WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 3 HD, Iran na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Iran
Język: perski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Iran tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.06 18:00 Hiszpania - Maroko (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
25.0620:00
25.06 14:00 Urugwaj - Rosja (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
25.0616:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.06 20:00 Islandia - Ghana (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0622:00
06.06 18:30 Numancia - Real Saragossa (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
06.0620:30
05.06 16:00 Rosja - Turcja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
05.0618:00
26.05 18:45 Real Madryt - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0520:45
20.05 18:45 FC Barcelona - Real Sociedad (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0520:45
20.05 14:15 Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0516:15
19.05 18:45 Villarreal CF - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0520:45
19.05 16:30 Sevilla FC - Deportivo Alavés (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0518:30
19.05 14:15 Leganés - Betis Sewilla (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0516:15
19.05 11:00 Celta Vigo - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0513:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 1 1 0 0 1:0 3
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Iran 1 1 0 0 1:0 3
2 Portugalia 1 0 1 0 3:3 1
3 Hiszpania 1 0 1 0 3:3 1
4 Maroko 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 1 1 0 0 2:1 3
2 Dania 1 1 0 0 1:0 3
3 Australia 1 0 0 1 1:2 0
4 Peru 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 1 1 0 0 2:0 3
2 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
3 Argentyna 1 0 1 0 1:1 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
2 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
3 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
4 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 1 1 0 0 2:1 3
2 Senegal 1 1 0 0 2:1 3
3 Polska 1 0 0 1 1:2 0
4 Kolumbia 1 0 0 1 1:2 0
Next Round