WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zawody Pucharu Świata Zakopane - konkurs indywidualny na żywo

Data:22.01.2017, godz. 15:00 GMT
Miejsce spotkania: Zakopane
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Zawody Pucharu Świata Zakopane - konkurs indywidualny odbędzie się 22.01.2017 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Zakopane. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Skoki narciarskie. Transmisja w TV planowana jest na kanale ORF 1, J Sports 3, Eurosport 1, ZDF, Eurosport Norway, TVP Sport, TVP 1, TV Slovenija 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: Eurosport Player, sport.tvp.pl, NBC Sports App. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zawody Pucharu Świata Zakopane - konkurs indywidualny - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat Eurosport Player
Polska sport.tvp.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA NBC Sports App ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Zawody Pucharu Świata Zakopane - konkurs indywidualny - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Austria ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Japonia J Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ZDF
Norwegia Eurosport Norway ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowenia TV Slovenija 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Hokej - Puchar Kontynentalny

Grupa A - 1st Round
M Z WO R P LO B Pkt
1 Crvena zvezda 3 2 1 0 0 0 15:8 8
2 Istanbul 3 1 0 0 1 0 10:9 5
3 Irbis-Skate Sofia 3 1 0 0 1 1 11:11 4
4 Esja Reykjavik 3 0 0 0 2 0 5:13 1
Next Round
Grupa B - 2nd Round
M Z WO R P LO B Pkt
1 Kurbads 3 3 0 0 0 0 15:4 9
2 GKS Tychy 3 2 0 0 1 0 17:7 6
3 Donbass Donetsk 3 1 0 0 2 0 7:14 3
4 Narva PSK 3 0 0 0 3 0 3:17 0
Next Round
Grupa C - 2nd Round
M Z WO R P LO B Pkt
1 DVTK Jegesmedvek 3 3 0 0 0 0 12:1 9
2 ASC Corona Brasov 3 2 0 0 1 0 12:8 6
3 CHH Txuri Urdin 3 0 1 0 2 0 4:11 2
4 Crvena zvezda 3 0 0 0 2 1 7:15 1
Next Round
Grupa D - 3rd Round
M Z WO P LO B Pkt
1 Yunost Minsk 2 2 0 0 0 11:3 6
2 Kurbads 2 1 0 1 0 10:8 3
3 Sheffield 2 0 0 1 0 6:11 2
4 Rungsted 2 0 0 1 0 8:13 1
Final Round
Grupa E - 3rd Round
M Z WO P LO B Pkt
1 DVTK Jegesmedvek 2 0 1 0 0 4:2 4
2 Nomad Astana 2 1 0 0 0 4:3 4
3 Ritten Sport 2 1 0 1 0 3:3 3
4 Grenoble 2 0 0 1 1 1:4 1
Final Round