
4 Fastav Zlín 2 0 1 1 0:3 1
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FCSB 2 2 0 0 5:1 6
2 Viktoria Pilzno 2 1 0 1 3:4 3
3 Hapoel Beer Szewa 2 1 0 1 3:4 3
4 FC Lugano 2 0 0 2 2:4 0
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 2 2 0 0 7:3 6
2 Crvena Zvezda 2 1 1 0 2:1 4
3 BATE Borysów 2 0 1 1 3:5 1
4 1. FC Koln 2 0 0 2 1:4 0
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 2 1 1 0 2:1 4
2 Olympique Marsylia 2 1 0 1 1:1 3
3 Konyaspor 2 1 0 1 2:2 3
4 Vitoria Guimaraes 2 0 1 1 2:3 1
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Oestersunds FK 2 2 0 0 3:0 6
2 Zoria Ługańsk 2 1 0 1 1:2 3
3 Athletic Bilbao 2 0 1 1 0:1 1
4 Hertha Berlin 2 0 1 1 0:1 1
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 OGC Nice 2 2 0 0 8:1 6
2 Lazio Rzym 2 2 0 0 5:2 6
3 Vitesse Arnhem 2 0 0 2 2:6 0
4 Zulte Waregem 2 0 0 2 1:7 0
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 2 2 0 0 8:1 6
2 Real Sociedad 2 1 0 1 5:3 3
3 Rosenborg Trondheim 2 1 0 1 3:5 3
4 FK Wardar Skopje 2 0 0 2 1:8 0
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 2
2 Pléa Alassane OGC Nice 4 2
3 Silva Andre AC Milan 4 2
4 Budescu Constantin FCSB 3 2
5 Fernandes Manuel H. Lokomotiv Moskwa 3 2
6 Llorente Diego Real Sociedad 3 2
7 Moraes Junior Dynamo Kijów 3 1
8 Allan Saint-Maximin OGC Nice 2 2
9 Gomez Alejandro Atalanta 2 2
10 Immobile Ciro Lazio Rzym 2 2
11 Josip Elez HNK Rijeka 2 2
12 Livaja Marko AEK Ateny 2 2
13 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 2 2
14 Sardinero Adrián Apollon Limassol 2 2
15 Walcott Theo Arsenal Londyn 2 2