WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN SPORTS CONNECT Canada na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kanada
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://beinsportsconnect.ca/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Kanada tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

29.09 00:00 Trynidad i Tobago - Honduras (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
29.0902:00
25.09 19:00 Betis Sewilla - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
25.0921:00
24.09 19:00 Olympique Marsylia - Toulouse (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0921:00
24.09 18:45 AC Fiorentina - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0920:45
24.09 16:00 US Sassuolo - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0918:00
24.09 15:00 Strasbourg - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0917:00
24.09 13:00 Cagliari Calcio - Chievo Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0915:00
24.09 13:00 Inter Mediolan - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0915:00
24.09 13:00 Crotone - Benevento Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0915:00
24.09 13:00 Hellas Werona - Lazio Rzym (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0915:00
24.09 13:00 AS Saint-Etienne - Rennes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0915:00
24.09 10:30 Sampdoria Genua - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0912:30
24.09 10:00 Espanyol Barcelona - Deportivo La Coruna (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
24.0912:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.09 18:45 OSC Lille - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
22.0920:45
22.09 17:00 OGC Nice - Angers (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
22.0919:00
21.09 19:00 Celta Vigo - Getafe CF (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
21.0921:00
20.09 20:00 Sevilla FC - Las Palmas (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0922:00
20.09 18:45 Juventus Turyn - AC Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0920:45
20.09 18:45 Lazio Rzym - SSC Napoli (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0920:45
20.09 18:45 Udinese - Torino (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0920:45
20.09 18:45 Hellas Werona - Sampdoria Genua (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0920:45
20.09 18:45 AC Milan - SPAL (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0920:45
20.09 18:00 Leganés - Girona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0920:00

OPINIE I KOMENTARZE