WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zenit Sankt Petersburg - Vardar Skopje na żywo

Data:23.11.2017, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Krestovskyi
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Zenit Sankt Petersburg
Vardar Skopje
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zenit Sankt Petersburg a Vardar Skopje odbędzie się 23.11.2017 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Krestovskyi. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Sky Sport 1/HD, Ruutu+, beIN Sports MAX 10, beIN Sports Arabia 9 HD, BT Sport Extra, MRT 1, ESPN Latin America Andina, Sport TV4, Match TV Game, FOX Soccer Match Pass, ESPN3. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, ESPN Play Argentina, beIN Sports Connect Australia, Eurosport Player, FOX Play Latin America, beIN SPORTS CONNECT F.R., Movistar+, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, ESPN Play Latin America, TeleClub Sport Live, Canal+ Sport Online, Watch ESPN. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-11-23 18:00 Koniec UEF Zenit Petersburg 2 : 1 FK Wardar Skopje
2017-09-14 19:05 Koniec UEF FK Wardar Skopje 0 : 5 Zenit Petersburg

Ostatnie mecze

2017-12-07 20:05 Koniec UEF Real Sociedad
3 : 1
2017-12-02 11:00 Koniec PRE Ural
2 : 1
2017-11-27 16:30 Koniec PRE Spartak Moskwa
1 : 3
2017-11-23 18:00 Koniec UEF FK Wardar Skopje
2 : 1
2017-11-19 16:00 Koniec PRE Tosno
5 : 0
2017-11-05 16:00 Koniec PRE Rubin Kazan
0 : 0
2017-11-02 20:05 Koniec UEF Rosenborg Trondheim
1 : 1
2017-10-29 13:30 Koniec PRE Lokomotiv Moskwa
0 : 3
2017-10-22 13:30 Koniec PRE CSKA Moskwa
0 : 0
2017-10-19 17:00 Koniec UEF Rosenborg Trondheim
3 : 1
2017-12-10 12:00 Koniec PRV Akademija Pandev 3 : 1
2017-12-07 20:05 Koniec UEF Rosenborg Trondheim 1 : 1
2017-12-03 12:00 Koniec PRV Shkupi Skopje 0 : 2
2017-11-30 12:00 Koniec MAC Shkupi Skopje 1 : 1
2017-11-26 12:00 Koniec PRV Akademija Pandev 2 : 0
2017-11-23 18:00 Koniec UEF Zenit Petersburg 1 : 2
2017-11-19 17:00 Koniec PRV Pelister Bitola 1 : 0
2017-11-16 12:00 Koniec PRV Renova 5 : 2
2017-11-05 12:30 Koniec PRV FK Skopje 3 : 0
2017-11-02 20:05 Koniec UEF Real Sociedad 0 : 3

Statystyki drużyn

ZENIT PETERSBURG FK WARDAR SKOPJE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 2 5 wygrane 0 0 0
0 1 1 remisy 1 0 1
0 0 0 porażki 2 3 5
8 9 17 bramki zdobyte 1 2 3
3 2 5 bramki stracone 12 8 20
2.67 3.00 2.83 śr. bramek zdob. 0.33 0.67 0.50

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Rigoni Emiliano 6
2 Kokorin Aleksandr 5
3 Ivanović Branislav 2
4 Dzyuba Artem 1
5 Erokhin Alexandr 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Blazhevski Dejan 1
2 Felipe Juan 1
3 Oliveira Ytalo 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 6 3 2 1 10:6 11
2 FC Astana 6 3 1 2 10:7 10
3 Slavia Praga 6 2 2 2 6:6 8
4 Maccabi Tel Aviv 6 1 1 4 1:8 4
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 6 4 1 1 15:9 13
2 FK Partizan Belgrad 6 2 2 2 8:9 8
3 Young Boys Berno 6 1 3 2 7:8 6
4 Skenderbeu Korce 6 1 2 3 6:10 5
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 6 3 1 2 9:8 10
2 Łudogorec Razgrad 6 2 3 1 7:5 9
3 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 7:8 8
4 TSG 1899 Hoffenheim 6 1 2 3 8:10 5
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 6 3 2 1 13:6 11
2 AEK Ateny 6 1 5 0 6:5 8
3 HNK Rijeka 6 2 1 3 11:12 7
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 9:16 5
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 6 4 2 0 14:4 14
2 Olympique Lyon 6 3 2 1 11:4 11
3 Everton FC 6 1 1 4 7:15 4
4 Apollon Limassol 6 0 3 3 5:14 3
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 6 3 2 1 9:4 11
2 FC Kopenhaga 6 2 3 1 7:3 9
3 Sheriff Tiraspol 6 2 3 1 4:4 9
4 Fastav Zlín 6 0 2 4 1:10 2
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Viktoria Pilzno 6 4 0 2 13:8 12
2 FCSB 6 3 1 2 9:7 10
3 FC Lugano 6 3 0 3 9:11 9
4 Hapoel Beer Szewa 6 1 1 4 5:10 4
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 6 4 1 1 14:4 13
2 Crvena Zvezda 6 2 3 1 3:2 9
3 1. FC Koln 6 2 0 4 7:8 6
4 BATE Borysów 6 1 2 3 6:16 5
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 6 3 3 0 7:1 12
2 Olympique Marsylia 6 2 2 2 4:4 8
3 Konyaspor 6 1 3 2 4:6 6
4 Vitoria Guimaraes 6 1 2 3 5:9 5
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Athletic Bilbao 6 3 2 1 8:5 11
2 Oestersunds FK 6 3 2 1 8:4 11
3 Zoria Ługańsk 6 2 0 4 3:9 6
4 Hertha Berlin 6 1 2 3 6:7 5
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 6 4 1 1 12:7 13
2 OGC Nice 6 3 0 3 12:7 9
3 Zulte Waregem 6 2 1 3 8:13 7
4 Vitesse Arnhem 6 1 2 3 5:10 5
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 6 5 1 0 17:5 16
2 Real Sociedad 6 4 0 2 16:6 12
3 Rosenborg Trondheim 6 1 2 3 6:11 5
4 FK Wardar Skopje 6 0 1 5 3:20 1
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 Moraes Junior Dynamo Kijów 6 5
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 6 6
3 Silva Andre AC Milan 6 6
4 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 5 6
5 Jose Willian Real Sociedad 5 6
6 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 5
7 Assale Djapone R. Young Boys Berno 4 6
8 Balotelli Mario OGC Nice 4 5
9 Farfán Jefferson Lokomotiv Moskwa 4 6
10 Fransergio Sporting Braga 4 5
11 Pléa Alassane OGC Nice 4 6
12 Selke Davie Hertha BSC 4 3
13 Twumasi Patrick FC Astana 4 6