WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN SPORTS Connect S.P. na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://es.beinsports.com/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Hiszpania tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.09 18:45 Atletico Madryt - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 18:45 Juventus Turyn - Olympiakos Pireus (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 18:45 FC Basel - Benfica Lizbona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 18:45 CSKA Moskwa - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 18:45 Anderlecht Bruksela - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 18:45 PSG - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 18:45 Sporting Lizbona - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0920:45
27.09 16:00 Karabach Agdam - AS Roma (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.0918:00
26.09 18:45 Sevilla FC - NK Maribor (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 18:45 APOEL Nikozja - Tottenham (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 18:45 Manchester City - Szachtar Donieck (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 18:45 SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 18:45 AS Monaco - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 18:45 Besiktas JK - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45
26.09 18:45 Spartak Moskwa - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0920:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.09 16:30 Eibar - Celta Vigo (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
24.0918:30
24.09 16:30 Las Palmas - Leganés (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
24.0918:30
24.09 14:15 Getafe CF - Villarreal CF (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
24.0916:15
24.09 10:00 Espanyol Barcelona - Deportivo La Coruna (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
24.0912:00
23.09 16:30 Malaga - Athletic Bilbao (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
23.0918:30
23.09 14:15 Deportivo Alavés - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
23.0916:15
23.09 11:00 Atletico Madryt - Sevilla FC (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
23.0913:00
22.09 19:30 FC Porto - Portimonense (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
22.0921:30
22.09 17:00 OGC Nice - Angers (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
22.0919:00
21.09 20:00 Levante - Real Sociedad (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
21.0922:00

OPINIE I KOMENTARZE