WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN Caribbean, Kajmany na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kajmany
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://espndeportes.espn.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Brazylia Claro TV 610
Indie Dish TV 854
Stany Zjednoczone DirecTV 432
Satelita Region Parametry FTA
EchoStar 11 Ameryka Północna R, 20000, 7/8 NIE
Galaxy 18 Ameryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
AMC 21 Ameryka Północna V, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.06 18:45 Hiszpania - Tunezja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
09.0620:45
26.11 14:00 AC Milan - Torino (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.1115:00
19.11 14:00 SPAL - AC Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.1115:00
18.11 17:30 Sevilla FC - Celta Vigo (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
18.1118:30
11.11 13:00 Rosja - Argentyna (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
11.1114:00
05.11 19:45 Real Madryt - Las Palmas (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
05.1120:45
05.11 17:00 Vfl Wolfsburg - Hertha Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
05.1118:00
29.10 20:00 OSC Lille - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
29.1021:00
28.10 18:45 Willem II Tilburg - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
28.1020:45
28.10 16:00 AC Milan - Juventus Turyn (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
28.1018:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 1 1 0 0 5:0 3
2 Urugwaj 1 1 0 0 1:0 3
3 Egipt 1 0 0 1 0:1 0
4 Arabia Saudyjska 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Iran 1 1 0 0 1:0 3
2 Portugalia 1 0 1 0 3:3 1
3 Hiszpania 1 0 1 0 3:3 1
4 Maroko 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 1 1 0 0 2:1 3
2 Dania 1 1 0 0 1:0 3
3 Australia 1 0 0 1 1:2 0
4 Peru 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 1 1 0 0 2:0 3
2 Argentyna 1 0 1 0 1:1 1
3 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
2 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
3 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
4 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 0 0 0 0 0:0 0
2 Japonia 0 0 0 0 0:0 0
3 Polska 0 0 0 0 0:0 0
4 Senegal 0 0 0 0 0:0 0
Next Round