WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Digi Sport 1, Rumunia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rumunia
Język: rumuński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.digisport.ro/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Rumunia Digi TV Romania 4070
Satelita Region Parametry FTA
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 30000, 5/6 NIE
Intelsat 10-02 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Digi Sport Live darmowa Rumunia nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.06 19:00 Anglia - Kostaryka (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0621:00
19.05 16:30 Chelsea Londyn - Manchester United (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
19.0518:30
19.05 11:00 Celta Vigo - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0513:00
06.05 13:00 SSC Napoli - Torino (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
06.0515:00
06.05 10:30 Udinese - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
06.0512:30
18.04 19:30 Real Madryt - Athletic Bilbao (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
18.0421:30
15.04 13:00 AC Milan - SSC Napoli (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
15.0415:00
06.04 17:30 CSM Bukareszt - Metz Handball () (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
Piłka ręczna,Liga Mistrzyń
06.0419:30
31.03 11:00 Girona - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
31.0313:00
25.03 15:00 Montpellier HB - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
25.0317:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Nigeria 2 1 0 1 2:2 3
3 Islandia 2 0 1 1 1:3 1
4 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 2 1 1 0 3:1 4
2 Szwajcaria 2 1 1 0 3:2 4
3 Serbia 2 1 0 1 2:2 3
4 Kostaryka 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 2 2 0 0 3:1 6
2 Niemcy 2 1 0 1 2:2 3
3 Szwecja 2 1 0 1 2:2 3
4 Korea Południowa 2 0 0 2 1:3 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Anglia 2 2 0 0 8:2 6
2 Belgia 2 2 0 0 8:2 6
3 Tunezja 2 0 0 2 3:7 0
4 Panama 2 0 0 2 1:9 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 2 1 1 0 4:3 4
2 Senegal 2 1 1 0 4:3 4
3 Kolumbia 2 1 0 1 4:2 3
4 Polska 2 0 0 2 1:5 0
Next Round